מחשב נתקע רק במשחקים - לא התחממות - חשד בזכרונות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נתקע רק במשחקים - לא התחממות - חשד בזכרונות

HunterVee

Recommended Posts

אז ככה, המחשב קופא אך ורק במשחקים (3D).

טמפ' נבדקו ואינם הבעיה:

מעבד: 31-40 (מנוחה - מאמץ)

כ.מסך: 35-47 (מנוחה - מאמץ)

דיסק קשיח: 25-31 (מנוחה - מאמץ)

לוח אם: 34-38 (מנוחה - מאמץ)

מארז: 34-36 (מנוחה - מאמץ)

כפי שאתם רואים טמפ' אלו קרירים מאד למערכת שלי:

Intel 2 Quad Q6600 @ 3.0 (333x9)

Thermaltake TMG i1 CPU Heatpipe Cooler

Gigabyte GA-EP43-DS3L

Kingston 2048 II 800 (1024x2)

Palit 9800GT 512MB PCI-E

Hitachi 500G SATA II

Thermaltake M9 Case

Thermaltake TR2 Power W0070 430W Silent

FARCRY2 ו-1 קופאים באותה צורה, כך גם: COD4, CARBON, CRYSIS WARHEAD וכו' וכו'.

אפילו הסימולציה The Great Kulu של שמדמה את טכנולוגיית הפיסיקה שלה מראה אותה בעיה.

פגם בכרטיס זה אינו מכיוון שלא מזמן החלפתי אותו מהקודם (8600GT) ושם בדיוק אותה בעיה...

החשד שלי הוא בזכרונות שלי, תיזמונים של CL6, 6-6-6-18, אולי לא מצליחים לעמוד בעומס היישומים התלת-מימדיים.

בדקתי עד כמה שאני יודע: מעבד בלי OC, לראות שהזכרונות יושבים באותו צבע של תושבת.

ועדיין הבעיה ישנה :nixweiss:

אם אפשר עזרה בבקשה כי אני תקוע,

בתודה מראש,

קובי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיליתי את הבעיה, ואנשים, את המסקנות לא תשמחו לשמוע :jump:

אחרי בדיקה עם Memtest בצורות שונות רבות ומשונות במהלך כל היום גיליתי שהבעיה טמונה בלוח אם ובכלל לא בזכרונות!

הסבר קצר:

בהתחלה ניסיתי איך שהזכרונות ישבו על הלוח (תושבת 1 ו-3 באותו צבע להשיג DUAL CHANNEL), קיבלתי שגיעות בתוכנה.

טוב,הורדתי אחד וניסיתי, אין בעיה, שני ניסיתי, גם אין בעיה. אולי בעיה עם תושבת מסוימת? טוב ניסיתי גם שם, אין בעיה.

עכשיו ניסיתי את שניי הזכרונות על תושבת 2 ו-4, שגיעות... מה הולך פה? טוב אני מיואש, מה הלאה?

ירייה באפלה, שניי הזכרונות על תושבת 1 ו-2 (SINGLE CHANNEL), אין שגיעות...

טוב, חזרה למחשב ולמשחקים... אחרי שעתיים וחצי של שימוש ללא תקיעות אני מתחיל לפשפש באינטרנט עם חיפוש על הבעיה שכנראה איננה נובעת מהזכרונות, אלא מהלוח אם. וגיליתי שהלוח שלי, יחד עם אחרים של ידועים כבעלי בעיה רצינית בתמיכת DUAL CHANNEL...

עדכון לא עזר לאנשים והם מחכים לגרסת ה- F9 של עם תקווה לתיקון הבעיה... :kopfpatsch:

וזהו, אני חושב שזה עונה על בעיות לא רק שלי, אלא של חברי הפורום האחרים עם אותה בעיה.

אנשים, תנסו ותראו אולי SINGLE CHANNEL יציל את התקיעות שלכם לבינתיים, עד ש GIGABYTE תוציא את F9... אם הוא באמת יתקן את הבעיה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...