מחפש מסך 24" לגרפיקה, ווידאו וקריאה במחיר עד 3000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך 24" לגרפיקה, ווידאו וקריאה במחיר עד 3000 ש"ח

harel_d

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש מסך בעל הנתונים הבאים:

* איכותי

* לשימושי גרפיקה ווידאו (סרטים באיכות גבוהה) ואנימציה.

* כמו כן, המסך מיועד לקריאה של מסמכים רבים (בעיקר וורד ו-PDF).

* לא מבריק.

* בעל יכולת ארגונומית טובה (יהיה ממש טוב אם אפשר לסובבו במאונך...).

מחיר היעד הוא עד 3000 ש"ח (אפשר לחרוג ב-100-200 ש"ח).

תודה רבה על העזרה! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכולם,

אני מחפש מסך בעל הנתונים הבאים:

* איכותי

* לשימושי גרפיקה ווידאו (סרטים באיכות גבוהה) ואנימציה.

* כמו כן, המסך מיועד לקריאה של מסמכים רבים (בעיקר וורד ו-PDF).

* לא מבריק.

* בעל יכולת ארגונומית טובה (יהיה ממש טוב אם אפשר לסובבו במאונך...).

מחיר היעד הוא עד 3000 ש"ח (אפשר לחרוג ב-100-200 ש"ח).

תודה רבה על העזרה! :silly:

לפי מה שאני רואה פה בפורום, כל הזמן מדברים על ה-2408WFP Dell

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכאורה הוא נראה כמו המסך שאני מחפש. אבל ממה שקראתי בכמה REVIEWS יש לו מספר בעיות. אשמח אם תוכלו להאיר את עיניי בנושא:

* נכתב שדיוק הצבעים שלו לא טוב אלא אם מכיילים (calibrate) אותו. מה זה אומר "לכייל", איך עושים את זה?

* מהירות המסך נמוכה מאוד (64ms).

* משהו שנקרא Input leg שאין לי מושג מה הוא אומר.

אשמח אם תוכלו להאיר את עיניי בנושא.. הייתי מעוניין להזמין את המסכים ביום ראשון (מדובר במספר מסכים).

אחת הסקירות:

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/samsung_245b.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסקירה שקישרת אליה היא של מסך אחר (ה-245B של סמסונג).

כיול ניתן לבצע על ידי מכשיר שנקרא קולורימטר, שמבצע מדידות ומעביר לתוכנה את ערכי הצבעים שהמסך מציג על מנת ליצור פרופיל צבע שמתאים למסך.

Input lag זה כמה זמן לוקח למסך להציג את התמונה שהתקבלה מהמחשב. Input lag גבוה מפריע בעיקר במשחקי .

באיזור המחירים הזה יש גם את ה-S2231W של Eizo שהוא מסך "22 מצויין, ואין לו את הבעיות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע...

אם כך, איפה אני יכול למצוא מכשיר כזה (אני מניח להשכרה).

לגבי המסך, אני מחפש מסך 24" ולא 22", כך שלדעתי מסכי EIZO יצאו מהתמונה בטווח מחירים של כ-3000 ש"ח.

איזה מסך הייתם ממליצים לרכוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל מיני אנשים שמציעים את השירות הזה, אבל בדרך כלל מדובר בשירות יקר מאוד. ניתן גם לרכוש מכשיר מ- וכו'. נדמה לי שגם קישרו פה פעם לחנות ישראלים שמוכרת מכשירים כאלה.

ב-3000 ש"ח ההיצע למסך "24 שגם יתאים לשימושים שלך מצטמצם למסך אחד בלבד - ה-2408WFP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ.. OK..

שאלה אחרונה - מהן המגרעות (בכלל) של המסך? הייתי שמח לשמוע את כל מינוסים (הידועים) והפלוסים שלו לפני הקניה. זאת בהנחה כי את רוויז'ן A01 לא בטוח אוכל לקבל.

אגב, מה אתם אומרים על מסך מסך מחשב 24WMCX NEC בהשוואה ל-DELL?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חבל, מסך מצוין ובמחיר סביר (עולה כמו הדל בחו'ל ואפילו טיפה פחות).

בכל מקרה יש את הפיליפס, אבל לא מצאתי עדיין ביקורות עליו (אבל זה לא כזה משנה כי הפאנל הוא בדיוק אותו אחד כמו ב - HP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. גם אני התקשרתי היום לכמה משווקים של HP וגם למחלקה העסקית.. לא רציניים. מה גם שהם לא ממש הבינו על מה אני מדבר ומזה פאנל TN.. טוב, אבל זה סיפור אחר.

בכל אופן, אם כך, לפי מה שאני מבין ההחלטה היא בין פיליפס ל- והשאלה היא מה שווה הפיליפס?

האם הוא לא מותג מדבקה (כמו IIYAMA)? לא מצאתי ביקורות בכלל עליו ורק מהתמונה באתר שנשלח פה בפורום הוא לא נראה מאוד אטרקטיבי (אבל לא מחליטים לקנות מסך בגלל זה...).

קראתי הרבה על ויש לו מעט בעיות, בעיקר בחיבור ובזוויות שהן לא מול המסך (יש העברה של צבעים), השאלה כמה זה קריטי לי בתור גרפיקאי..

דניס, אנא עזור לי במיידי! תודה-תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...