שאלה לגבי חשמל וטלוויזיה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי חשמל וטלוויזיה

nnfyrbsnss

Recommended Posts

לפני משהו כמו חודש קניתי את הטלוזיה שיש לי עכשיו A450 32" של ואני נהנה מכל רגע, ומצאתי פיקסל שרוף, התקשרתי לשירות, הגיע טכנאי וראה בשידורים של HOT שיש פסים שעוברים על התמונה, מהר מאוד בלי לחשוב פעמיים ניתק את הטלוויזיה מהחשמל ופשוט תלש את הפין השלישי התחתון של הכבל.

אם קודם הכבל היה נראה ככה:

p76360m.jpg

אז עכשיו זה נראה ככה:

525.jpg

ואיפה שהיה הפין השלישי יש חור.

ישר הוא החזיר את הכבל לחשמל הדליק את הטלוויזיה ואמר "יש שיפור אבל לא מספיק", כל זה שבכלל הוא הוזמן לבדוק את הפיקסל השרוף [כאילו שיש משהו לבדוק בפיקסל שרוף :\ ].

בכל מקרה, האם זה שהטלוויזיה מחוברת ככה זה יכול להזיק לה, לי או למשהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הייתי מוריד לו כאפה על זה שהוא תולש פינים מכבל החשמל שלי בלי לשאול אותי.

שנית כל,אני מאמין שאם הטלויזיה תוכננה לשימוש עם כבל בעל ארקה אז היא צריכה להיות מחוברת עם כבל כזה.

יש לי 3 TV בבית וכולן מחוברת עם הכבל השני שהבאת בתמונה,אך כמו שאמרתי,אם זה תוכנן להיות עם ארקה אני מאמין שזה צריך להיות עם ארקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההארקה לא קשורה לפעולה של הטלויזיה. חוט ההארקה שיש בשקע מתחבר דרך מפסק פחת למוט ברזל ארוך שתקוע בתוך הקרקע ליד הבניין שלך.

חשוב שיהיה חיבור הארקה למוצרים שהמארז החיצוני שלהם מתכתי ואז מחברים את חוט ההארקה למארז. אם קורה שבגלל כשל במוצר חוט הפאזה יגע במארז אז מפסק הפחת יקפוץ ויכבה את הספקת החשמל וכך נמנעת סכנת התחשמלות.

אם יש לך הפרעות בשידורי הטלויזיה אז תפנה ל- HOT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול לעבוד ככה גם 40 שנה בלי בעיות, אבל זה בכלל לא קשור לעניין, הארקה נועדה לשמור על החיים שלך, אם היצרן של הטלווזיה החליט שהמוצר צריך הארקה (ז"א שהוא לא בעל בידוד כפול) זה אומר שהוא צריך הארקה, הטכנאי של HOT חסך עליך לופ-איזולטור (המכשיר שנועד לתקן בעיות כאלו ללא צורך בניתוק ההארקה) ובכך סיכן ומסכן את החיים שלך.

רשלנות פושעת, אין לי מונח אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק?

לפני משהו כמו חודש קניתי את הטלוזיה שיש לי עכשיו A450 32" של סמסונג ואני נהנה מכל רגע, ומצאתי פיקסל שרוף, התקשרתי לשירות, הגיע טכנאי משרות הטלויזיה מן הסתם וראה בשידורים של HOT שיש פסים שעוברים על התמונה, מהר מאוד בלי לחשוב פעמיים ניתק את הטלוויזיה מהחשמל ופשוט תלש את הפין השלישי התחתון של הכבל.

למה שטכנאי יבוא לבדוק פיקסל שרוף בTV?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בטכנאי של היבואן של סמסונג, לא זוכר את שמם, זה שהוא ראה בשידורים של לא הופך אותו לטכנאי .

אגב,מה בסוף?

יש או אין פיקסל שרוף ומה הם עשו לגבי זה?

זה ממש לא משנה כרגע, אבל תודה על ההתיחסות.

ממה שהבנתי פה מסתכנים רק החיים שלי ולא הטלוויזיה, זה בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באותו מצב כמו שלך .

גם אני רכשתי לאחרונה את אותה הטלויזיה .

רק שאני לבד ניתקתי את ההארקה מהשקע .

הפסים שיש על המסך זה בגלל ההארקה .

גם אצלי היו פסים אז שמו לי את האיזולטור, שכמובן לא פתר שום דבר .

אחרי זה הטכנאי אמר לי לנתק את הארקה .

וshuy האיזולטור לא תמיד פותר את הבעיה .

פותח התארד אז אתה עכשיו בלי הארקה ?

ד"א הנה התארד שאני פתחתי .

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=372710.0

ממה שהבנתי פה מסתכנים רק החיים שלי ולא הטלוויזיה, זה בסדר גמור.

:lol: :lol: גם שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייזולטור פותר את הבעיה, העניין הוא שצריך להתקין אותו כמו שצריך, שזה אומר לפעמים ביצוע עבודת "חשמל" בהארקה של הבניין (לרוב ביצוע עבודות לפס השוואת הפוטנציאלים), דבר שטכנאי HOT לא מוסמכים ולא רוצים לבצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...