סרטים שלא נמאס לראות II - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטים שלא נמאס לראות II

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שאומר שפספסתם את הפואנטה של הסרט. הוא לא ממש מיועד להיות אולטרה ריאליסטי, בלשון המעטה. והוא הרבה יותר סרט אקשן מאשר סרט מד"ב.

לעשות נכון זה לא לעשות אולטרא ריאליסטי . זה סרט טוב מאוד שצריך לעשות עוד קצת גימורים . בשר הטבעות דאגו להשתמש בבגדים 'בלויים' כאילו הדמויות לובשות אותן שנים . זה נותן מראה מציאותי לא 'ריאליסטי' . ושודדי הקרייבים זה עוד דוגמא של בחירה של הבמאי הנכון לסרט הנכון . פשוט הבמאי עיגל בפינות או שעשה את הדבר הנוח לא הנכון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שמאד כיף לראות בפעם הראשונה אבל אין סיכוי לראות שוב, כמו הרובוטריקים.אני חושב שהדוגמאות הכי בולטות הן החוש השישי וממנטו.

סרטים כיף לראות שוב ושוב:

Fight Club

Se7en

Scarface

12 angry men

Life of Brian

Donnie Darko

Reservoir dogs

Pulp fiction

Fifth element

Austin powers

The big lebowsky

Kill bill 1+2

The sting

Top secret

גבעת חלפון אינה עונה

מבצע סבתא

סדרות:

Sopranos

The wire

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבעת חלפון אינה עונה !

BIG LEBOWSKI

כל שאר הסרטים שהועלו פה (למעט ALIENS וTERMIATOR - לא הרגשתי צורך להסתכל בהם יותר מפעם אחת...)

FIGHT CLUB

בפעם הראשונה אתה רואה ולא כל כך מבין ופעם השניה זה יותר ברור וכיף לראות ואחרי זה אתה סתם רואה בשביל הכיף.. זה סרט שא פעם לא יימאס לי לראות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"דרכו של אקדח" עם בניסיו -טורו וג'ולייט לואיס.

לא יודע אני פשוט אוהב את הסרט הזה,הליהוק מצויין והתסריט מעולה.כל הדיאלוגים הקטנים האלה בין הדמויות פשוט מעולה.אולי הוא לא "סרט על" של הוליווד אבל הוא נחשב לסרט סוג ב', שהם טובים מאוד אבל בלי "כוכב-על" כזה או אחר או שלא עברו למסך הגדול מסיבה זו או אחרת.לרשימה הזו נכנסים כמו UNDERWORLD למי שמכיר או אוהב,או סרניטי ויש עוד כמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...