Call of Duty : World at War - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty : World at War - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

מישהו יכול אולי להסביר לי מה אני צריך לעשות בשלב 13 ? אני מגיע לארמון הגדול הזה ואז באים אלי מי 3 צדדים ואני לא מצליח להזמין התקפה אווירית מישהו מוכן להסביר לי למה ? COD משחק טוב אבל ברגע שמישהו חשוב נהרג זהו הלכה המשימה זה החיסרון הגדול במשחק :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 962
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1. אתה צריך לשרוד (נשמע דבר מטומטם נכון? :cool2:)

2. אתה לוחץ 6 כשיש לך אפשרות להזמין את ההתקפה האווירית ומפוצץ את הבניין מלפנים (הצפוני), ואז מחכה קצת ושוב שולח התקפה אוירית על הבניין מימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול אולי להסביר לי מה אני צריך לעשות בשלב 13 ? אני מגיע לארמון הגדול הזה ואז באים אלי מי 3 צדדים ואני לא מצליח להזמין התקפה אווירית מישהו מוכן להסביר לי למה ? COD משחק טוב אבל ברגע שמישהו חשוב נהרג זהו הלכה המשימה זה החיסרון הגדול במשחק :-\

במשך כל המשחק לא קרה לי שמישהו חשוב נהרג לי וכתוצאה מזה הפסדתי,אתה בטוח שזה דבר שקיים ב5?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי לא יודע איך להסביר את זה אבל כשאני נימצא שם וצריך להזמין תהתקפה הזאת זה פשוט לא עושה כלום כאילו אין שום דבר,אני משחק עם צ'יטים אולי ביגלל זה אי אפשר לעבור ? וכן עם נהרג מישהו חשוב אתה לא יכול להמשיך ממש מעצבן. כשאני מגיע לארמון הזה זה משנה מי נהרג המפקד הראשי או הבנדם השני הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי כל ה"חשובים" אם הם נהרגו בכלל קמו לתחייה בדיוק בשנייה שהם נהרגו..

בשלב אחד של הרוסים, אני מסתכל על אחד מאלה שאיתי, הוא עושה קרב יריות מטווח 0 עם גרמני.. הגרמני הורג אותו, הרוסי נופל ופתאום קם ומחסל את הגרמני :lol: ואני מסתכל עם פרצוף של WTF? מה לעזעזל קרה פה הרגע? :lol: :lol:

וזה קרה עוד כמה פעמים בשלבים אחרים... ובשלב האחרון אחד מהרוסים חוטף יריות בלי הפסקה ולא מת!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שהמשחק סבבה, הדבר היחיד שהופך אותו למהנה באמת זה הCO-OP

אני עכשיו אחרי 4 שעות של CO-OP וזה ממש כיף (נשארו לנו עוד 4 שלבים)

אנחנו 4 אנשים (יותר נכון 3 כי אחד מאיתנו ממש עקום ומת כול רגע) וזה מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת קול... עשו עבודה מעולה בצעקות הקרב להכניס אותך לעלילה

דווקא זה מעצבן.

כל שנייה צועקים לך בין אם זה "תחזור לפה" או "עבודה טובה"... יאללה זה מלחמה לא גן חובה, אני לא צריך מחמאה כדי לדעת שההדשוט שלי בנזונה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הCO OP הזה?

כלומר שני אנשים משחקים ביחד? איך?

יש לך אפשרות של משחק CO-OP עד 4 אנשים

אתה בוחר איזה משימה לעשות ופשוט משחק עם עוד 2-3 חברים

אם אתה נפצע קשה אז החברים שלך צריכים להחיות אותך לפני שאתה מת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי כל ה"חשובים" אם הם נהרגו בכלל קמו לתחייה בדיוק בשנייה שהם נהרגו..

בשלב אחד של הרוסים, אני מסתכל על אחד מאלה שאיתי, הוא עושה קרב יריות מטווח 0 עם גרמני.. הגרמני הורג אותו, הרוסי נופל ופתאום קם ומחסל את הגרמני :lol: ואני מסתכל עם פרצוף של WTF? מה לעזעזל קרה פה הרגע? :lol: :lol:

וזה קרה עוד כמה פעמים בשלבים אחרים... ובשלב האחרון אחד מהרוסים חוטף יריות בלי הפסקה ולא מת!!

נכון.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אפשרות של משחק CO-OP עד 4 אנשים

אתה בוחר איזה משימה לעשות ופשוט משחק עם עוד 2-3 חברים

אם אתה נפצע קשה אז החברים שלך צריכים להחיות אותך לפני שאתה מת

אפשר לעשות ככה פשוט את כל המשחק? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...