זה נכון שבלו ריי יכול להציג רק 1080P ב24 הרץ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה נכון שבלו ריי יכול להציג רק 1080P ב24 הרץ?

MasterOr

Recommended Posts

HD Ready מתוך הגדרה הוא 720p ולא 1080p , אם תרצה להנות מסרט בבלו ריי שהוא 1080p/i תצטרך מסך שהוא FHD.

אם אני זוכר נכון , קראתי איפשהו שרוב משחקי הPS3 הם בכלל 720p , במקרה הזה בהחלט תספיק שהיא HD Ready

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שיש גם HD READY בסטנדרטים החדשים שהוא כן מסוגל לשדר 1080 רק בהרצים נמוכים יותר

השאלה היחידה באמת מה משדר הPS3? כי לזה הכי חשוב לי הLCD וגם שכרגע השידורים בארץ הם גם ככה לא FULL HD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שיש גם HD READY בסטנדרטים החדשים שהוא כן מסוגל לשדר 1080 רק בהרצים נמוכים יותר

השאלה היחידה באמת מה משדר הPS3? כי לזה הכי חשוב לי הLCD וגם שכרגע השידורים בארץ הם גם ככה לא FULL HD

מבחינת חווית משחק ורזו' אני ממליץ לך להשקיע במסך גדול יותר שהוא HDREADY מאשר מסך קטן יותר שהוא FHD, אם נניח שניים כאלו יעלו אותו דבר אז לך על הHDR, לא חושב שיש הרבה הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PS3 משדר בפורמט HD 1080P , והוא כרגע המכשיר שמשדר באיכות הטובה ביותר.

ולכן בשביל להינות לגמרי מאיכות השידור של המכזיר יש צורך במסך FHD .

אני זוכר שקראתי מאמר על הPS3 שהוא אפילו משדר ב FHD 30FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוצי הHD בYES הם FHD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני אומר FHD אני מתכוון ל1080i60 ויס והוט משדרים ב50 הרץ אם אני לא טועה

עדיין לא קיבלתי תשובה מדוייקת כי לפי מאמרים שקראתי התקן של בלו ריי כרגע משדר ב30 הרץ ככה שמספיק 1080p

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי כבר ואני אחזור עוד פעם להרצים שאתה מדבר עליהם אין שום קשר ל FHD.

בוא נחלק את את הרזולוציות שלנו לשתיים: 1.רזולוצית מסך (כמה פיקסלים יש בו פיסית ולא מה שאתה מכוון בווינדוס) 2.רזולוצית אות נכנס.

אז לגבי הראשון מסך FHD הוא מסך שיש בו 1080 או יותר שורות של פיקסלים פיסית. כל מסך אחר הוא לא FHD (אפילו אם יש בו 1079 שורות).

מאחר וגודל הפיקסל לא משתה אז כל אות ווידאו שיכנס למסך יעבור המרה לרזולוציה של המסך, אם המסך שלך 1600X1200 ואתה משדר אליו 800X600 אז במקום שכל נקודה בגודל פיקסל תתפוס פיקסל אחד היא תתפוס 4 פיקסלים.

לגבי השני האותיות P ו I מסמנות שיטות שידור, P משמעותו משדרים שלמות וI משמעותו שקודם מציגים שורות אי זוגיות ואחרי זה זוגיות. אכשיו אתה כנראה הבנתה כבר שכדי לשדר סרט שרץ ב 24 פריימים בשנייה מספיק לשדר 24 בP אבל כדי לשדר את אותו הסרט בI אתה חייב לשלוח 48 בשנייה. ומכאן באים ההרצים שאתה מדבר עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח לגבי PS3 עדיף לבדוק במפרט, אבל ניראה לי שאפשר לכוון את היציאה שלו לפי הרזולוציה שמתאימה לך.בעיקרון יש 5 פורמטים ל 1080P 1080p24, 1080p25, 1080p30 שמשמשים לרוב בבית ונראה לי שרוב הטלויזיות FHD תומכות בהם ללא בעיות. יש גם את 1080p50, 1080p60שלדעתי הם יותר משמשים את התעשייה אבל יש גם מסכים שתומכים בהם. הכל מסתכם פה ברוחב פס בשביל שלושת הראשונים אתה צריך 1.5GBIT בערך ובשביל 2 האחרונים פי 2 קרי 3GBIT .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...