חייב לשפוך את הלב.. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב לשפוך את הלב..

ExTaZi

Recommended Posts

אני לא אחת שאוהבת במיוחד פאב או מועדון.

מעולם לא אהבתי את זה. אני פשוט לא מתחברת למקומות האלה. [ואני כבר יכולה לשמוע את הצעקות "איזו חנונית"].

מה שכן, אני רוצה לחזור לרכב על סוסים, זה היה התחביב שלי עד לא מזמן עד שהפסקתי בלי סיבה מיוחדת.

זו כבר התחלה חדשה, אני מניחה... לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקשר לפסיכולוג - אני במצבך פחות או יותר, אפילו יותר גרוע, כי עשיתי ואני ללא חברים למעט חבר אמיתי שגר בקריית מוצקין. אני דיברתי על אותו נושא בדיוק עם הקב"ן (פסיכולוג צבאי) ואני ואומר לך זה היה כזה בזבוז זמן. סתם בלבל במוח אתה עוד צעיר, אתה עוד תכיר, בלה בלה בלה. הבעיה נוספת שיש לי זה שאני לא מסוגל להיות במקומות רועשים יותר משעה. שעתיים גג. מקומות רועשים, צפופים, הומי אדם, עושים לי כאב ראש בלתי נסבל. אחרי שעה אני חייב לברוח משם. אנשים לא מבינים את זה ויורדים עלי שאני לא יוצא לשום מקום. מה לעשות. לא מסוגל. אפילו מרכז קניות ליותר משעה זה כבר יותר מידי בשבילי.

גם אני בערך באותה סיטואציה חברתית עם חברים, או יותר נכון חוסר חברים.

אבל לדעתי, רובנו איכשהו בוחרים לעצמנו את המצב הזה, של חוסר חברים.

פשוט... להיות לבד.. זה נותן שקט אבל אחרי זמן מה.. זה יכול פשוט להטריף!

ואני מדבר קצת מניסיון... כמו שהמון אמרו פה.

זה הכל תקופות או... "מחזור" לדעתי זה שלב שיעבור, בתקווה גם אצלי מתישהו...

אבל אולי זה פשוט נוח להיות עם עצמך? ולא לקבל כאב ראש מאחרים?

לא יודע.. זה מבלבל כזה.

וגם לי קשה להיות במקום עם מלא אנשים! זה יכול ממש להוציא מאיזון כל זה!

מעולם לא אהבתי את זה. אני פשוט לא מתחברת למקומות האלה. [ואני כבר יכולה לשמוע את הצעקות "איזו חנונית"].

מה שכן, אני רוצה לחזור לרכב על סוסים, זה היה התחביב שלי עד לא מזמן עד שהפסקתי בלי סיבה מיוחדת.

לדעתי זה לא דבר רע שאת לא יוצאת לפאבים. ומי ישמע מה זה משנה, מי צועק לך מה.

מקסימום אפשר תמיד להתנחל בפארקים בסביבה. (רצוי לא בפארקים של כלבים חח)

אגב, נשמע קצת דפוק, אבל זה מזכיר לי את ואנסה הזאת מהאח הגדול שרכבה על סוסים או רוכבת ( כן כן, אני מעפן שאני צופה בזה :\ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שהפסקתי היא שלא היה לי רישיון בזמנו... והיה קשה לי להגיע בשעות שונות לרכב...

אז עכשיו כשאני אוטוטו מסיימת מלווה, אני יכולה לחזור.

השאלה היא מה יקרה אם פתאום גם שם אני אמצא את החבורות האלה ואני סתם אשאר לבד...[למרות שאני רוצה לחזור גם בגלל אהבתי לסוסים...].

גם אני די אוהבת את הלבד. אבל הרבה ממנו זה יכול לתסכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחשב יש השפעה גדולה מאוד דווקא,

בהמון מקרים הרבה אנשים כאן יעדיפו לשבת מול המחשב במקום לצאת החוצה בהרבה מקרים גם לי זה קורה.

אבל בתור אחד שכל החברים שלא לא יודעים מזה מחשב ופורומים וכו', הם יודעים לאזן אותי ול"משוך" אותי לצאת למועדונים

לעשות ישיבות אחד אצל השני, להכיר אנשים דרך אנשים, ככה שיוצא שלפעמים אני לא נוגע במחשב ימים אז יש איזון וטוב לי כך.

אבל במקרה של חוסר חיי חברה זה ממש לא בריא לשבת כל היום מול המחשב ואני מדבר במיוחד על החברה הצעירים פה

כי הם מפספסים המון וזה יגרום להם לסוג של פיגור חברתי בעתיד ובכלל...יפספסו חוויות שאפשר לחוות רק כילדים וחבל.

צריך לדעת לאזן זה הכל.

אני עדיין חושב שטיול ארוך לדרום אמריקה או למזרח יגרום לבחור שלנו שינוי ב180 מעלות כי עד שלא טיילת לא ראית כלום ומי שטייל יבין,

ואם אני הייתי במקומו הייתי מציב לעצמי מטרה ותאריך חוסך כסף וטס מה שהוא ילמד ויחווה שם יתן לו הרבה יותר

מאיזה פסיכולוג שימצוץ לו את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שהפסקתי היא שלא היה לי רישיון בזמנו... והיה קשה לי להגיע בשעות שונות לרכב...

אז עכשיו כשאני אוטוטו מסיימת מלווה, אני יכולה לחזור.

השאלה היא מה יקרה אם פתאום גם שם אני אמצא את החבורות האלה ואני סתם אשאר לבד...[למרות שאני רוצה לחזור גם בגלל אהבתי לסוסים...].

גם אני די אוהבת את הלבד. אבל הרבה ממנו זה יכול לתסכל.

אז את תיפגשי חברות, מקסימום בהתחלה לא תביני על מה אנשים מדברים אבל לאט לאט, אולי תמצאי נושא משותף

כמו לדוגמא הסוסים ואז תביאי מהידע האישי שלך את מה שאת יודעת.. ואז... יהיה לכם נושא משותף.

ואם לא תמצאי נושא משותף, את אולי תראי במה אותם חבורות מתעניינות ואולי אם תהיי מספיק סקרנית זה ימשוך אותך להישאר איתם.

ןלהיות לבד עם זה תמיד נחמד..אבל לדעתי לכל דבר צריכה להיות פרופורציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורסים הולך!? :silly:

הרגע קיבלתי רעיון...

יש חוגי מחשבים?

אני לא מדברת על משהו ילדותי לכיתות ג'.... אבל גם לא משהו שדורש תעודת בגרות מצויינת...

אלה ממש חוג.... נגיד שפת C ותוכנה, או משהו שיעזור לי בעתיד...[שוב, משהו שלא מצריך תעודת בגרות]...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי כמה פוסטים פה אתם מציגים את זה כאילו אני צריך ללכת ללמוד בשביל להכיר אנשים..

לדעתי צריך ללכת ללמוד, ותוך כדי להכיר אנשים..זאת לא אמורה להיות המטרה העיקרית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי כמה פוסטים פה אתם מציגים את זה כאילו אני צריך ללכת ללמוד בשביל להכיר אנשים..

לדעתי צריך ללכת ללמוד, ותוך כדי להכיר אנשים..זאת לא אמורה להיות המטרה העיקרית

נגעת בנקודה אך פספסת מעט

עצם זה שתלמד יפתחו עבורך עוד דלתות וזה מהות העיניין.

לך ללמוד כי תרצה ללמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצור אנשים, לכו ללמוד באוניברסיטה :)

לדעתי אחת ההמלצות הכי אפקטיביות. ואם לא אוניברסיטה אז מכללה - אבל מסגרת כלשהי שתמשך כמה חודשים. ואל תהיה אנטיפת! צור קשר. יש לך בעיה? אל תתבייש. זה יקח כמה ימים-שבועות אולי, אבל זה יעבוד, אלא אם אתה בא בגישה שלילית. אולי גם תפגוש כמה חברי עבר שהקשר נותק ואולי אולי הוא גם יתחדש. ואל תשכח לבקש/להציע עזרה לבנות ;)

בתור סטודנט בדיוק 3 ימים, אני יכול לומר שכבר פגשתי כמה אנשים מאוד נחמדים מצד אחד, וקשרים ישנים מתרופפים ואולי גם ינתקו מצד שני. רוב החברים באים והולכים. חלק יהיו יותר זמן, חלק פחות - אבל תמיד תמצא אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע קיבלתי רעיון...

יש חוגי מחשבים?

אני לא מדברת על משהו ילדותי לכיתות ג'.... אבל גם לא משהו שדורש תעודת בגרות מצויינת...

אלה ממש חוג.... נגיד שפת C ותוכנה, או משהו שיעזור לי בעתיד...[שוב, משהו שלא מצריך תעודת בגרות]...

יש לך את האפשרות ללכת ללמוד בגו'ן ברייס. זה לא דורש תעודת בגרות לפי מיטב ידיעתי.

ופלוס אני לומד שם חח.

למרות שאני בקורס עצמו נחשב להכי קטן אבל.. למרות שיש שם אנשים מבוגרים הם מתנהגים בצורה יותר ילדותית ממני, לכי תביני :nixweiss::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לומר בפה מלא שאני חנון גאה וכל מי שהוא חנון גאה צריך לשמוח שהוא כזה

כי אנחנו קצת יותר חכמים מה"נורמלים" ;D ;D ;D

אז אין לך מה לחשוב שאת פחות שווה כי זה הכל שטויות.

פותח הת'רד תחשוב על תחביב ממכר משהו שיכניס לך אנרגיה ואדרנלין.אני ממליץ על אופנים

זה בהחלט יוציא אותך מההרגשה הזו ואולי תמצא שותפים לרכיבה תוך כדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...