האם הליברטי 400 של אנרמקס מתאים לHD4870 1GB מבחינת חיבורי חשמל-פינים? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הליברטי 400 של אנרמקס מתאים לHD4870 1GB מבחינת חיבורי חשמל-פינים?

Kukishin

Recommended Posts

אני יודע שיש אחד פה בפורום שאמר שעובד לו הכרטיס (גרסה 512MB...) עם הספק שלך אבל הוא לא טרח להגיד שאחרי חודש (הוא אמר את זה לחבר שלי שמכיר אותו) הספק נשרף! אז... שלך 1GB (דורש מעט יותר) אז אני משער שהפסק ישרף....

לסיכום - תקנה ספק חדש ואל תסתכן כי לא רק הספק יכול להישרף... הוא יכול לקחת איתו עוד רכיבים במחשב שלך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה... זה לא יצא מהפה שלי... אלה מזה שנפרף לו הספק... סבבה?... תפסיק לחשוב שאתה יודע הכל כי תכלס אף אחד לא וכל דבר אפשרי.. אז אל תשלול ישר. תראה שזה לא שאני אוהב לראות אנשים שקונים דברים בלי צורך בהם... ההפף הוא הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שיש אחד פה בפורום שאמר שעובד לו הכרטיס (גרסה 512MB...) עם הספק שלך אבל הוא לא טרח להגיד שאחרי חודש (הוא אמר את זה לחבר שלי שמכיר אותו) הספק נשרף! אז... שלך 1GB (דורש מעט יותר) אז אני משער שהפסק ישרף....

מבין גדול אתה לא .

זה שהכפילו את הזיכרון לא אומר שההספק יגדל.

pal4871gson_g_20.gif

לסיכום - תקנה ספק חדש ואל תסתכן כי לא רק הספק יכול להישרף... הוא יכול לקחת איתו עוד רכיבים במחשב שלך....

חדל קשקשת.

ספקים לא נשרפים כתוצאה משימוש בכרטיס מסך ש"גדול" עליהם.

המערכת פשוט תקרטע ולא תוכל לעבוד.

תמיד קיים סיכון בספקים גבוליים וכל אחד לוקח את הסיכון על דעת עצמו

רק חבל לזרוע פחד באנשים במיוחד מאחד שיש לו 6 הודעות בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספיק גורמים וסיבות אפשריות לזה שהספק נשרף, וזאת לא אחת מהן.

יש מספיק גורמים שספק ישרף זה נכון, אבל זאת כן יכולה להיות אחת מהסיבות.... שרפתי כמה ספקים חלשים שחוברו למחשב שנחשב כבד במהלך החיים, יש כאלה שלא החזיקו אפילו יום והעלו עשן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...