נגן MP3 עד 800 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן MP3 עד 800 ש"ח

doronz

Recommended Posts

שלום רב,

אבקש את עזרתכם בקניית נגן MP3.

הנגן מיועד בעיקר לריצה ולכן עליו להיות קל משקל.

על הנגן להכיל מסך לבחירת השירים.

היה לי בעבר SHUFFLE ואני מחפש נגן שלא ירד ממנו באיכות הקול, עוצמת השמע וזמן הסוללה.

אין לי צורך בסרטוני וידאו.

נכון לעכשיו בחנתי את האפשרויות:

ipod nano 8GB 4th generation

sandisk sansa e-250

האם המתחרים של ה כדוגמת ה sansa נותנים את אותה רמת ביצועים הנדרשת?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הE250 ואני ממש לא ממליץ לך עליו החלפתי אותו איזה 4 פעמים המסגרת האחריות(ואתמול הוא שוב פעם הפסיק לעבוד)

הייתי ממליץ לך על http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=5767&perur=4 נגן מעולה קטן והסוללה שלו מספיקה ל54

שעות בערך יש לך גם גרסה קצת יותר זולה של 8GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ בחום על הזן של קריאטיב,מסך 2.5,ממשק כפתורים רגיל ולא טאץ' שיהיה יעיל יותר לספורט,איכות שמע מעולה,אפשרות לכרטיס הרחבה(אבל די מוגבלת).

בתקציב שלך תוכל להכניס 8GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 800 שקל אתה קונה את ה Iaudio 7 בגודל של 16 ג'יגה!

(אני קניתי אותו ב 189$ בדיוטי פרי לפני כמה שבועות... יצא 680¤. מחיר ממש מגוחך לדעתי בשביל נגן 16 ג'יגה איכותי)

הוא אוכל את האייפוד נאנו בכל קטגוריה שהיא!

בטריה יותר חזקה (אני לא יודע אם היא מחזיקה באמת 60 שעות כמו שהיצרן טוען.. אבל זה בוודאות לא רחוק מזה! אחרי שבועיים של שימוש לא רוקנתי את הבטריה לגמרי)

איכות טובה מהאייפוד נאנו.

מחיר משתלם בהרבה.

לא צריך שום תוכנה בשביל להעלות שירים

תומך בתיקיות וגם בתגיות. לבחירתך (COWON היא החברה היחידה שתומכת בתיקיות)

תומך בעברית מימין לשמאל

תומך בקבצי FLAC

תקרא את הביקורת הזו:

http://reviews.cnet.com/mp3-players/cowon-iaudio-7-4gb/4505-6490_7-32491087.html

The bottom line: The Cowon iAudio 7 beats the industry heavyweight Nano in price, features, battery life, and sound quality. The user interface could use some refinement, but all-in-all this is a very impressive player.

***עריכה***

ראיתי עכשיו בזאפ שהמחיר של ה 16 ג'יגה ירד ל 700 שקל בארץ! ממש שווה!

מעניין לכמה הורידו אותו בדיוטי פרי... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני קניתי את הנגן שלי בדיוטי ב 680 שקל החנות הכי זולה בארץ מכרה אותו ב 790.

קשה לי להאמין שהמצב עכשיו הוא שבדיוטי פרי ובארץ המחיר זהה (הדולר עלה מאז שקניתי את הנגן שלי והמחיר בארץ ירד...)

אני מאמין שהם גם הורידו....

נכון שהדיוטי פרי הוא לא מה שהיה פעם וגם ראיתי שם דברים שיותר יקרים מהמחירים בארץ... אבל היבואנים של COWON בארץ הם באג... אז אני מאמין שספציפית הנגנים של COWON כן משתלמים לקנייה בדיוטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה I7 עדיף בכל מקרה שהוא על האייפוד נאנו גם מבחינת המחיר וגם מבחינת הביצועים (וזה לא משנה אם תקנה בדיוטי פרי או לא)

I7 עם 16 ג'יגה בארץ - 690 שקל

nano עם 16 ג'יגה בארץ - 920 שקל

nano עם 8 ג'יגה בארץ - 799

תעשה חישוב לבד מה יותר משתלם.

וזה עוד לפני שדיברנו על הבטריה, איכות הסאונד, ארץ הייצור (Cowon מייצרים רק בקוריאה לעומת ה שמיוצר בסין) וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו, סוף סוף אחרי שקצת חיכיתי הנגן הזה פשוט חלומי! מחיר ונפח ואייכות מצוינים!

השאלה הסופית שלה חיכיתי והיא המחירים. האם באמת נראה לכם שהורידו גם בדיוטי פרי מחירים? כי במקור תכננתי שמישהו שטס לחו"ל יביא לי אותו ואם ההבדל הוא 20 שקל אז אין לי בשביל מה לחכות ואני אקנה כבר בסניף הקרוב לבית שלי וזהו..

אפשר להיתקשר לתמיכה טלפונית של באג ולשאול ת'מחיר בנתב"ג? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו, סוף סוף אחרי שקצת חיכיתי הנגן הזה פשוט חלומי! מחיר ונפח ואייכות מצוינים!

השאלה הסופית שלה חיכיתי והיא המחירים. האם באמת נראה לכם שהורידו גם בדיוטי פרי מחירים? כי במקור תכננתי שמישהו שטס לחו"ל יביא לי אותו ואם ההבדל הוא 20 שקל אז אין לי בשביל מה לחכות ואני אקנה כבר בסניף הקרוב לבית שלי וזהו..

אפשר להיתקשר לתמיכה טלפונית של באג ולשאול ת'מחיר בנתב"ג? ::)

אני מאמין שבדיוטי פרי יהיה יותר זול ולא בהבדל של 20 שקל..

תנסה לשאול... לפי האתר שלהם זה הטלפון:

04-8560005

ימים א' עד ה' מ 9 בבוקר עד 7 בערב...

תנסה לשאול שם... ואני אשמח לדעת כמה זה עולה עכשיו בדיוטי (כדי להתבאס שקניתי לפני 3 שבועות ביותר כסף... ::))

ודרך אגב, אם הם לא הורידו מחיר (מה שלא נראה לי הגיוני בכלל) אז המכשיר עולה היום בדיוטי פרי 720 שקל (בגלל העלייה של הדולר).

ואז יותר משתלם לקנות אותו בארץ. אבל אני לא מאמין שזה המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...