לאג מוזר בעכבר עם Radeon 1950XT - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאג מוזר בעכבר עם Radeon 1950XT

R9nald0

Recommended Posts

טוב אז זה לא ממש mouse lag מן המניין, זה רק כשאני מזיז את העכבר ממש מהר או שיש שינוי פתאומי גדול יחסית ב-FPS, זה נראה כאילו פשוט העיבוד הגרפי נתקע לכמה מאיות שנייה ורק אח"כ נזכר לסנכרן את התזוזה של העכבר עם העיבוד הגרפי וזה יוצר מצבים שבהם הסמן זז טיפה יותר מדי על המסך ובצורה לא חלקה, זה כמעט לא משהו ברמה שאי אפשר לשחק עם זה אבל זה פשוט מטריף אותי בזמן האחרון, בעיקר בגלל העובדה שאני יודע שאין שום סיבה שיהיו לי לאגים בעכבר כי יש לי FPS בד"כ גבוה ויציב ( מעל 100 ), עשיתי את כל הטוויקים האפשריים לעכבר כולל ACCELFIX, HZ BOOST ושאר החרטות, מה גם שהבעיה הזאת התחילה להופיע רק לפני חודשיים בערך, ולפני כן עדיין השתמשתי ב-1950XT אבל לא חושב שהייתה לי את הבעיה, זה ממש מוזר ואני דיי בטוח שמדובר במשהו שקשור בחומרה ולאו דווקא בהגדרות של .

כבר ניסיתי הכל כולל הורדת flip queue size ל-0 ב-ATI Tray tools וביטול ה-ATI Hot key function, אני אובד עצות. אני לא מבקש פתרון כי אני לא חושב שיש אלא יותר דרך שתעזור לי לגלות במה הבעיה הזאת קשורה, בעכבר ( לא סביר כי גם ניסיתי עם עכבר אחר ), בחומרה או בווינדוס?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חשבתי שאני יחיד סגולה בתחום הזה!

גם לי זה קורה, זה התחיל בשבוע האחרון, וזה קורה רק לפעמים, אפילו שיש לי את הכרטיס דיי הרבה זמן וזה מעולם לא קרה...

אני יכול להגיד שזה התחיל רק אחרי שפירמטתי את המחשב והתקנתי הכל מחדש, אבל אני לא חושב שיותר מדיי השתנה - אפילו להפך, העומס על המערכת ירד, ככה שממש לא ברור מה גורם לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מריץ משחק בOpenGL במקרה?

ההסבר פשוט: ATi לא אוהבים OpenGL.

תחליף כרטיס מסך לNvidia.

עריכה:

אה ו, מן-הסתם שאני לא מומחה בנושא, פורום כרטיסי מסך אולי יוכלו לעזור. למרות ששוב, זו בעיה ידועה של ATi. זו גם הסיבה שבמחשב הבא שאני אקנה יהיה כרטיס , בין אם זה יהיה משתלם או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מתרחש גם בD3D אני מציע לפנות לפורום החומרה המתאים, הבעיה לא קשורה לinput lag אלא למשהו כללי יותר במערכת.

ההסבר ההגיוני הוא שאחד מרכיבי המחשב שלך מתחמם יתר על-המידה, במקרה שכזה אולי יספיק להחליף מאוורר כזה או אחר.

אולי תדחוף כרטיס מסך אחר למחשב ותראה אם הבעיה ממשיכה?

למרות שגם אם היא תיפסק, לא בטוח שהכרטיס מסך עצמו פגום, יתכן שזהו רק המאוורר.

אבל שמע, בפעם האחרונה שבדקתי, האחריות מכסה גם מאוורר פגום, כך יצא לי להחליף 9800 בX1600

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...