בקשה| ביקורת על מחשב נייד HP Pavilion DV5-1160ej/1060ej - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה| ביקורת על מחשב נייד HP Pavilion DV5-1160ej/1060ej

DarkSlide

Recommended Posts

אני קונה את המחשב DV5 1160קח ואני מעוניין לקרוא עליו ביקרות, עדיף בעברית, אבל אם אין גם אנגלית זה בסדר, אפשרי גם אם מישהו עם המחשב בפורום כתב עליו פה ביקרות, אני לא מצאתי לא פה ולא חיפוש כללי באינטרנט לכן אני מבקש פה..

לא ממש משנה לי אם זה יהיה על אחיו הקטן ה1060 כי הבנתי שההבדל היחיד הוא ג'יגה יותר..

תודה רבה מראש =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורות מקצועיות על ניידים תוך כדי בדיקה על תוכנות מגוונות יש לרוב רק באנגלית,ביקורת שטחית בYNET לדוגמא לא תוכל להוות לך בסיס להחלטה.

http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=4555 - זהו הדגם עם ה9600GT.

יש גם מספר ת'ראדים רלוונטיים בפורום של האתר הנ"ל לגבי דגם זה.

סה"כ מחשב די מומלץ ונפוץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אבל הדגם עם ה9600GT הוא לא דגם אחר לגמרי? ב1060/1160 יש 9200GS..

עריכה:

עכשיו בדקתי, הביקורת היא על דגם שונה לגמרי, 160 ג'יגה דיסק קשיח, כרטיס מסך 9600GT, 2GB ראם..

ה1160 הוא עם ה9200GS, 320GB דיסק קשיח, 4 ג'יגה ראם (3 ג'יגה 1060)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפח ההארדיסק או הזכרון לא כלכך משנה למטרות ביקורת. הביקורת מתייחסת בעיקר לדברים כמו איכות הבניה, נוחות המקלדת, מראה, שימושיות, רמת המסך וכו'. דברים כמו ביצועים או חיי יושפעו כמובן מנתונים כמו כרטיס המסך והמעבד אבל הביקורת עדיין יכולה לתת לך מושג כללי על המחשב ומה אתה יכול לצפות ממנו (ביצועים גרפיים יושפעעו במידה המשמעותית ביותר וחיי הסוללה יהיו גבוהים יותר). ביקורות על קונפיגורציות ספציפיות של כל דגם ודגם לא תמצא בשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח, המסך בהחלט יכול להיות שונה וברזולוציה שונה (בכלל מסכים יכולים להיות שונים גם באותה קונפיגורציה בדיוק כי זה תלוי ביצרן המסך ולפעמים נעשה שימוש במספר יצרנים) ועוד כמה דברים קטנים אבל אלמנטים של המחשב עצמו כמו השלדה, המקלדת, מערכת הקירור, , Touchpad, פורטים וכו' זהים בכל הקונפיגורציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...