שליטה מרחוק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליטה מרחוק

shloogy

Recommended Posts

הי

יש ברשותי מס' שרתים בארץ רחוקה...

מיותר לציין כי הסרברים יושבים מאחורי ראוטר, כאשר הIP שלהם הוא פנימי, כך שלהזין את הIP הכללי לא יתן לי להתחבר אליהם

אני מעוניין להתחבר לכל אחד מהם בנפרד...

כמו כן, יש ברשותי VNC PRO, והיא עובדת במלואה בתוך הLAN. העניין הוא שאני לא יודע איך לתחבר למחשב מרוחק מ"בחוץ"

איך עושים זאת?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש בתוכנה Logmein אבל היא חייבת להיות מותקנת על כל מחשב שממנו אתה רוצה להתחבר ובכל מחשב אליו אתה רוצה להתחבר

תוכנה מצויינת לפי דעתי

הגרסה החינמית נותנת אפשרות רק לבצע פעולות במחשב השני מרחוק בלי להעביר או להעתיק קבצים, זה כבר כרוך בתשלום.

תנסה, תגיד לי מה אתה חושב

מורן

(אם בכלל זה מה שאתה מחפש :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות.

מורן- אני מכיר את התוכנות האלה למיטב ידיעתי יש איתם בעיות מהירות (כגון TEAM VIEWER ) למרות שבסרברים יש אפלוד גבוה של 5MB

תעשה בראוטר שלהם הפניית פורטים שונה לכל מחשב.

יש ראוטר אחד, ואין לי מושג איך עושים זאת. בנוסף, נניח שאעשה הפניית פורטים, איך הראוטר ידע לאיזה סרבר אני רוצה להתחבר??

הרי אתה מקליד את הIP שהוא החיצוני והראוטר אמור להפנות אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך מושג איך עושים את זה ? אז תלמד. יש מספיק מדריכים ברשת על איך עושים את זה וזה בטח רשום גם במדריך של הדגם הזה. איך זה ידע לאיזה סרבר ? בגלל זה אמרתי שתפנה פורט שונה לכל מחשב, ואז על פי הפורט תדע לאיזה מחשב תתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yousux, תגובות כמו "אז לך חפש" לא ממש תורמות, בטח שלא בניסוח שלך, אם אין לך כח להסביר או לתת קישור לחיפוש לדוגמא,

פשוט אל תגיב..

שלוג, קרא כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=310690.msg2711927#msg2711927

אמנם דיברתי שם על רימוט דסקטופ, אבל זה תקף גם ל VNC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...