SLI 280-260 GTX אפשרי? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SLI 280-260 GTX אפשרי?

shaymor26

Recommended Posts

אהלן חבר'ה. שמי שי ואני חדש פה.

רציתי לשאול אם אפשר לעשות עם ההכרטיסים האלה 260-280 או שSLI אפשרי רק עם 2 הכרטיסים הם אותו דבר?

והאם אפשרי על הלוחות אם החדשיםX58 למעבדי הCOREI7? למשל על לוח כמו SMAKROVER

אני פשוט מתלבט אם לחכות קצת ולקנות לוח אם חדש, זכרונות חדשים ואת המעבד החדש ולעשות אחר כך עם הכרטיסים האלה. או פשוט לא לחכות, לקנות מעבד 2-4 ליבות מהדור הנוכחי עם לוח עם שתומך ולעשות את זה (גם כן עם אותם כרטיסים שציינתי).

ועוד שאלה, האם הHD4870 של ATI עדיף כיום על כל הכרטיסים? כי הרבה ממליצים לי עליו, אבל יש לי נטייה לקנות תמיד של NIVIDIA. הם אף פעם לא אכזבו.

תודה לעוזרים(: :yelclap: יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, קודם כל מומלץ לכל משתמש להוסיף את מפרט המחשב שלו כדיי ששאר המשתמשים גם יוכלו לראות, וזה גם יקל על שאלות כאלה ואחרות.

SLI של GTX260 עם GTX280? לא אפשרי וגם לא משתלם מבחינה כספית.

עכשיו כמה נקודות כדיי שיהיה אפשר לעזור לך:

מהו המפרט שלך?

מהו התקציב שלך לכרטיס חדש?

מהי הרזולוציה המקסימאלית במסך שלך?

בקשר לATI או , אני חייב לציין שבחודשים האחרונים ATI השקיעו המון בדרייברים שלהם ואני בהחלט חושב שהמוניין שלהם התשפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה לך.

מהו המפרט הנוכחי שלי או מה המפרט שאני רוצה?

כי את מה שיש לי עכשיו פאדיחה לרשום(:

אני רוצה לקנות מחשב חדש שיאפשר לי לשחק כמובן במשחקים הכי חדשים בלי הגבלה של איכות.

והכרטיס מסך זה חלק קריטי ואני לא יודע אם שווה לי להשקיע בלוח אם ולקנות 2 כרטיסים טובים או לקנות כרטיס אחד טוב בלוח רגיל(או בלוח X58).

כעקרון אני מתעסק גם בעריכה ולכן אני רוצה להשקיע כבר במעבד החדש של אבל זה כבר לא קשור לפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין מה לקפוץ על המעבדים החדשים של כי הם כולל הלוחות שצריך בשבילם ממש יקרים ולא שווים את זה עדיין, צריך לתת לזה להתבשל ולמחירים לרדת.

גם ככה המעבדים הנוכחיים לא נאכזבים ועולים הרבה פחות.

SLI זו השקעה מיותרת לדעתי עם כרטיסים כל כך יקרים (עם 9600GT זה דווקא משתלם כי מחירו ברצפה).

בכל מקרה באיזו רזולוציה אתה תשחק ?

מה התקציב שלך ? תוסיף אותו לכותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון כרגע על מסך טלויזיה LCD 26 אינץ' שאני מחבר בVGA ישיר ובטח עם הכרטיס החדש אני אחבר DVI או HDMI

וכעקרון אני רק רציתי לדעתי אם אפשרי לעשות עם 2 כרטיסים שהם לא אותו כרטיס. אני הולך להשקיע סביבות ה7K על כל המחשב ואני עדיין לא החלטתי תקציב ספציפי שאני אוציא על הכרטיס מסך מהסיבה הפשוטה שאני עדיין לא יודע אם לקנות את המעבד החדש או לוח אם כי זה משנה את כל התקציב.

אני מניח שבתקציב כזה עם מעבד C2D או C2Q רגיל אתה תמליץ לי על הHD4870 כפול 2 נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל - TV יש רזולוציה נמוכה, HD4870X2 יהיה בזבוז כסף...

עצה שלי היא לא לקנות את ה - IC7 וה - X58, וגם ללכת על C2D ולא C2Q (כי אין ניצול של 4 ליבות במשחקים למרות שכבר שנתיים אומרים שהנה אוטוטו יהיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. ואני עוד מתכוון לקנות מסך גדול יותר(:

בכל מקרה לגבי ה4 ליבות אני כנראה אקנה 4 מהסיבה שאני משתמש בקיובס ובתוכנות עריכה נוספות. אגב, קיובס עם 512 זכרון זה כמעט ולא מאפשר עבודה עם התוכנה את העריכות הרציניות שלי אני עושה אצל חבר שיש לו באולפן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך להביא 32 או 42 רק שהפעם עם זמן תגובה של 2MS ...מסך איכותי. אגב כשאני מחבר את המסך לPS3 שלי אז יש לי רזולוציית HD 1080P

צא מהסרט, 26" מסך זה רק, אבל רק 720P.

זה שהPS3 מריץ לך גם משחקים שאמורים לעבוד ב1080P לא אומר שזו באמת האיכות שאתה מקבל.

עכשיו, 32" ו42" בדרך כלל הם גם 720P.

יש מסכי 42" שמחירם מתחיל ב6.5K~ שתומכים 1080P.

ורק שתדע, FHD אולי נראה טוב, אבל לטלוויזיה בארץ זה חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאלותך (בפוסט הראשי):

* SLI של כרטיסים בעלי ליבות שונות - בלתי אפשרי (מלבד Hybrid SLI - שילוב עם כ.מסך מובנה בלוחות תומכים)

* X58 תומך גם ב-SLI וגם ב-CrossFire.

קרא פה - תתבונן בהבדל בין המעבד\לוח החדשים לקודמים בשילוב מערכי ריבוי כרטיסים.

http://www.guru3d.com/article/core-i7-multigpu-sli-crossfire-game-performance-review/1

לאחר שעיכלתם את צוואר הבקבוק (מעבד+לוח) כתוצאה מריבוי כרטיסים, בבקשה המשיכו בדיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...