Alienware m17 - הנייד עם מעבד MOBILE QUAD הראשון - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Alienware m17 - הנייד עם מעבד MOBILE QUAD הראשון

orel176

Recommended Posts

tgolin,בדיוק ל-5 אנשים האלה ailneware פונים. אני לא רואה אותם פושטים רגל.

יפשטו את הרגל? מן הסתם לא, אנשים קונים מוצרים הרבה יותר מטומטמים מה-m17. הם פונים לצרכן הבלתי מושכל, זה לא אומר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה מטומטם בזה?

יש לי כסף ואני רוצה מחשב למשחקים

מצד שני אני לא רוצה לתקוע עכשיו מארז שיצאו ממנו מליארד כבלים ומסך בנפרד

אז אני קונה כזה,שמציע לי מארז קטן בהמון,ups מובנה ונוחות בלהעביר אותו ממקום למקום.

לא צריך להיות מפגר כדי לקנות את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פונים לשוק הגיימרים, ויש להם שם של מחשבים סופר חזקים שמיועדים לגיימרים נטו. זה שבארץ תרבות הגיימינג די מקרטעת לא אומר כלום, במדינות כמו קוריאה, שם גיימינג זה אשכרה מקצוע, ואנשים מתחרים בתחרויות כל שבוע, מחשב שניתן לנייד בקלות, עם ביצועים חזקים, ומסך טוב הוא חובה. אין להם סיבה לפשוט את הרגל.

יש בכל תחום את מי שפונה לקהל איכותי, לא חסר אנשים שיש להם כסף בעולם

אם זה מכוניות יוקרה כמו למבורגיני, תכשיטי יוקרה כמו רולקס, או מחשבים של alien ware

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם genia, יש המון אנשים שהיו רוצים/חייבים לקחת את המחשב האישי שלהם לכל מקום, ושיהיו ביצועים כמו בנייחים, הוא אומנם לא מענה למי שצריך בכל מקום, אבל מה הבעייה לעבוד איתו בבית, מחובר לחשמל -> לקחת אותו לעבודה לשים אותו בבגאז' באותו -> ולהוציא אותו לשים על השולחן בעבודה ולחבר לחשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה מטומטם בזה?

יש לי כסף ואני רוצה מחשב למשחקים

אני אגיד לך מה מטומטם בזה.

מי שניסה לשחק אי-פעם על מחשב נייד, מבין מהר מאוד כמה דברים.

1) צריך עכבר חיצוני

2) המקלדת לרוב לא ממש נוחה, במשחקים שדורשים לחיצות על כמה מקשים במקביל (משחקי מכות או משחקי פלטפורמה מסוימים), מקלדות של ניידים נוטות להיתקע. מה גם שהיא לא בגודל מלא.

3) רמקולים של מחשב נייד שווים לת*ת, אז חייבים או רמקולים חיצוניים

4) למעט מקרים חריגים, מסך של מחשב נייד לא איכותי כמו מסך של מחשב שולחני.

וככה מהר מאוד מגיעים ל:

מארז שיצאו ממנו מליארד כבלים ומסך בנפרד

במדינות כמו קוריאה, שם גיימינג זה אשכרה מקצוע, ואנשים מתחרים בתחרויות כל שבוע, מחשב שניתן לנייד בקלות, עם ביצועים חזקים, ומסך טוב הוא חובה.

פה אני מסכים איתך, ולמעשה זה קהל היעד האמיתי היחיד של הניידים האלה - כבדים שחייבים לנייד את המחשב שלהם מידי פעם. ואני מסכים שזה קהל לגיטימי. לשאר - זה סתם בזבוז כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שזו קניה טפשית היא כי זה ממש לא נותן תמורה טובה למחיר.

אוקי, אני אחדד את דברי. יש כמה אנשים שזה רלוונטי להם אבל הם מעטים, עשירים ותכלס אף אחד מהם לא נמצא כאן בפורום הזה.

לא מתקיימים רק ממכירות לגיימרים מקצועיים, הם עושים כסף על צרכנים רגילים שמחשב כזה נורא מלהיב אותם (ובצדק) ושלא טורחים לברר האם הם באמת צריכים כזה דבר. לכל אלו זה מטומטם.

למחשב כזה יש המון בעיות בהשוואה לדסקטופ כמו חימום מזעזע במסגרת קטנה, מגבלות בשדרוג ובבחירת חלקים, התיישנות מהירה, בעיות החלקים ש-Qttp ציין וכמובן עלות אסטרונומית וביצועים פחותים בהשוואה למה שהיה ניתן לקבל בחלק קטן מזה בנייח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שזו קניה טפשית היא כי זה ממש לא נותן תמורה טובה למחיר.

אוקי, אני אחדד את דברי. יש כמה אנשים שזה רלוונטי להם אבל הם מעטים, עשירים ותכלס אף אחד מהם לא נמצא כאן בפורום הזה.

לא מתקיימים רק ממכירות לגיימרים מקצועיים, הם עושים כסף על צרכנים רגילים שמחשב כזה נורא מלהיב אותם (ובצדק) ושלא טורחים לברר האם הם באמת צריכים כזה דבר. לכל אלו זה מטומטם.

למחשב כזה יש המון בעיות בהשוואה לדסקטופ כמו חימום מזעזע במסגרת קטנה, מגבלות בשדרוג ובבחירת חלקים, התיישנות מהירה, בעיות החלקים ש-Qttp ציין וכמובן עלות אסטרונומית וביצועים פחותים בהשוואה למה שהיה ניתן לקבל בחלק קטן מזה בנייח.

plate.engrave?guid=032edc79-f7bc-496c-8ac7-851e1000234e&title=repero&size=Large

הם חורטים את השם שלך... איזה מגניב :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...