שתפו קטעי נגינה שלכם - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתפו קטעי נגינה שלכם

benor

Recommended Posts

נכון. זה חלק מהקורדינאציה בנגינה, שצריך לעבוד עליה...

למשל בקטע הזה: לקח לי זמן להצליח לנגן את זה לבד. (בד"כ מנגנים את זה עם 2 אנשים) שתי הידיים מנגנות משהו שונה לחלוטין...

http://www.youtube.com/watch?v=9_GAqhBuGGA&eurl=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fuser%2FBenor&feature=player_profilepage#t=23

אל תדאג, אם את הידים הלא אנושיות של רחמנינוב הצליחו "לשחזר", אני בטוח שתצליח להתגבר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רחמנינוב היה מפלצת! בגללו נשבר לי חלון ילדות לנגן את המוזיקה של הילדים מגבעת נפוליאון כמו שצריך (מהעונה עם ההומלס הרוסי) :(

ולעניינינו, עד לפני כמה חודשים ידעתי לנגן את אופוס 64 מספר 2 של שופן (http://www.youtube.com/watch?v=2WpDH5zbhIk) בצורה ממש יפה, אבל בגלל הבגרויות וכו' לא יצא לי להתאמן כ"כ (לפני כן התאמנתי המון המון שעות ביום), אבל הת'רד הזה עשה לי חשק לחזור לנגן :)

אולי אני אפילו אעלה סרטון בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ יפה מאוד מאוד :yelclap: :yelclap: :yelclap: [אם באמת לא לקחת מורה כמו שאתה אומר.....]

אבל בתור אחד שלומד גם כן פסנתר וגם כן ניחן בכישרון מוסיקלי - זה מאוד מקוטע, משום מה נשמע מזייף. יש הרבה עבודה.

הדגשים לא נכונים, חסר רגש, אין מספיק באסים - הם מהווים את הבסיס שהוא מאוד חשוב.

זה נשמע מעין חיקוי משמיעה של קטע שראית ביוטיוב - לא פרשנות אישית.

אתה מלא בכישרון - חבל להתבזבז ולא לקחת מורה. כך מורה ותלמד גם תיאוריה [סולפאז', הרמוניה, היסטוריה, ניתוח יצירות על כל המרכיבים וכו'] אתה בטוח תגיעה לרמה מאוד גבוהה מאוד מהר. כדאי!

זה שופן בכלל :nixweiss:

ואם כבר דוגמא, אז של רובינשטיין\הורוביץ תהיה טובה יותר לדעתי.

http://www.youtube.com/watch?v=Elox0npFTGI&feature=related

רובינשטיין פסנתרן גדול, אבל לפי דעתי חסר לו משהו ברומנטי. הוא מתאים לקלסאי - לא רומנטי, הצליל שלו מאוד קליל וריק אפילו אפשר לומר...

הורוביץ הרבה יותר טוב במקרה הזה לדעתי - ובכללי גם עם קטעים רומנטיים אחרים [שלא נדבר על אשכנזי או גיללס/ארגריך]

כל הכבוד שאתם מתמידים עם תווים.(אני אישית לא סובל)

ד"א הקטע ג'אז הזה יצא לי מכל החורים (זה שמנגנים 2 אנשים). זה לקוח מבטהובן, לא חשוב שמות.

תמשיך להתאמן אתה רוצה טכניקה טובה- אין על באך. ואולי בסופו של דבר תגיע לזה:

באך מעבר לטכניקה [במיוחד שני ספרי המקלדת המושווית] מספק בגרות במוסיקה - הבנה של באך ונגינה עמוקה מספקים המון מעבר לטכניקה. באך זו פשוט גאונות טהורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ יפה מאוד מאוד :yelclap: :yelclap: :yelclap: [אם באמת לא לקחת מורה כמו שאתה אומר.....]

אבל בתור אחד שלומד גם כן פסנתר וגם כן ניחן בכישרון מוסיקלי - זה מאוד מקוטע, משום מה נשמע מזייף. יש הרבה עבודה.

הדגשים לא נכונים, חסר רגש, אין מספיק באסים - הם מהווים את הבסיס שהוא מאוד חשוב.

זה נשמע מעין חיקוי משמיעה של קטע שראית ביוטיוב - לא פרשנות אישית.

אתה מלא בכישרון - חבל להתבזבז ולא לקחת מורה. כך מורה ותלמד גם תיאוריה [סולפאז', הרמוניה, היסטוריה, ניתוח יצירות על כל המרכיבים וכו'] אתה בטוח תגיעה לרמה מאוד גבוהה מאוד מהר. כדאי!

אכן מדובר בקטע מאוד לא מקצועי, אך אני כבר זמן רב לא מנגן בפסנתר ואני לא מעוניין במורה.

ואני חייב לחלוק על הקטע של הבסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא נאמר בכוונה לפגוע - חס וחלילה, כמון. רק ביקורת בונה. זט דעתי, אתה לא חייב להסכים.

אולי זה פשוט בגלל ההקלטתה / איכות פורמט האודיו הנחות שמשתמשים בו ביוטיוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מדובר בקטע מאוד לא מקצועי, אך אני כבר זמן רב לא מנגן בפסנתר ואני לא מעוניין במורה.

כל הכבוד לך, שהגעת לכזו רמה בלי מורה. אם יורשה לי לשאול איך בדיוק למדת? היו לך ספרים מיוחדים , קריאה מהאינטרנט/ קטעי וידאו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד לך, שהגעת לכזו רמה בלי מורה. אם יורשה לי לשאול איך בדיוק למדת? היו לך ספרים מיוחדים , קריאה מהאינטרנט/ קטעי וידאו?

למדתי לקרוא תווים בעזרת ספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רובינשטיין פסנתרן גדול, אבל לפי דעתי חסר לו משהו ברומנטי. הוא מתאים לקלסאי - לא רומנטי, הצליל שלו מאוד קליל וריק אפילו אפשר לומר...

הורוביץ הרבה יותר טוב במקרה הזה לדעתי - ובכללי גם עם קטעים רומנטיים אחרים [שלא נדבר על אשכנזי או גיללס/ארגריך]

רובינשטיין נחשב לפסנתרן(מבצע) הכי גדול בהיסטוריה. יש לו את הטאצ' הכי יפה לטעמי במרבית היצירות של שופן. (וצימרמן מעולה אבל הוא לא כמו רובינשטיין).

הבנאדם שמתקרב לנעליו של רובינשטיין כיום הוא לא אחר ממרי פרחיה.

באך מעבר לטכניקה [במיוחד שני ספרי המקלדת המושווית] מספק בגרות במוסיקה - הבנה של באך ונגינה עמוקה מספקים המון מעבר לטכניקה. באך זו פשוט גאונות טהורה.

מסכים עם כל מילה, כעיקרון באך ובטהובן הם המלחינים שאני הכי אוהב.(לפחות כרגע)

אם היה לי פסנתר טוב ומצלמה טובה- הייתי מעלה את הפרלוד בדו דיאז של רחמנינוף. אך לצערי :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...