מעביר PL מקטן לגדול מוזהב ואיכותי - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעביר PL מקטן לגדול מוזהב ואיכותי

J S Bach

Recommended Posts

מוזהב לא עוזר בקטע של להעביר נתונים טוב יותר (הוא אפילו מוליך פחות טוב במובנים מסויימים, וכבלים מוזהבים לא טובים יותר מכבלים אחרים לצורך העניין)

מה שכן, הוא מגן טוב מפני קורוזיה.

ולכן לרוב מצפים חיבורים וטרמינלים וכו' בזהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכין לבד. וצא מהשטות של מוזהב. חוץ מיופי זה לא משנה הרבה. יש דברים הרבה יותר חשובים מזה.

Anatoli.

איך אני אמור להכין אחד כזה לבד?

ונראה לי שאני אלך לקנות בחנות אלקטרוניקה / אודיו קרובה...

http://www.sel.co.il/?page=products&id=569 או מפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין, תזמין את זה.

וגם ישמש אותך להרבה דברים אחרים.

אני לא הייתי משתמש במתאמים קשיחים משתי סיבות:

1. הם(הרבה) פחות נוחים ממתאמים עם כבל.

2. הם נוטים לגרום לנזק לציוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי משתמש במתאמים קשיחים משתי סיבות:

1. הם(הרבה) פחות נוחים ממתאמים עם כבל.

2. הם נוטים לגרום לנזק לציוד.

1.צודק לגמרי, אבל אפשר להשתמש גם במתאם עם כבל, זה לא כזה משנה את המחיר... פשוט הוא נתן דוגמה, ואמרתי שזה יכול להיות נחמד.

2.תוכל להסביר למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי נזק - הוא התכון שככול שיותר "קשיח" הוא לרוב גם גדול וכבד יותר.

ועם הזמן זה מפעיל לחץ על הכניסות, ויכול לגרום נזק.

זה למה GRADO מביאים מעביר מעולה, שמחובר לכמו חוט נוסף ומשם לחיבור.

פחות לחץ על הכניסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק החיבור הקשיח.

לדעתי, זה יותר קשור לעובדה שמהחיבור של מתאם קשיח נוצר לך "מוט" ארוך שמשמש כמנוף על החיבור.

זה יותר קריטי בחיבור PL למיני, אבל בכול מקרה הייתי מתאמץ קצת להשיג מתאם איכותי עם כבל. במיוחד כשיש לך את התקציב.

אגב, המתאם של גראדו בהחלט עושה עבודה טובה, למרבה הצער, יש להם רק מ-PL למיני PL(הפוך ממה שאתה רוצה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רציני לגמרי כשאני אומר לך תכין לבד. אני את כל הכבלים שלי כולל מתאמים מכין לבד, ואני לא היחיד בפורום שעושה את זה.

אז עולה לי 15-20 שקל למטר כבל, ועוד לי עוד 10 שקל למטר ציפוי לכבל, ועוד 20 שקל למטר אם אני רוצה להלביש סיכוך משלי על הכבל (לדוגמא אם זה SPC), ועוד כסף וקונקטורים וכו'. בסופו של דבר ב-100 שקל אפשר לעשות כבל מצוין.

כבל כמו שאתה מחפש הכנתי פעמים בודדות בלבד (אין להם כמעט שימוש תאכלס), ולצערנו קונקטור מיני נקבה איכותי קשה למצוא. מה שכן, כל השאר לא מסובך בכלל להשיג. ומבחינת עבודה, כל דביל יודע להכין כבל. יש דברים אחרים שמשפרים דברים כמו אסתטיקה, מיקרופוניות, אולי מעט את הסאונד (להקטין קיבוליות וכו' לדוגמא), אבל כבל תקין כל אחד יכול להכין.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...