משחקים של מכבי ת"א בכדורסל - מכבי עפה מהגביע על ידי נהריה בשמינית הגמר - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים של מכבי ת"א בכדורסל - מכבי עפה מהגביע על ידי נהריה בשמינית הגמר

stone cold

Recommended Posts

משחק טוב של מכבי נגד הצרפתים, אבל האמת שזה לא היה כוחות :)

איזה הבדל בין הקבוצה של פיני לזו של אפי, אה קרירין?

הת'רד הוא על מכבי תל אביב, לא מעניין אותנו העדכונים על בני השרון, תפתח אחד נפרד בשבילם. ותשנה את הכותרת ל"משחקים של מכבי תל אביב בכדורסל- מכבי ניצחה את לה מאן ביורוליג".

אם הוא יפתח ת'רד על בני השרון, הוא יהיה היחיד שיגיב שם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יפתח ת'רד על בני השרון, הוא יהיה היחיד שיגיב שם :lol:

הוא ינחם את עצמו אחרי הפסדים ויצהל עם עצמו אחרי נצחונות..

האתגר האמיתי יהיה בבית מול אולמפיאקוס ובחוץ מול מלאגה.. יש סיכוי תיאורטי למקום ראשון.. לא נראה לי שזה יקרה, אבל היו דברים מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שמכבי תסיים מקום שני בבית.

תכל'ס - לא נראה לי שלמכבי העונה יש כלים להתמודד עם פנאתנייקוס וצסק"א, ככה שבכל מקרה מהעונה הזו לא ייצא כלום.

האלטון בראון הזה נראה לי עוד נפילה, כמו כל הבררה שהביאו מקבוצות בליגה. במכבי חייבים להפסיק להביא שחקנים כאלה.

ארויו נתן היום משחק משובח. זה עלה לעופר שלח בהרבה לתת לארויו ולמכבי כמה מחמאות על המשחק היום...

אני כבר מחכה למרכוז פייזר, שאם יחזור בכושר סביר, הוא לוקח את בראון, גרין ובאטיסטה על האצבע הקטנה שלו. ושיהיה ברור - האצבע הקטנה שלו זה ברוחב של כל הגוף שלי :).

אבל, אם הוא יחזור בכושר טוב, אז הוא הסנטר המוביל באירופה היום. ביחד עם פישר שהוא הפורוורד הכי טוב (לפחות לפי המדד) ועם אליהו אז למכבי יהיה קו קדמי חזק מאוד. רק אז אולי יש למכבי סיכוי להגיע לפיינל פור גם השנה ואולי אפילו לזכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כשפיני הגיע אני טענתי שמהעונה הזאת לא ייצא שום דבר (קרי לא נגיע לפיינל פור). הלוואי שאתבדה.

כן, אלטון בראון לא נראה טוב. לא שציפיתי ממנו שייקלע 20 נקודות, אבל לא ראיתי שהוא שואב ריבאונדים או מהווה איזשהו איום בצבע, ואלו כביכול ההתמחויות שלו. אני מלכתחילה לא חשבתי שהביאו אותו על תקן כוכב, זה פשוט אמור להיות באטיסטה משופר - יותר ריבאונדים, יותר הגנה, אותו יחס טוב של נקודות לדקות, פחות איבודים, בינתיים לא רואים את זה (2 ריבאונדים, 2 איבודים, 2 אסיסטים ו- 2 נקודות ב- 17 דקות..). לפי המראה שלו גם נדמה שהוא עדיין סוחב איתו משקל עודף. מהרגע הראשון הנחתי שכרגע הוא יקבל דקות ואם הוא יישאר גם בעונה הבאה הוא יהיה עוד שחקן ספסל אצל פיני, סטייל דיון תומאס/קומטוס/ג'יימי ארנולד.

לגבי פייזר, מעצבן אותי שאף אחד לא זוכר לו שהוא חלש בהגנה (כמו ארויו, רק שלגבי ארויו לא מפסיקים להזכיר את זה) - לא שומר טוב, לא חוסם, וגם לא לוקח מספיק ריבאונד לתפקיד/גודל שלו. גם ההצלחה שלו בהתקפה הייתה מול קבוצות חלשות כמו מלאגה, אריס, ציבונה, מילאנו, וילנה (גם אם חלקן חזקות היום הן היו חלשות יותר בזמנו), לא בגלל שהוא נכשל מול הגדולות אלא הוא נפצע לפני שהספקנו להגיע אליהן. כולם בטוחים שהוא איזשהי מנייה בטוחה אבל אני בכלל לא בטוח בזה. הוא לא עבר את מה שבאטיסטה עבר - שאתה משחק מספיק זמן כדי שיכירו אותך ואז אתה נהיה פחות ופחות יעיל. כמובן שהוא יותר מגוון מבאטיסטיה אבל קבוצות טובות באמת יכולות לסגור אותו טוב ואז יכולת המסירה שלו תעמוד למבחן. בקיצור, he hasn't been tested ולא זוכרים את המגרעות שלו, רק את היתרונות (משחק עם הגב לסל, יצירת מצבים לעצמו ויחס טוב של נקודות לדקה). יחד עם זאת אני אהיה האחרון שיתלונן אם הוא יחזור ויסחוף אותנו לזכייה בגביע ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, היעדים של מכבי העונה הם טופ 16 באירופה (בתקווה להצלבה) ודאבל בגיזרה המקומית, כל דבר אחר יהיה בונוס.

ביג בראון הוא שחקן שלמרות שאני לא אוהב אותו, אי אפשר להתעלם מהמספרים שלו. לדוגמא מול פאו(הוא שיחק בליגה היוונית וסיים בתור מלך הריבאונדים אאל"ט) הוא לקח 13 כ"ח מהם 4 בהתקפה ומול אול' הוא לקח 11 כ"ח מהם 3 בהתקפה.

אני לא מבין איך הגעת למסקנה שהוא הצטיין מול קבוצות חלשות. הוא קלע 15 נקודות מול מאלגה בספרד ובבית הוא קלע 19 כאשר הקו הקידמי הוא נ'דונג וסנטיאגו (קו קידמי מהמשובחים באירופה, היום סנטיאגו נמצא בבארסה והוא חלק חשוב במערך) מול ריטאס הוא קלע 15 כאשר מהצד השני עומד נילסן (שהוא לא שחקן פראייר). כמו כן הוא שם 16 נקודות בבית על אפס פילזן מול גבוה הגנתי מצוין כמו וודס.

והסיכוי התאורטי שנסיים במקום הראשון הוא שננצח את מאלגה בחוץ ב8 הפרש ובבית ננצח את אול' ב20 הפרש. מקום שני יותר ריאלי. אבל זה באמת לא משנה, משום שבבית B יש את בארסה פאו וסיינה ככה שבכל מקרה אפשר לקבל קבוצה קשה. ד"א מקום שני נראה הרבה יותר אטרקטיבי, כי במקום הראשון נקבל את ריאל בבית הבא. במקום השני אתה מבטל את האפשרות שריאל ופאו ישחקו איתך, אבל כמעט מבטיח שתשחק מול בארסה או טאו בתור ראש בית.שימו שאם אול' תסיים במקום הראשון היא שוב תפגוש את ריאל בטופ 16(כמו שנה שעברה).

אם הוא יפתח ת'רד על בני השרון, הוא יהיה היחיד שיגיב שם :lol:

הוא לא יהיה היחידי(יש אנשים, כמוני, שואהבים לדבר על קבוצות עם אחלה שחקנים אבל בלי מזל או שכל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, היעדים של מכבי העונה הם טופ 16 באירופה (בתקווה להצלבה) ודאבל בגיזרה המקומית, כל דבר אחר יהיה בונוס.

תודה שהבהרת לנו את זה..

ביג בראון הוא שחקן שלמרות שאני לא אוהב אותו, אי אפשר להתעלם מהמספרים שלו. לדוגמא מול פאו(הוא שיחק בליגה היוונית וסיים בתור מלך הריבאונדים אאל"ט) הוא לקח 13 כ"ח מהם 4 בהתקפה ומול אול' הוא לקח 11 כ"ח מהם 3 בהתקפה.

אתה לא טועה, הוא סיים עם 10 נקודה משהו בממוצע, אבל זה בדיוק מה שאמרתי - הוא לא התבלט אתמול בדברים שהוא מתמחה בהם.

אני לא מבין איך הגעת למסקנה שהוא הצטיין מול קבוצות חלשות. הוא קלע 15 נקודות מול מאלגה בספרד ובבית הוא קלע 19 כאשר הקו הקידמי הוא נ'דונג וסנטיאגו (קו קידמי מהמשובחים באירופה, היום סנטיאגו נמצא בבארסה והוא חלק חשוב במערך) מול ריטאס הוא קלע 15 כאשר מהצד השני עומד נילסן (שהוא לא שחקן פראייר). כמו כן הוא שם 16 נקודות בבית על אפס פילזן מול גבוה הגנתי מצוין כמו וודס.

בקלות, כי זה בדיוק מה שהיה. העובדה שהוא הצטיין מול קבוצות חלשות לא בהכרח מעידה על כך שייכשל מול קבוצות חזקות. אני לא מסכים איתך לגבי הרמה של הקבוצות האלה בזמנו, ואני לא מסכים איתך לגבי איכות השחקנים הללו (במיוחד וודס, אמנם השתפר השנה [ראיתי מספרים לא ממש את המשחק שלו] אבל שנה שעברה הוא היה חתיכת רכיכה מתחת לסלים, הייתי עד לזה וזו גם לא המצאה שלי). ולמרות כל זאת, אני לא שולל את זה שהוא היה ממשיך לעשות נקודות מתחת לסלים מול הקבוצות החזקות, אני פשוט לא אוהב שמעוותים את ההיסטוריה.

והסיכוי התאורטי שנסיים במקום הראשון הוא שננצח את מאלגה בחוץ ב8 הפרש ובבית ננצח את אול' ב20 הפרש. מקום שני יותר ריאלי. אבל זה באמת לא משנה, משום שבבית B יש את בארסה פאו וסיינה ככה שבכל מקרה אפשר לקבל קבוצה קשה. ד"א מקום שני נראה הרבה יותר אטרקטיבי, כי במקום הראשון נקבל את ריאל בבית הבא. במקום השני אתה מבטל את האפשרות שריאל ופאו ישחקו איתך, אבל כמעט מבטיח שתשחק מול בארסה או טאו בתור ראש בית.שימו שאם אול' תסיים במקום הראשון היא שוב תפגוש את ריאל בטופ 16(כמו שנה שעברה).

כן, בכל מקרה נקבל קבוצות חזקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קרירין, מתי אתה מתכוון לעדכן את הכותרת - מכבי ניצחה את לה מאן, או שמא כל הת'רד הנ"ל היה לציפיה להפסד של מכבי? ::)

אם אתה מעדכן כותרות, לפחות תעדכן אותן כמו שצריך ולא רק להדגיש דברים שבא לך ולהחביא את אלו שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא היה בפורום היום, עדכנתי. :)

היה משחק מצוין של מכבי, אבל החסרונות שלהם צצו יותר מדי פעם. זה היה משחק שמכבי הייתה צריכה ויכולה לנצח ב-25+ הפרש בקלות.

עכשיו מגיעים המשחקים הקשים, אפילו שהם בבית. פה יהיה המבחן האמיתי של מכבי. לנצח את החזקות שמגיעות הביתה ולטפס למקום השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קרירין, מתי אתה מתכוון לעדכן את הכותרת - מכבי ניצחה את לה מאן, או שמא כל הת'רד הנ"ל היה לציפיה להפסד של מכבי? ::)

אם אתה מעדכן כותרות, לפחות תעדכן אותן כמו שצריך ולא רק להדגיש דברים שבא לך ולהחביא את אלו שלא.

יתוקן עכשיו

היה לי הרבה עבודה ולא היה לי הרבה כוח לגלוש

בקושי הצלחתי לפתוח עיניים במשחק

בכל מקרה אם אני לא טועה ביום ראשון משחקי שמינית גמר הגביע

מכבי נגד נהריה ככה שאני לא חושב שיהיה משהו מעניין

אבל ניראה בכל זאת אם יהיה שידור

עריכה יום שני ככה שבטח לא יהיה שידור חינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק

אני לא מבין למה לא שוחרר מיזמן

אבל אני גם לא מבין למה קנו את אלטון בראון (לא ליתבלבל אם מרכוס בראון שמצוין) במקומו שאלטון לא בכושר וייקח לו זמן לחזור לכושר

ולהתחבר לקבוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...