הארד דיסק דפוק (?) - BSoD בהפעלה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארד דיסק דפוק (?) - BSoD בהפעלה

GWeizman

Recommended Posts

אין הרבה מה להרחיב.

כיביתי את המחשב ללילה, כשהתעוררתי הדלקתי אותו, קיבלתי הודעה של (זאת ששואלת אם להפעיל במצב בטוח), בחרתי רגיל והתחילה העלייה.

מיד אחרי העלייה של - BSoD.

את התהליך הזה עשיתי כמה פעמים עד שנמאס.

בפעם הבאה ניסיתי Last Known Good, גם לא עזר.

בשלב הזה אני מתחיל לשים לב לתיקתוקיים איטיים (תיק-כמה שניות-תיק-כמה שניות-תיק, etc.) מכיוון ההארד דיסק.

ניסיתי Safe mode ואיפסתי ביוס (Fail safe)

המסך הכחול עצמו היה בעייתי לתפיסה (כי משום מה הוא לא קלט את ההגדרה שאומרת 'אל תעשה ריסטרט'), אבל בסופו של דבר הצלחתי (פריים ביי פריים עם סרטון @: )

הארור:

Unmountable_Boot_Volume

יש משהו שאפשר לעשות?

אם אני אחבר הארד דיסק נוסף יש סיכוי שאני אצליח להציל את מה שנמצא שם? S:

ובתקווה (אפסית, בגלל זה פתחתי פה) - יש סיכוי שזה בכלל תוכנתי ושפרמוט של המחיצה יעזור?

תודה,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם החומר שיש לך שם הוא קריטי אז אל תיגע בשום דבר, פרק את הדיסק ושלח לשיחזור באחת החברות המתמחות בעניין (הרבה כסף!), אם האפשרות הזאת לא באה בחשבון או שהחומר שעליו לא מצדיק הוצאה של 4-5 ספרות, אתה יכול לנסות לחבר אותו כדיסק משני במחשב אחר ולנסות לראות אם קיימת בכלל יש גישה אליו, אבל אל תטפח תקוות, סיכוי סביר שהדיסק הלך יחד עם כל החומר שעליו.

וכנראה שהעניין חומרתי, Unmountable_Boot_Volume בשילוב עם תיקתוקים מהדיסק לא משאיר הרבה מקום לספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם החומר שיש לך שם הוא קריטי אז אל תיגע בשום דבר, פרק את הדיסק ושלח לשיחזור באחת החברות המתמחות בעניין (הרבה כסף!), אם האפשרות הזאת לא באה בחשבון או שהחומר שעליו לא מצדיק הוצאה של 4-5 ספרות, אתה יכול לנסות לחבר אותו כדיסק משני במחשב אחר ולנסות לראות אם קיימת בכלל יש גישה אליו, אבל אל תטפח תקוות, סיכוי סביר שהדיסק הלך יחד עם כל החומר שעליו.

וכנראה שהעניין חומרתי, Unmountable_Boot_Volume בשילוב עם תיקתוקים מהדיסק לא משאיר הרבה מקום לספק.

לא קריטי, אפילו לא חשוב במיוחד.

פשוט דיי הרבה חומר שחבל לי להפרד ממנו.

יש סיבה לחשוב שאין טעם לקנות דיסק חדש ושעדיין אפשר לעשות משהו? (אחריות נגמרה לפני חודשיים בערך).

וכמובן שאני לא מדמיין אפילו לשלם בשביל שחזור..

בקשר לchkdsk, אני אנסה - תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצורה מפתיעה (מאוד האמת), הרצתי chkdsk וווינדוס עלה.

HDD Health (שאני לא יודע אם אפשר לסמוך עליה) כותב Excellent בDrive Health, ומשום מה לא מספק פרטים נוספים.

כרגע מריץ HDDScan, והתוצאות מאוד לא טובות (למרות שהבדיקה עוד לא התחילה אפילו).

אני אצרף תמונה כשיסיים בשביל חוות דעת נוספת.

יש משהו שעוד אפשר לעשות בדרך? (התוכנה היחידה של שעלתה מתוך המחשב לא זיהתה את הכונן בכלל, ככה שזאת לא ממש אפשרות אם אין עוד תוכנות)

נכון לעכשיו אין תקתוקים, אני אתחיל בגיבויים בקרוב.

לקנות כונן נוסף בזמן הקרוב עדיין מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיאה שקיבלת היא בגלל בעיה בקבצים של FILE SYSTEM וזה למה CHKDSK עובד ותיקן.

מה הסיבה לבעיה שהיתה יכול להיות גם בגלל כונן אבל גם לא בגלל הכונן.

לגבות מה שחשוב עכשיו ולהמשיך לעבוד עם כונן ולראות מה קורה איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיאה שקיבלת היא בגלל בעיה בקבצים של FILE SYSTEM וזה למה CHKDSK עובד ותיקן.

מה הסיבה לבעיה שהיתה יכול להיות גם בגלל כונן אבל גם לא בגלל הכונן.

לגבות מה שחשוב עכשיו ולהמשיך לעבוד עם כונן ולראות מה קורה איתו.

אוקי, תודה.

התיקתוקים עדיין גורמים לי לחשוד - יש תוכנת דיאגנוסטיקה מומלצת? (כונן , דגם מלא בפרופיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...