דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 59 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי שכחתי להכניס את התעופה לשם. מחילה.

אז אתה מאמין בתעופה של אנשים? (ואני לא מדבר על וצניחות חופשיות).

יש רק איזושהיא גלימה שהופכת בנאדם לבלתי נראה. היתה תקופה שכלכך רציתי את זה שהתחלתי לשאול בפורומים שונים על זה. :cool2:

הארי פוטר?

שתילת מחשבות היא סוג של היפנוזה מהירה. זו דוגמה למה שהיה בהופעה של ליאור שוסרד. אישה אחת מהקהל נתבקשה להסתכל עליו, לחשוב על שם מסוים ולכתוב אותו על דף ריק (ריק משני הכיוונים יא עכביש!). היא כתבה את השם הזה בלי שאף אחד יראה. ליאור אמר את השם וכשהיא הרימה את הדף - אותו שם (זה היה ויקטור נראה לי - זה היה מזמן).

אפילו שמות יכולים להיות קיימים ללא שיאמרו אותם כצליל או יכתבו אותם על דף - הם יכולים לעבור ממוח למוח דרך החשיבה.

אני לא אומר שזה בלתי אפשרי, כי אין לי הוכחות שסותרות את זה. אבל לך אין שום הוכחה שזה קייים, וחובת ההוכחה היא עלייך במקרה הזה.

אתה צריך להוכיח ללא ספק סביר שליאור סושרד משתמש בכוחות על טבעיים ולא בטריקים ידועים והרבה ניוצות אשליה שמסווים אותם טוב.

אבל נכון להיום יש הבדל בין שתילת מחשבות להיפנוזיס. הפינוזה (היא ככל הנראה מספר תחומים המתקשרים לאותה יכולת). היפנוזה היא תחום שנעזרים בו רופאים ופסיכיאטרים. היא חדירה למוחו של אחר אך לא למען שתילת מחשבה (או שכן) אתה פשוט משחק במערכת העצבים שלו מבלי שום גשמיות. אתה קובע באיזה אזור ירגיש "הרדמה" ובאיזה לא. כמובן שבשביל לעשות את זה עליך להיות ותיק בתחום.

אם אני אשיר לילד שלא נרדם שיר ערס, הוא יירדם. האם יש לי כוחות על טבעיים? הרי אני משחק במערכת העצבים שלו מבלי שום גשמיות.

בלי להיות בוטה או פוגע: ,תותח! רד מהעץ אליו עלית, ומהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה יודע עלי?. "לחשוב זה לא הצד החזק שלך". ובכן לא רק שאתה מטעה אך ורק את עצמך, אפילו למה שאתה אומר אין לך הבחנה. אני זוכר אותך כבר זמן רב נכנס לדיונים פה וזורק את ההברקות הזולות האלה הלוך ושוב.

אם לא שמת לב מה שאנחנו עושים בדיונים האלה ובמיוחד בדפים האחרונים כאן זה לחשוב ולהעתמק ככל שניתן (ואין סוף לכך). אף אחד פה לא מאמין בקיומו של אלוהים\העדר קיומו של אלוהים סתם כך. להפך - כל אחד מציין את הסיבות שלו ואת מה גרם לו להפוך מאמין או ההפך. אם תשים לב רבים משהצטרפו לדיון זה בתחילת דרכו היו אתאיסטים מוחלטים או לחילופין אברהמיים מוחלטים שטענו שניתן להוכיח את קיומו של אלוהים - כעת כולם מסכימים שלא ניתן להוכיח בוודאות וכי מבטם על אלוהים מוגדר כאמונה - מתוקף בחירה חופשית.

לגבי ליאור שוסרד - מה אכפת לי מה עשיתם לו בתיכון?. ולא רק - זה כלכך טפשי להתגאות בזה. הרי לא סתם בחרת את המקרה הבלתי-נשכח (האכזרי) הזה.

אני לא צריך להאמין לך. אני ראיתי בעיניים את מה שראיתי. מי שרוצה יאמין לי ומי שלא רוצה לא חייב. כולנו חיים פעם אחת ויכולים לסיים ת'חיים האלה גם מחר. אני זוכר את מה שראיתי וככל הנראה זה גם ילך איתי לקבר.

תודה!, נעיף מבט.[br]פורסם בתאריך: 18.12.2008 בשעה 00:26:15

לא בקסמים של קלפים או טריקים למינהם - זו אחיזת עיניים!.

אני מדבר רק על דברים כמו שתילת מחשבות וכדומה. זה קיים. אני ראיתי את זה.

היי תותח

בעקבות מעקב שלי אחרי שלל דברייך

קניתי את הספר של ד ו ק י נ ס שניקרא "האם יש אלוהים".

אני אקרא אותו ואחזור לדיון אחרי שאכין לך כמה שאלות מענינות על הא ועל דא.

בינתיים ידידי המלומד אני מציע גם לך להכין לי תשובות לשאלות שאני אביא לך - נשיקות :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שזה בלתי אפשרי, כי אין לי הוכחות שסותרות את זה. אבל לך אין שום הוכחה שזה קייים, וחובת ההוכחה היא עלייך במקרה הזה.

אתה צריך להוכיח ללא ספק סביר שליאור סושרד משתמש בכוחות על טבעיים ולא בטריקים ידועים והרבה ניוצות אשליה שמסווים אותם טוב.

למה להתפלסף?. לך תראה מופע שלהם כבר.

אם אני אשיר לילד שלא נרדם שיר ערס, הוא יירדם. האם יש לי כוחות על טבעיים? הרי אני משחק במערכת העצבים שלו מבלי שום גשמיות.

הוכחה שאנחנו לא מבינים את העולם הזה מספיק טוב. אתה יכול לחדור למוחו של אדם עם צלילים אך אתה יכול גם בלי - היפנוזה. ואתה יודע את זה. לכן התשובה שלך הפעם לא שינתה משהו מיוחד.[br]פורסם בתאריך: 18.12.2008 בשעה 13:41:41

בעקבות מעקב שלי אחרי שלל דברייך

קניתי את הספר של ד ו ק י נ ס שניקרא "האם יש אלוהים".

אני אקרא אותו ואחזור לדיון אחרי שאכין לך כמה שאלות מענינות על הא ועל דא.

בינתיים ידידי המלומד אני מציע גם לך להכין לי תשובות לשאלות שאני אביא לך - נשיקות :-*

האם אני אשם שבחרת לקרוא חומר מסיונרי של אדם כמו דוקינס (שהשאלות שמצוגות בספריו משקפות שאלות של כל אדם שאינו בקיא אפילו ברמה בסיסית בפילוסופיה של המדע והדת) ?.

האם אני אשם שבחרת לתת לאדם מסוים "המורה הרוחני של האתאיזם המודרני" לשטוף לך את המוח בשילוב הקטלני של דעתו האישית+תאורית האבולוציה ה"מנופחת" שהוא מציג?.

תתחיל לחשוב קצת בעצמך חביבי. ללכת כשה בעדר יכלת גם אחרי רב מסוים מבית חב"ד.

קריאה נעימה.[br]פורסם בתאריך: 18.12.2008 בשעה 13:44:46

תותח פה אתה טועה

היפנוזה זה לא "שליחת אנרגיות" או איזה חרטה אחרת

זה סך הכל שימוש של סוגסטיות (השאות) כלפי המהופנט על מנת להכניס אותו לטראנס היפנוטי

למדתי על זה לפני הרבה שנים אז אני לא זוכר במדיוק

מה שאני כן יכול להגיד לך , שאפילו מכניסה אותך לטראנס היפנוטי - לפחות כך הרבה מחקרים מגלים

[br]פורסם בתאריך: 18.12.2008 בשעה 07:21:26

מי אמר שהתיאוריה הזאת לא מתקבלת?

אתה לא מבין חביבי.

היפנוזה עושה את זה ללא שימוש בצלילים או מחזות. אתה פשוט מסתכל לעיניו של אדם. נכון שבסרטים מצוירים אתה רואה את המהפנט מטלטל שעון מול עיניו של המהופנט אבל אני לא יודע כמה זה קשור למציאות.

אמרת "למדתי על זה לפני הרבה שנים". לך תדע עם ההסבר המדעי ל"איך" מתחולל התהליך לא השתנה מאז באופן קיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה הוכחה כאן ועכשיו שמישהו יכול להפנט אותי בנגד לרצוני רק בעזרת מבט לתוך עיניי.

GO

לצערי , עכשיו עליי לאמר לך שאתה דווקא צריך לרדת מהעץ שבזה הרגע עלית עליו

הדוגמא הטובה ביותר- טלויזיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מהופנט מעודי. (חוץ מבכמה מקרים בהם בר רפאלי הופיעה על המרקע).

:smile1:

ואני מקווה שאתה יודע שהדוגמא שלך לא מחזיקה מים.

בניגוד לרצוני? ממש לא.

להפנט? ממש ממש לא.

רק בעזרת מבט? אני בספק אם יהיה לי עניין בטלויזיה אם לא היה בה קול, תוכן, עניין. את כל זה אני לא מוצא בעיניו של אדם אחר. (חוץ מבזה של חברה שלי).

נ.ב

עכשיו נזכרתי שהייתי מהופנט בעוד כמה מקרים,

בכל המקרים האלה היו מעורבים חומרים "מסוכנים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה הוכחה כאן ועכשיו שמישהו יכול להפנט אותי בנגד לרצוני רק בעזרת מבט לתוך עיניי.

GO

טלויזיה ( :nono: ) זה ברצונו

אני אפילו הייתי אומר כוסית :gorgeous: אבל זה גם לא נגד רצונו

אי אפשר להפנט אם המהופנט לא רוצה אבל , נגד הרצון זו שיטה ישנה / עתיקה ( מתאימה לדת )

השיטה הנכונה והחדשה היא ללא מודעות ( עובד מצויין בטלויזיה כוסיות עובדות על השיטה של הסחת המודעות לאזורים אחרים בגוף )

האם זה קסם ? - לא !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המציאות , המממ

המציאות יכולה להיות דבר מורכב מאוד לחלק מהאנשים

יש לזה כמובן את עיניין האבולוציה של האדם שהתפתח בזכות שיכלו ובכך הבטיח לעצמו קרי לגזע האדם את המגוון המאפשר לו להיות ה( ליכאורה ) שליט של כדור הארץ , יחד עם זאת ( בין היתר כמו למשל אומנות פילוסופיה , וכו' ) הוא קיבל את הדת שמהווה מערכת איזון ומשקל נגד ליכולת הגיוון השיכלית .

לכן יש אנשים שבהחלט אינם מסוגלים להתמודד עם המציאות ( למען האמת - המציאות היא דבר כל כך ניכבד שלמעשה אף אדם אינו יכול להתמודד איתה , אבל יש כאלו שיכולים לעמוד בפינה לאורך זמן וכל אחד מהם פיתח את טקטיקת ההישרדות שלו ) בצורתה העירומה ולכן משתמשים בשיטות הישרדות שונות , אחת מהן היא היתעלמות ( ויש כאן ימבה ).

אז טוטא אולי לא יכול אבל הוא מפנה משאבים לכיוונים אחרים , כגון , חזיונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...