מי מזהה מה בקופסא? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי מזהה מה בקופסא?

anatoli

Recommended Posts

הדרייברים יוחלפו לדרייברים חדשים לגמרי. אני שולח חזרה ליצרן (בהתחלה חשבתי לארה"ב, אבל כנראה שאני אשלח לגרמניה כדי לקצר תהליכים). יש להם חלקי חילוף לאוזניות האילו במלאי, והם שמים לי זוג אלמנטים שיוצרו יחד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה.

HE60 + HEV70

האוזניות צריכות כבל חדש, פאדים חדשים, וגרילים חדשים. אני על הדרך מחליף את הכל כמעט. גם האלמנטים יוחלפו לחדשים (אם כבר אז כבר).

ה-HEV70 סבל מבעיה כלשהי (אשר לאחר שדיברתי עכשיו עם חבר מאפריקה מסתבר שהיא דיי נפוצה ונובעת מדיודות דפוקות). אתמול לצערי גם דפקתי לו את הפיוז, אבל זה כבר בקטנה. גם הוא נשלח לסנהייזר לתיקונים :)

בקיצור, תיקון הולך לצאת 700$ לא כולל משלוחים. אז ה-K1000 מועמדות למכירה בכדי שאני לא אפשוט רגל. לאחר התיקון אני אחליט האם אלה יישארו או לא.

נקווה שעד אז יהיה לי מאיפשהו גם אנרג'ייזר לחיבור ה-פרו של סטקס (580וולט) ואפשר יהיה לבדוק יותר טוב את האוזניות עצמן.

Anatoli.

פששש

חתיכת עבודה, אבל בהתחשב בכך שאלו מאוד נחמדות, נראה לי נחמד.

ומה שבטוח, כאלו במצב מעולה (כמו חדשות) יעלו פי כמה מאשר הטיפול (אני מכיר קצת מחירים)

מה לגבי הגברה?

מה יש לך עבורן?

הרי אי אפשר סתם לחבר למגבר רגיל כמו נניח AQUA או כל דבר אחר בסגנון (SS או מנורות לצורך העניין)

צריך מגבר ייעודי לכך.

ולגבי הK1000

יש מצב שאני אהיה מעוניין, אבל לא רוצה שנתחיל על זה דיון פה בפורום, אז אם אתה מוכר, דבר איתי בפרטי, תגיד לי מצב שלהן, אם יש לך, ומחיר (ובהחלט אשמח לשמוע אותן קודם כל)

ולגבי התיקון

החברה מסכימה לעשות לך?

אין בעיות עם זה?

הסתדר לך?

אני יודע שלא תמיד מוכנים לתקן דברים ישנים, במיוחד אם אתה לא הבעלים המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...