עזרה בבקשה בMicrosoft Outlook 2007 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבקשה בMicrosoft Outlook 2007

amitbl

Recommended Posts

האאוטלוק במחשב הביתי מסתנכרן עם שלושה אימיילים שונים (חשבון , Zahav.net.il, BGUMail).

אני רוצה להגדיר את אותם החשבונות בדיוק על המחשב הנייד שלי. העניין הוא שאני רוצה שאם אני פותח את האאוטלוק במחשב הנייד ומקבל אימייל, שאני אקבל אותו אח"כ גם במחשב הביתי, וההפך.

שיהיה מעין "שיתוף"תיבת הדואר הנכנס. שמה שאני מקבל פה יופיע גם שם, ומה שאני מוחק שם נמחק גם פה.

אני בטוח שיש אפשרות כזו לסנכרן בין אאוטלוקים במחשבים שונים שמוגדרים על אותם החשבונות, אבל אני לא מצליח לעשות את זה.

מישהו יכול במקרה לעזור לי עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי אופציות:

א. אתה יכול להגדיר שהחשבון שלך ישאיר את ההודעות על השרת גם אחרי שאתה מוריד אותן למחשב, ושהן יימחקו רק כשאתה מוחק אותן מהמחשב. החסרון הוא שאם כבר הורדת את ההודעות בשני המחשבים, תצטרך למחוק מכל מחשב בנפרד.

ב. להשתמש ב-IMAP, שנועד בדיוק בשביל דברים כאלה (אני יודע ש- תומך ב-IMAP, אבל תצטרך לברר לגבי שני האחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמה שאני מקבל פה יופיע גם שם.

בשביל זה תספיק אופציה א שהציג שניצל.

ומה שאני מוחק שם נמחק גם פה.

בשביל זה אתה צריך סנכרון מלא, כלומר אופציה ב' - IMAP.

אין כמו IMAP, זאת הדרך הכי נוחה לעבוד עם דואר ולסנכרן אותו, אני עובד עם המון חשבונות IMAP באופן קבוע וזה מאוד נוח.

BGU אני מאמין שתומכים בשירותי IMAP, ג'ימייל בטוח תומכים.

בקשר לזהב - אני לא חושב, אבל תשאל אותם (ומקסימום תגדיר שהג'ימייל ימשוך את המיילים שבזהב וישים אותם בתיקיה ייעודית על השרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IMAP זה פרוטוקול למשיכת דואר אלקטרוני (כמו POP3, רק שהוא עובד אחרת)

ב POP3 אתה מושך הודעות מהשרת למחשב שלך - הן נמחקות מהשרת לאחר שמשכת אותן וקיימות רק במחשב שלך

(אלא אם כן הגדרת שהן לא יימחקו, ואז יישאר עותק בשרת שתוכל למשוך שוב לקליינט דואר נוסף - זו בעצם אופציה א' שהציע שניצל)

ב IMAP, אתה לא מושך את ההודעות אלא פשוט משתמש בקליינט הדואר שלך בשביל לצפות בהודעות שנמצאות על השרת.

תחשוב על קליינט הדואר שלך (למשל אווטלוק) כמו כלי לניהול מרחוק של הודעות שיושבות על השרת.

במצב כזה, אם החשבון מוגדר לך ב-5 מחשבים שונים, כולם רואים את אותו דבר - אם מחקת הודעה באמצעות מחשב ב' - היא נמחקה על השרת.

ולכן היא תיעלם בכל 4 המחשבים האחרים גם כן.

בשביל להגדיר חשבון במצב IMAP, אתה חייב ששרת הדואר שאתה עובד מולו יתמוך בעבודה בפרוטוקול הזה.

GMAIL תומך, והנה הוראות איך להגדיר חשבון בתצורת IMAP.

בקשר ל-2 החשבונות הנותרים שלך, אם אין להם תמיכה ב IMAP, אז כמו שאמרתי קודם-

תוכל להגדיר בחשבון הג'ימייל שלך שהוא (שרת הג'ימייל) ימשוך בעצמו ב POP3 הודעות מ-2 החשבונות האלה

(תחת settings -- accounts יש לך אפשרות להגדיר את זה בממשק הוובי של הג'ימייל שלך)

ויאחסן אותם אצלו (בג'ימייל) תחת תיקיות בעלות שם (למשל BGU ו- ZAHAV".

ואז אתה:

1. מגדיר רק את הג'ימייל באווטלוק.

2. מקבל את כל המיילים לחשבון אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר הרבהההה מאוד התעסקות - הIMAP עובד אצלי בקבלת אימיילים, אבל בשליחה הוא פשוט לא. אני מקבל הודעת שגיאה. אין לי דואר יוצא והגדרתי מחדש בערך 6 פעמים, והקפדתי על בחירת הצפנה של TLS בפורט 587 ובסימון דרישת האימות בSMTP.

למישהו יש מושג מה יכול לגרום לבעיות בדואר היוצא? האם חיבור האינטרנט דרך הרשת האלחוטית והמאובטחת של בן-גוריון עלול לגרום לבעיות מהסוג הזה בשליחת אימיילים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אין כזה דבר "לשלוח ב IMAP"

אתה מקבל דואר נכנס ב POP3 או ב IMAP

אתה שולח תמיד ב SMTP, וההגדרות שרת הדואר היוצא זהות למה שהיה מוגדר לך קודם (בחשבון ה POP3 שלך)

(וזה למה זה לא קשור לבן גוריון, כי אותה הגדרת שרת SMTP עבדה לך בחשבון הקודם שלך)

גם עכשיו זה אותה הגדרת שרת דואר יוצא בדיוק כמו שהייתה לך קודם לכן -

אותו שרת (smtp.gmail.com) ב TLS, בפורט 587 עם זיהוי (smtp authentication).

רק תדאג שאתה מכניט את הססמא הנכונה, ואיפה שהגדרת זיהוי סימנת use same settings as my incoming mail server

(אם סימנת להכניס הגדרות שונות באופן ידני - אז שם המשתמש שאתה מכניס שם חייב להיות כולל השטרודל ג'ימייל קום)

בכל אופן, אם זה עדיין לא עובד, תעבור על כל מה ההגדרות האלה שוב ותוודא שבכל מקום שיש שם משתמש - הוא מלא (@ג'ימייל.קום)

ותכניס את הססמא מחדש.

אם זה לא עובד אחרי שוידאת את כל זה - איזו שגיאה אתה מקבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...