עזרה בבקשה ( OC-Q6600 מסטוק ועד 3.0GHZ) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבקשה ( OC-Q6600 מסטוק ועד 3.0GHZ)

Scorp!on

Recommended Posts

כבר כמה חודשים טובים שאני רוצה לעשות את האוברקלוק הקטן הזה וכבר פתחתי כמה נושאים שבסופו של דבר לא יתקדם עם זה שום דבר.

הסיבות לכך הם בגלל שעדיין קשה לי להבין אין את האוברקלוק (הפונקציות בביוס מסובכות).

קראתי גם מדריכים ועדיין הבנתי רק תבסיס בפשטות.

סה''כ אני לא רוצה גדול,אני מעוניין ב-3.0GHZ

אני רוצה שהאוברקלוק יהיה כמה שיותר בטוח והשמח עם אחד המנהלים בפורום יעזור לי.

אני מאוד השמח עם תוכלו לרשום לי שלב שלב מסודר מאיפה אני מתחיל בביוס,איך אני מגיע לכל פונקציה ופונקציה מה חשוב לבטל לפני האוברקלוק ועד לאיך אני בודק עם המחשב יציב והאוברקלוק תקין.

כרגע בתוכנה cpuz רשום לי:

core voltage-2.96\2.88 אני רואה שזה משתנה מידי פעם.

bus speed-267.3

rated fsb-1069.2

זכרונות:

dram frequency- 400.9

fsb:dram: 2:3

המערכת שלי:

Q6600 בסטוק

לוח אם: maximus formula

זכרון: 2gb 800mhz

8800GT

קירור למעבד: TT V1

הטמפרטורות כרגע בתוכנה TEMP:

core 0: 34

core 1: 35

core 2: 27

core 3: 34

מעולם לא שיניתי שום הגדרות ולא עשיתי ככה קבלתי תמחשב וככה הוא נשאר ללא בעיות.

השמח לעזרה כמו שציינטי ושלא כל אחד יבוא ויגיד לי משהו אחר כי אז באמת אני יתבלבל ואני לא רוצה שחס וחלילה ישרך לי המעבד.

דרך אגב לא מזמן הפעלתי סתם תתוכנה occt ואחרי חצי שעה המחשב נתקע לי והייתי חייב לעשות ריסט למה זה קרה שאפילו לא הייתי באוברקלוק??

ועוד שאלה אחרונה יש הבדל בין סטוק של 2.4 ל-3.0ghz במשחקים\תוכנות וכו' או שזה הבדל זניח שלא שווה את ההקרבה??

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אתה לא צריך לשנות הרבה דברים כדי להגיע לOC של 3 GHZ ,המתחים שציינתה ממש לא הגיוניים ,

תעלה לכאן תמונה מה CPUZ + CORETEMP ,בעיקרון כל מה שאליך לעשות זה לקבע את המתח ידנית למתח הבסיסי של המעבד ולעלות את ה FSB ל 333 ומכפלה ל 9 ,ולקבע את הזיכרון שיעבוד ביחס של 1:1 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אתה לא צריך לשנות הרבה דברים כדי להגיע לOC של 3 GHZ ,המתחים שציינתה ממש לא הגיוניים ,

תעלה לכאן תמונה מה CPUZ + CORETEMP ,בעיקרון כל מה שאליך לעשות זה לקבע את המתח ידנית למתח הבסיסי של המעבד ולעלות את ה FSB ל 333 ומכפלה ל 9 ,ולקבע את הזיכרון שיעבוד ביחס של 1:1 :xyxthumbs:

מזאת אומרת לא הגיוניים??

פתחתי את ה-cpuz ורשמתי בדיוק מה שכתוב.

זה המתח ועד עכשיו מאז שקניתי את המחשב הוא עובד מצויין בלי שום בעיה.

למה אף אחד לא עוזר פה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...