סלולרי מומלץ כנגן Mp3 דרך בלוטות' לספורט - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלולרי מומלץ כנגן Mp3 דרך בלוטות' לספורט

biodome

Recommended Posts

אני בחיים, אבל בחיים לא יקנה מכשיר סלולרי מחנות פרטית... איזה "ע.מ שמעון אלקטרוניקה בע"מ". אף אחד לא הכריח אותך לקנות מחנות עלומת שם, לא חסרות חנויות מצויינות, ואם אתה לא מדבר מעל 200 ש"ח בחודש דבילי לקנות מכשיר מחברה..

מאיפה אתה יודע מה נותנים לך שמה? כל עוד אתה לא אידיוט, ובודק את המכשיר במעמד הקניה מול המוכר, סמוך עליי שתדע טוב מאוד מה נותנים לך..

יש חנות בנתניה שאני תמיד עובד לידה ורואה את הסמסונגים הישנים שנמכרו לפני 5-6 שנים בחברת פלאפון... לא תודה. החנויות האלה לא בשבילי. המכשירים האלה מושלמים כמכשיר פשוט לקנות לסבא\סבתא\כל אדם מבוגר אחר כדי לשמור על קשר , מכשיר עם ממשק נוח וקליל, עמידים, מחזיקים הרבה זמן, ובעיקר זולים (הם עולים בסביבות ה 50-100 ש"ח, בהחלט משתלם)

לא כל אחד צריך N95\אייפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאתה רואה מה מביאים לך. אבל לך תידע אם המכשיר היה אצל מישהו והחליפו לו רק פלסטיקה חיצונית/כל מרכיבי הפנים שלו הם יד שנייה.

בעיקרון אני מדבר מעל 200 שקל לחודש וחשבונית שלי מסתכמת ב350 בערך כולל דור שלישי ואמש"ת, אז ככה שאני מקבל עליהם החזרים.

לא אמרתי שכל אחד צריך N95 או , ולא הצעתי לפותח הת'רד ללכת/לא ללכת לחנות פרטית או מפעילה. ציינתי שאני (!) לחנויות האלה לא מתקרב מכיוון שיש לי חברים מאזור הצפון והמרכז שיש להם חנויות כאלה, אז אני יודע טוב מאוד מה המכשירים האלה עוברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1300 ש"ח זה עוד בגדר התקציב ומחיר נורמלי..

ה-TrackID מאוד חשוב לי.. אבל בהחלט אני אוהב את הפונקציות הנוספות שנותנת לי מערכת עם סימביאן.

קובי איזה תוכנות יש שמחקות את ה-TrackID והאם הן באמת עובדות כמו שצריך?

איזה ממכשירי ה-XpressMusic מומלץ?

או לחלופין סימביאני אחר שיש בתקציב?

וקובי יאללה בוא לפה עם ה-N82 שלך נבדוק את האוזניות ;)

יש את SHAZAM ומיוזיק ID ועוד כמה שאני ממש לא זוכר והן עובדות מצוין.

אני אבוא :) מקווה שעוד השבוע !

בקשר להמלצות יש גם אריקסון W595 שמעניין... אפשר ללכת לסיבוב חנויות סלולאר אם אתה רוצה, תוכל להתנסות עם דברים וכ"ו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...