OC לQ6600 פעם ראשונה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC לQ6600 פעם ראשונה

Davidmag1

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא בעיה... ;D פשוט הOC לא יציב בגלל זה...

תן קצת יות רפרטים על הOC..מתח של המעבד העלאת ? מתח לFSB/NB מחלקים לזיכרון וכו ..

ובביוס יש לך אפשרות של Q FAN תבדוק אותה..בכל מקרה בDEFUALT המאוורר צריך להיות מנוטר לפי הטמפ'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה המאוחרת אבל ישלי שאלה:

עשיתי את הOC עלפי האתר OC.NET והכול היה מצויין הגעתי ל3.0 הטמפ' במנוחה הייתה 42 ובמאמץ 48 וניסתי להיתחבר לאינטרנט והוא לא נתן לי גישה הפעלתי תמחשב מחדש העלתי עוד קצת הגעתי ל3.35 והעכבר נתקע לי הוא לא זז הוספתי לו אחרי זה עוד טיפה מתח בכל זאת לא זז וגם המחשב נתקע לי בwelcome.

מה אני עושה?

תודהה:)[br]פורסם בתאריך: 17.11.2008 בשעה 19:53:16

עוד שאלה :)

ישלי את הכרטיס מסך inv' 8800 GT ואני רוצה לעשות לו גם OC כדאי? אם כן איך עושים את זה?

וממה הטמפ' המקסימלית היום בלי עוד המנוחה 50-55 ואחרי משחק של CRYSIS אחרי שעה וחצי משו כזה 65-70 וזה בימים החמים של הקיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיע איתו למהירות של 3.3-5 זה מספיק אחר כך אני כבר מחליף מערכת בינתיים שיהיה לי.

היה לי p6n

והלוח הקיים (ASUS( הוא יותר טוב, מכיוון שהMSI לא החזיק לי מעמד הייתי מחליף אותו כל שבוע חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לפי הדברים שכתבת נראה שאתה לא יכול להגיע איתו ל 3.3 או 3.5 ;) (ברור לך שמהירויות לא יציבות לא באמת מעניינות אף אחד - נכון?).

ואני לא מנסה לרדת על הלוח שלך. אתה יכול לראות בחתימה איזה לוח יש לי ...

זה לוח לא רע - פשוט לא להיט לקוואדים.

בכל מקרה - בשביל יציבות בעיקר בבאסים גבוהים אתה חייב לפחות להוסיף מאורר לקירור של הגשר הצפוני, הכי טוב להחליפו למשהו טוב. וכמובן להעלות מספיק מתח - לפחות ל 1.39.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח זה פאשלה ראשונה, זה הפעם הראשונה שאני עושה OC ללוח הזה עד שיש לי זמן אמרתי ננצל את זה.

נראה אני ינסה לעלות ל1.4 ואז נראה מה קורה איתו.

ותודה על העזרה:)

איזה מאוור ילך לי טוב על הNB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NB 1.393

VCORE 1.4 אחרי שהגעתי ל3.23 בערך

pci נראלי ככה קוראים לו נעול על 100

הFBS 350 ככה

המעבד קיבל 1400 1400/2=700 זה לזיכרונות כדי שיעבדו על יחס 1:1

יחס 1:1[br]פורסם בתאריך: 19.11.2008 בשעה 17:35:34

איך אני בודק את הטמפ' של הNB?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...