my new maxtor won't work on UDMA - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

my new maxtor won't work on UDMA

makron1

Recommended Posts

Hello,

I am an owner of PC with a motherboard of LuckyStar company, model: 6vabx2 ver 2.0

Recently, I've bought a new hard drive (Maxtor 40G) ,and I couldn't make it work with UDMA 66, as it should, according to the specifications of the board. Actually the doesn't even recognise the HDD.

When I tried to see if there some new upgrade, I figured that my board has already using a version from Jun. 14 1999 !!! Moreover I've checked my board and saw that this version of apparently, is not matching the Model version of my board (because mine has the VIA 693/596A and the CURRENT bios is for VIA 692/596).

I wasn't also able to flash the bios to the correct one receiving the Error message : "The file size doen not match"

Via drivers didn't help either

Is there some solution for this incomparability  ???

Sincerely,

Maya

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושבת שכן

ניסיתי לפי החוברת שקיבלתי איתו: Master, Slave , Cable select

בכל אחד מהם הוא לא זוהה

למרות שוינדוז כן מזהה, אבל לפי ה Via bus master הוא פועל בשיטת multiword DMA mode 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא תקבלי תמיכה לכונן הקשיח הזה דרך הביוס , מכיוון שהלוחות האלה לא יכולים להתמודד פיזית עם צלחות של 20 גיגה

הבעיה הזאת הייתה עם כוננים ראשונים של , עדכון ביוס לא ממש עוזר .

הלוח לא מזהה את הדיסק , והמערכת לפעמים כן ולפעמים לא .

הפתרון היחיד שיש לך זה או לקנות בקר נוסף , או להחליף את הלוח , ואני דווקא מאמין שהכרטיס הזה זאת האופציה היותר זולה והעדיפה מפני החלפת כל המערכת , אלא אם כן אין בעיית תקציב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה המדוברת נקראת MAX-BLAST ולמיטב זכרוני לא הצלחתי להפעיל אותה ברגע שהתקנתי WIN2K.

בכל מקרה יכול להיות שללוח האם שלך יש CYLINDER LIMITATION במקרה הזה סידור הג'מפרים צריך להיות:

MASTER:

. |.|

..|.|

SLAVE:

--|..

..|..

כש- . מסמנת פין ריק ו- | או - מסמנים פין שג'מפר מכסה.

שוב, זה לא יעבוד ב-NT/2000/XP לדעתי. כדי לעבוד ככה תחת אחת מהן צריך קודם להכין את הדיסק במחשב עם שמסתדר איתו בלי בעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחות של LuckyStar הם לא הלוחות הכי טוביים שיש, בלשון המעטה. אני בספק אם החברה בכלל מוציאה עדכונים לבייוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...