הצעות למפרט רציני 12/13 אלף שקל + המלצות לחנויות - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעות למפרט רציני 12/13 אלף שקל + המלצות לחנויות

liranlatin

Recommended Posts

עדיין לא מפסיק להודות לכולם על התגובות !

לפי זה שאני רואה שיש יותר מ200 צפיות סימן שיש בפורום הזה "צמא" למפרטים יקרים ופחות "יעילים" כלכלית.

אני חושב שגם המפרט שהבאת נותן ביצועים יפים מאד היום, אם כי נראה לי שהוא מהר יותר יתיישן.

המטרה הרי בכל זאת מפרט שיהיה "SOLID" למשך תקופה מסויימת. ואם למשל, עוד חודשיים שלושה, יוצא כרטיס יותר טוב מה4870

אז איך אני ארגיש אחרי שקניתי 4 ממנו ? עדיף "רק" 4870X2 ועוד שנה מהיום לראות מה הכרטיס הבא שיביא לי פריימים מעל 60 במשחקים החמים ולא רק FARCRY1 או SAN VICE CITY..

דרך אגב פרסמתי בספקים ואף אחד לא חוזר.. השאלה היא די פשוטה אם מישהו קצת מבין אני אשמח לשמוע.

אם יש לי ספק במתח 1000W או 750W לא ממש משנה, רק חשוב אם האל פסק צריך "להתאים" לו או שכל אלפסק הוא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה תקנה עכשיו, עוד "חודשיים שלושה" יהיה משהו יותר טוב.

4870X2 ב-CF יחזיק הרבה מאוד זמן. עם הזמן גם יוצאים יותר טובים והמשחקים תומכים יותר טוב בריבוי .

לכן המפרט שהצעתי לא יתיישן מהר בכלל ויהיה SOLID.

אם אתה אומר שאתה תשדרג עוד שנה אז אפשר ללכת על C2Q בלי בעיה ובעוד שנה לקנות CI7 (או מה שיהיה) הרבה יותר טוב.

אפילו הייתי שוקל לקחת E8400 ולהעלות אותו לתדר מאוד גבוה כי בשנה הקרובה אני בספק אם משחקים ינצלו כמו שצריך מעבדים מרובעי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה גרף נחמד שמדגים את ההבדל "הקטן" בין הI7 ל 8400 שהצעת... שים לב שאני עושה OVER CLOCK למעבד למהירות 3.8 או 4 .

אז כשאתה מסתכל בגרפים פשוט תחפש את המקום הראשון ותבין איפה המעבד הזה נמצא עוד לפני ששאר התוכנות "מתוכננות" אליו.

http://www.tomshardware.com/reviews/Intel-Core-i7-Nehalem,2057-24.html

דרך אגב עדכון. כנראה יום רביעי זה קורה אז אם למישהו יש משהו להגיד על המפרט שהצעתי בהתחלה, ואין צורך לתכנן משהו חדש לגמרי אלא אם יש עצה על רכיב כזה או אחר שנראה לכם לא מספיק טוב או שחברה אחרת מייצרת מוצר אמין יותר.

תודה !

הנה קישור לגבי ההבדל בין 3 ל 6 גיגה זיכרון. לא "מפיל" אותי אבל בהחלט תורם ליציבות של הפריימרייט .

http://www.tomshardware.com/news/corsair-triple-channel-ddr3,6614.html

לא הצלחתי למצוא בנצ' שמשווה ביצועים בין I7 עם 4870X2 או X280 לעומת E8400 עם 4 . אני בטוח שזה יהיה צמוד אבל רק במשחקים וגם לא תמיד.

ביצועים אחרים כמו RAR PHOTOSHOP וכו אין על מה לדבר בכלל לא צמוד.

נכון שאם הייתי רוצה מחשב כמו שכולם מציעים לי הייתי הולך על E8400 או Q9550 אבל אני הולך על הדור הבא כמו שאתה רואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים יש הבדל קטן לטובת CI7.

בדברים אחרים אני משער שהוא לוקח בהפרש הרבה יותר גדול - אבל אתה הרי קונה מחשב למשחקים.

מה אכפת לך אם המחשב יחלץ מRAR תוך 5 שניות או 2 שניות?

בנוסף, לE8400 תוכל לעשות OC יותר גדול כי הוא דו ליבתי ולכן מתחמם פחות.

בקשר לזיכרון - אתה עדיין יכול לקחת את המפרט שלי עם 8GB - הבדל קטן במחיר (עוד 350 שקל) ויכול להיות שזה באמת ישפיע לטובה.

אנידי משוכנע שהמפרט שלי עם E8400 או Q9550 ב-OC יביא ביצועים עדיפים (במשחקים) על מה שאתה הולך עליו ובנוסף הוא עולה פחות (אם זה בכלל מעניין אותך). לפי מה שהבנתי אין לך שימושים מיוחדים חוץ ממשחקים ככה שזה לא ממש רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו רק נזכרתי שכן ראיתי מאמר שמדבר על הקטע של הQUAD SLI.

מה שהם אמרו שם , (ואני אנסה מצוא את המאמר בהזדמנות לא מבטיח) שכשיש 4X4870 אז המחשב עוצר אותם

וכששמו אותם בI7 ראו שהמחשב הזה פשוט מחכה לעוד עוצמה בכרטיסים ! מה שאומר שברגע שייצאו משחקים חדשים וקשים יותר עוד שנה למשל, ואולי ישתמשו בDX11 או שטות SHADERS מיוחדים או כל שטות אחרת שתדגרום לי לשדרג כרטיסים אני לפחות נשאר עם אחלה מעבד ומישהו אחר עם 8400 יצטרך לשדרג הכל מהתחלה.

יכול להיות שאם מישהו (לא מכיר אנשים שעושים את זה אבל לך תדע) חוסכים את השדרוג היום, שמים בקופת חיסכון ואז עוד שנה יקנו גם מעבד וגם כרטיס מסך ואולי (כמעט בטוח) שזה ייצא להם יותר חסכוני אבל הם אנשים טובים יותר ממני. אני רוצה מעבד חזק ( 4 גיגהרץ X 4 מעבדים לא הולכים ברגל)

כי זה דווקא משהו שיכול להחזיק הרבה זמן וכרטיס מחליפים פעם בשנה וחצי בערך.

חחח.. הנה המאמר בנושא

http://www.guru3d.com/article/core-i7-multigpu-sli-crossfire-game-performance-review/19

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...