קריסות ומסך כחול במשחקים כשהחלפתי כרטיס מסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קריסות ומסך כחול במשחקים כשהחלפתי כרטיס מסך

BloodyW

Recommended Posts

החלפתי היום מ X1950 פרו ל-Connect3d Radeon HD4850 OC 512MB TwinTurbo PCIe

ולפעמים הווינדוס מודיע לי Display driver atikmdag stop responding and succesfully recoverd, או מסך כחול במשחקים. מה עושים? הכרטיס מריץ משחקים הכל בסדר, עד שקורס\מסך כחול. הכרטיס מקבל ב-3DMARK06 11400 נקודות בערך.

יש לי 64 ביט. מה עושים? הכרטיס פגום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין החלפת הכרטיסים, ביצעת הסרה יסודית של הדרייברים הקודמים, ולאחר מכן התקנה של דרייברים עדכניים?

בנוגע למסכים הכחולים: על מנת שנוכל לשאוב יותר מידע, תעלה לכאן את קבצי ה-Minidump.

להסבר מפורט בנוגע לקבצים הנ"ל: לחץ כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין החלפת הכרטיסים, ביצעת הסרה יסודית של הדרייברים הקודמים, ולאחר מכן התקנה של דרייברים עדכניים?

בנוגע למסכים הכחולים: על מנת שנוכל לשאוב יותר מידע, תעלה לכאן את קבצי ה-Minidump.

להסבר מפורט בנוגע לקבצים הנ"ל: לחץ כאן.

בקשר לדרייברים עשיתי את זה כמובן.

הנה קבצי המינידאמפ:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלושת הקבצים מציגים תוצאה זהה:

Probably caused by : atikmdag.sys

בפורומים של DriverHeaven יש ת'רד גדול מאוד שמתעסק בבעיה הזאת.

מרפרוף קצר בת'רד, אפשר להבין שהבעיה הזו שכיחה מאוד ועדיין לא מצאו לה פיתרון.

זאת כנראה התנגשות מסויימת, שהדרייברים של ATI קשורים אליהם בין היתר.

לא יצא לי לעבור שם על הת'רד כמו שצריך, לכן אני מציע שתעשה את זה, ותראה אם קיים פתרון כלשהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שמה איזו תיאוריה שזה בגלל שהמעבד והכ"מ לא מתאימים, כלומר אחד חלש מידיי. אני לא יודע אם זה קשור, אבל ה Q6600 במנוחה עובד על תדר של 1.6 GHZ ועולה ל 2.4 GHZ כשמופעל יישום כמו משחק,אבל זה קורה בתכיפות גם במצב מנוחה בדסקטופ. http://www.driverheaven.net/vista-radeon-display-drivers/133188-vista-7-3-display-driver-atikmdag-stopped-responding-error-36.html#post1168886 לא הבנתי בידיוק מה הוא עשה ברג'יסטרי או איך עושים את זה...

נראה לי ממש מוזר... אני לא יודע מה לעשות עם הכרטיס כרגע, להחזיר או לא?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...