האם זאת בעיה בכרטיס מסך? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זאת בעיה בכרטיס מסך?

Zeev86

Recommended Posts

היי. לפני יומיים כשהדלקתי את המחשב המסך לא נדלק. בדקתי את המסך במחשב אחר והוא תקין. האם הבעיה בכרטיס מסך? פתחתי את המחשב, והמאוורר של המעבד עובד, ואני שומע שהוא נכנס לwin.

אני רוצה להוסיף גם, שמאז שקניתי את הכרטיס (לפני כשנה) לפעמים המסך היה טיפה מטושטש והייתי צריך לבדוק את החיבור שמתחבר לכרטיס המסך כדי לסדר את הבעיה. זה אומר שהכרטיס היה מההתחלה פגום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כרטיס מסך יש לך ?

האם יש לך כ.מסך ONBOARD ? (מולחם)

אם כן , אם אתה מחבר אליו את הכבל יש המסך יש תצוגה ?

אם אין מולחם , אז קודם כל שהכל מחובר אצלך , זיכרונות , כבלים ...

ד"א איזה לוח M יש לך ?

תשאיל כ.מסך מחבר , רק תבדוק קודם שהוא תואם ללוח M ותבדוק אותו , אם יש תצוגה בכרטיס ששאלת , אז זה אומר שהכרטיס שלך תקול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהכבל של המסך לא מחובר לכרטיס מסך, רשום לי שאין חיבור (על המסך) וכשאני מחבר את הכבל לכרטיס המסך בחזרה, רשום "no signal".

הכרטיס מסך לא ONBOARD, כל החלקים קניתי בנפרד.

זה המפרט:

לוח אם ASUS M2N-E

כרטיס מסך LEADTEK WinFast PX8800GTS 320 MB PCI-E

מעבד 64 5600+ X2 DUAL SOCKET AM2 65W - 2.8GHz 1MB CACHE - ADO4400DDBOX- BOX

אם אתה שומע ברמקולים שהוינדוס עולה אז יש סיכוי גדול שהבעיה באמת בכרטיס המסך.

לא חשבתי לבדוק לפי הרמקולים, פשוט שמעתי איך הדיסק קשיח עובד ואחרי דקה כשאני לוחץ על enter הוא שוב עובד וזה סימן שהוא עבר את החלון ההתחברות של המשתמש שלי בXP (אל תשאלו למה יש לי אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך.

הכרטיס שלך לא תקין.

אם יש לך אחריות תנצל אותה.

בהצלחה.

זאת הבעיה, איבדתי איפשהו את הדף, אבל כשהתקשרתי אליהם הם אמרו שאפשר לבדוק במחשב. ולפי מה שאני זוכר יש 3 שנים אחריות. מקווה שהם יחליפו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה הולך לחנות תעשה בדיקה פשוטה: תפתח את המארז ותוודא שהכרטיס מורכב היטב בתושבת.

אוקיי, אבל אני ממש לא מבין איך הוא יכל לצאת טיפה "מהתושבת" או להשרף אם כיביתי את המחשב בצורה נורמאלית, לא שיחקתי בשום משחק "כבד" שיכל לשרוף אותו פשוט ראיתי סרט, כיביתי אותו, וכשחזרתי בערב המסך לא נדלק. פשוט דבר מוזר.. :\

עריכה: בדקתי והכרטיס מורכב טוב, והמאוורר נדלק אחרי מספר שניות לאחר שאני מדליק את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לכרטיס הזה 2 יציאות למסך?

תבדוק אם היציאה השניה עובדת. אולי נשבר משהו בשקע הראשון של הכרטיס.

כן יש 2 יציאות. כשהכנסתי לשני היו ניצוצים ועדיין המסך לא עבד.[br]פורסם בתאריך: 5.11.2008 בשעה 15:15:00

[br]פורסם בתאריך: 5.11.2008 בשעה 15:29:36
אגב, יש לי כרטיס ישן Radeon 9800 SE. הוא יתאים ללוח אם M2N-E?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. בחיבור השני שאף פעם לא השתמשתי בו, כשהכנסתי היו ניצוצות. אולי כי הכבל שהולך לספק היה מחובר? אבל מוזר, כשהחזרתי בחזרה לחיבור שתמיד היה בשימוש לא היה כלום.

אגב, יש לי כרטיס ישן Radeon 9800 SE. הוא יתאים ללוח אם M2N-E?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...