צריך המלצה למסך עד 1100 ש"ח+התלבטות בין שני מסכים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למסך עד 1100 ש"ח+התלבטות בין שני מסכים

Tal.

Recommended Posts

שלום, כנראה שאני אקנה מסך בקרוב, התקציב הוא 1100 ש"ח.

דגשים:

1. המסך יחובר לכרטיס מסך Sapphire Radeon HD 4870X2 2GB .

2. השימוש העיקרי של המסך יהיה משחקים ואינטרנט.

3. מאוד מעדיף שהמסך לא יהיה רחב, אבל אם יש משהו טוב שהוא רחב אשמח לשמוע.

4. זמן תגובה: מעדיף מאוד 2ms אבל אפשר להתפשר גם על 5ms אם יש משהו טוב.

5. חובה חיבור DVI למחשב (זה החיבור הכי טוב היום נכון?).

6. גודל המסך - 20 אינץ' ומעלה.

7. ניגודיות - אני לא כ"כ מבין בזה אבל נראה לי ש1:8000 יהיה מצויין ( ככל שהמספר השני יותר גדול זה יותר טוב כך ש1:8000 עדיף מ1:5000, נכון?)

8. חברה: לא קריטי, אבל מעדיף Samsung, LG, , MAG.

9. לא צריך רמקולים, יש לי מערכת ביתית והם לא יהיו בשימוש.

עוד משהו - כרגע מצאתי שני מסכים שנראים לי מתאימים (לא מצאתי מסכים שעולים על שאר הדרישות שהם לא רחבים :(), הנה הם:

LG L207WT: http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=3044

Samsung 2253BW: http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=3278

מה אתם אומרים עליהם? ממליצים? כרגע המסך שאני הולך עליו הוא ה2253BW בגלל הגודל שלו והמחיר (ועצם זה שהוא עולה על שאר הנתונים שרשמתי למעלה), איך הוא למשחקים?

אשמח לשמוע חוות דעת.

תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזבוז לקחת כזה כרטיס מסך ללא מסך 24, שגם בשבילו זה לא הכי משתלם.

לך על ה - T220P לדעתי למרות שהוא חורג קצת.

אפשר המלצה למסך 24 אינץ' במחיר כמה שיותר קרוב לתקציב שלי? שיהיה בו DVI ושיהיה כמה שיותר קרוב למה שרשמתי למעלה מבחינת ניגודיות וכ'ו. שיריץ משחקים מצויין...

אני לא רוצה את ה220P כי הבנתי שהרזולוציה שלו גדולה מידי לגודל שלו וזה מציק ומקטין את הפונטים... והכל נראה קטן... ושאם שמים על הרזולוציה הרגילה של המסך שלו (1680x1050) אז זה נהיה מעוות...

ובלי קשר, מה אתה אומר על ה2253BW? איך הוא למשחקים? ממליץ עליו? המחיר שלו שווה? (1080 ש"ח). אני חזק בכיוון שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרד בכרטיס מסך ותעלה במסך לדעתי.

אין אופציה כזאת, קניתי כבר את ה4870X2 ואני חושב שזה היה מוצדק אבל זה לא משנה כרגע.

לגביי מסך:

מה אתה אומר על ה2253BW? איך הוא למשחקים? ממליץ עליו? המחיר שלו שווה? (1080 ש"ח). אני חזק בכיוון שלו.

אפשר המלצה למסך 24 אינץ' במחיר כמה שיותר קרוב לתקציב שלי? שיהיה בו DVI ושיהיה כמה שיותר קרוב למה שרשמתי למעלה מבחינת ניגודיות וכ'ו. שיריץ משחקים מצויין...

תודה רבה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שרשמת לגבי נתונים חסר שחשיבות, במילא מה שהחברות מפורסמות הוא לא קרוב בכלל למציאות.

בכל מקרה יש 24 אינץ' של PROVIEW במחיר קרוב.

ראיתי הרבה המלצות על 2253BW ומבחינת הנתונים שלו הוא נראה לי מצויין (לא נראה לי שחברה כמו תזייף בנתונים...).

שווה לקנות אותו?

והמסך 24 אינץ' של Proview הוא נחמד אבל הניגודיות שלו 1:1000 שזה על הפנים... תקן אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו טעות מאוד גדולה להסתכל על הנתונים של הניגודיות הדינמית - זה בסך הכל מניפולציית תוכנה פנימית של המסך וזה עובד רק בסרטים , אם זה באמת עובד מה שנראה לכולם מפוקפק.

אני מאוד ממליץ לקנות מסך לא על פי הנתונים האלה, אלא לפי איכות כללית וצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו טעות מאוד גדולה להסתכל על הנתונים של הניגודיות הדינמית - זה בסך הכל מניפולציית תוכנה פנימית של המסך וזה עובד רק בסרטים , אם זה באמת עובד מה שנראה לכולם מפוקפק.

אני מאוד ממליץ לקנות מסך לא על פי הנתונים האלה, אלא לפי איכות כללית וצורך.

אוקיי, יש לך המלצה כלשהי בשבילי? רשום את הצרכים והתקציב והכל למעלה...

חשבתי על הT220P... אבל הבנתי שהרזולוציה הגבוהה שלו לא מתאימה לגודל של המסך אז הכל נראה קטן ויש בעיות במשחקים עם זה... ואם שמים את הרזולוציה הרגילה של המסך (1680x1050) בגודל הזה אז יש בעיות שהכיתוב נמרח או משהו כזה...

עד כמה זה נכון?

ועוד משהו, כרגע אני יותר בכיוון של הT220 או ה2243BW, אשמח לשמוע חוות דעת לגביהם ואיפה אפשר לקנות אותם במחירים טובים (לא מוכרים אותם כמעט בשום חנות!).

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לטקסט ואייקונים - T220P, מתרגלים (וגם אפשר להגדיל אייקונים).

ולמשחקים רזולוציה גבוהה יותר זה מצוין, אחרי הכל בשביל מה זרקת לפח כסף על כרטיס סופר יקר ? (עדיין זה לא מצדיק את הקנייה שלו)

הנה אופציית ה - 24, לינק - http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=712150

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לטקסט ואייקונים - T220P, מתרגלים (וגם אפשר להגדיל אייקונים).

ולמשחקים רזולוציה גבוהה יותר זה מצוין, אחרי הכל בשביל מה זרקת לפח כסף על כרטיס סופר יקר ? (עדיין זה לא מצדיק את הקנייה שלו)

הנה אופציית ה - 24, לינק - http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=712150

אוקיי, ה24 אינץ' הזה נראה לי מאוד... לפי מה שרשום באתר היצרן ( http://www.proview.com/Product/Product_Spec.aspx?sn=544π=118&ii=5783 ) הניגודיות שלו היא 1:1000 או 1:3000 (ACR). מה זה אומר? מה זה ACR בכלל? גם אם זה 1:3000 זה מדאיג אותי כי זה נתון גרוע... לT220 יש 1:20000 שזה הבדל משמעותי... וגם אם שניהם מזייפים, אז זה אומר שProview זייפו לטובתם כלומר זה פחות מ1:3000 שזה כבר ממש לא טוב. הם לא יזייפו לרעתם.

הנה עוד כמה נתונים שאין לי מושג מה הם אומרים:

View Angle : H 80/80

View Angle : V 80/80

Dot Pitch (mm) 0.270x0.270

Panel ANTI-GLARE

Horizontal Freq. (KHz) 30~81

Vertical Freq. (Hz) 56~60

איך הוא יריץ משחקים? לא יוצא לי כמעט לראות אבל אני אראה מדי פעם, הוא יציג אותם טוב? מה שהכי חשוב לי תכלס זה משחקים, אז אשמח לדעת מה יהיו הביצועים שלו במשחקים.

אשמח גם לקבל השוואה בינו ובין הT220 (מבחינת משחקים) והסבר על הפרטים שרשומים באתר היצרן שאין לי מושג מה כל אחד מהם אומר.

בקיצור, חוות דעת יעזרו לי מאוד, כרגע ההתלבטות שלי היא בינו ובין הT220, כאשר אני נוטה כרגע ללכת על הProview, אבל מודאג מיחס הניגודיות הנמוך שלו.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - PROVIEW גדול יותר, והסמסונג איכותי יותר מבחינת איכות בנייה.

מה זה איכות בנייה?

מבחינת איכות תמונה אני לא מכיר השוואה ביניהם.

עזוב את הנתונים, אלו שטויות במיץ גם ככה.

בקיצור, מה עדיף לי למשחקים? (Crysis, Assasin's Creed, 2 וחבריהם. אני אשחק גם משחקי אסטרטגיה כבדים אם זה משנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...