Grand Theft Auto IV - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

אני מודע לבאגים שמופיעים שיש משחק פרוץ

ואני מודע לבעיות הביצועים שפיראטים סובלים מהם

אבל מה שדיברתי על אותו עיקרון של רולטה רוסית קורה בין שחקנים לגיטמיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 606
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חשבתי שאתה מדבר על באגים שיש בגלל שהגירסה פרוצה, שזה בולשיט, מקסימום גרסה פרוצה תהייה משמעותית פחות יציבה בגלל שהיא פרוצה או שפשוט לא תעבוד, אבל אין מצב שזה יוסיף באגים שלא היו במקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה אמרת בעצמך שזו לא הפעם הראשונה שמשחק מבגג את עצמו ברגע שהוא מזהה קבצי משחק ערוכים (פרוצים)

בקיצור-

לחלק מהמשחקים החוקיים יש באגים לחלק בקושי יש

+ על כל אלה לפרוצים יש עוד באגים משל עצמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא באמת באגים, זה פסודו-באגים, באגים זה מצב שבו קטע קוד לא את כוונת המתכנת בשל רצף אירועים שגרם לכך שהקוד רץ עם פרמטרים לא נכונים או שהקוד שנכתב אינו את כוונת המתכנת. בשורה התחתונה התכוונתי שזה שהמשחק פרוץ לא ייצר קוד שלא היה שם מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תראה גרוע בלי קשר להגדרות (ממש גליצ'ים של הגרפיקה) והFPS יהיה זוועתי

הפיתרון צריך להגיע מ2 החברות ביחד ואני מקווה שעוד כמה ימים יגיע תיקון ראשוני

למתעניינים- זה נראה כאילו המשחק הזה משחק רולטה רוסית

חלק אומרים שהמשחק הזה רץ מעולה והחלק השני אומרים שזה רץ זוועתי

(מה שכן עם גירסא פירטית כולם אומרים שזה רץ גרוע ושיש כמויות עצומות של באגים.. תנחשו למה)

המשחק הזה עובד לי מצויין על ה XBOX360

אני מופתע שהוא עובד לי כל כך מסריח על המחשב כאילו מה דפקו לו דרישות מערכת הכי חזקות שאפשר .. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק אצלי עובד מצויין !

לעומת זאת, הגרפיקה היא פשוט זוועת עולם... הכול מפוקסל ואין לי אפשרות לעבור את ה 1280*800 ! ממש מרגיז !

מישהו אולי מכיר שיטה שבה אני אראה ב LB ?

שיהיו שני פסים שחורים למעלה ולמטה וכך אני אוכל לשחק על רזו' שכזאת בלי מריחה של התמונה.

מישהו מצא כבר פריצה של ההגדרות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה אמרת בעצמך שזו לא הפעם הראשונה שמשחק מבגג את עצמו ברגע שהוא מזהה קבצי משחק ערוכים (פרוצים)

בקיצור-

לחלק מהמשחקים החוקיים יש באגים לחלק בקושי יש

+ על כל אלה לפרוצים יש עוד באגים משל עצמם

ה"באג" היחיד שיש בגירסא הפרוצה בנוסף לכל שאר הבאלגן זה המצלמה המתנדנדת (ואז הכל מתחיל להשתגע) מעבר לזה לא שמעתי על שום באג שיחודי לגירסאות הפרוצות, וקראתי הרבה דיונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות, נגיד ולא היה במשחק כזה מפורסם, אלא משהו יותר עלום שם, ולא היית מוצא איזכורים של זה בגוגל, האם היית חושב שזה בגלל שהמשחק פרוץ או בגלל שהחברה לא יודעת לתכנת?

אגב, לא ציינתי את זה קודם, אבל לי יש אותו ל-PS3. הסיבה היחידה בשבילי להשיג אותו למחשב היא בשביל ה-MP, שגרוע במיוחד על ה-PS3 (רק ב-GTA).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לעולם של הפורטים

התאמת משחק מקונסולות למחשב בצורה לקוייה יוצרת באגים ופוגעת בביצועים

יש מספיק פורטים מהקונסולות שפועלים טוב יותר על המחשב

תיקח את DS לדוגמה הוא רץ חלק בהגדרות שהקונסולות יכולים רק לחלום אליהם ובנוסף לזה הוא מזה את הגימפאד של ה360 מצוין

כולל הרטט

זה שרוקסטר פישלו בפורט זה כבר דבר אחר אבל בטח יוציאו תיקונים כאלו ואחרים וAMD והנווידה יוציאו דריברים שיותר מותאמים למשחק

אני כרגע יחכה אני יקנה אותו מקורי אבל שיפתרו קודם כל את הבעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נראה לי שיש לי פתרון לבעיות ביצועים לבינתיים...

נחבר את המחשב לטלויזיה [42 אינצ' LCD]

נשים את המשחק על רזולוציה 720p שזה נמוך משמעותית מ1680X1050 של המסך שלי...זה אמור לפתוח בעיות ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עובד לי ממש טוב.. אני לא יודע מה להגיד לכם.. אני משחק על HIGHEST עם הכל על 100 בהגדרות חוץ מהאפשרות הראשונה של ה MB שלא מאפשרת לי מעל 69.. המשחק עובד לי ממש נחמד - 30 FPS בערך ולפעמים קצת פחות אבל לא ממש מרגישים את זה ורואים ממש טוב.. חוץ מהקטעים שה AA היה יכול לסדר ולעשות הרבה יותר יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...