שאלה? יש שלט רחוק למחשב??? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה? יש שלט רחוק למחשב???

אבשה

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה להוציא על זה 100 שקל....?

תוציא 30 !

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=1904&CatCode=66

***עריכה***:

כנראה זו השעה המוקדמת, אבל לא שמתי לב שמישהו כבר נתן את הלינק הזה... אני מצטער.. אפשר למחוק את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבשה

עקבתי אחרי הדיון פה וגם לי יש סוני אריקסון ומתאם BT.התקנתי שיחקתי וזה לא הכי נוח כל העסק הזה.

הממשק מאד מוגבל. אם אתה רוצה שלט רחוק טוב תקנה שלט אם חיישן בחיבור שלט יעודי כמו שלטים של ויהיה לך הרבה יותר נוח.

ב K800 נוח לשחק עם הסמן בג'ויסטיק אבל אני לא יודע איך מגדירים את שאר הפונקציות של המדיה פלייר.

בשלט יעודי הכל אתה עושה עם התוכנה הנילווית והאחיזה והכפתורים הרבה יותר נוחים.לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור

אבל הרוב זהה

קדימה - לא העברת שירים אלה להריץ קדימה

אחורה אותו דבר

נגן - PLAY

עצור STOP

הבעיה היא שזה לא מזהה את הנגנים כמו וינאמפ או מדיה פלייר אז כל התוכנה של השלט חסרת ערך ונישאר רק המיני ג'ויסטיק שזה כמו עכבר

מוגבל.אם היה אפשר לסנכרן את ה"שלט" עם התוכנות של וינדוס אז הייתי אומר שזה חצי נחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יכול להכין בעצמו מקלט IR כזה ולהשתמש עם כל שלט אחר ויצא יותר זול...

לא שווה את ההשקרה

יצא לו יותר זול ב10 שקל אולי

ורק העבודה תיקח לו זמן

אז מה הזה משנה

בשביל 40 שקל למה לעבוד יותר קשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה יהרס לך. סך הכל הרכיבים דומים מאוד בין כל הדונגלים שיש בשוק. ההבדל זה החברה והמחיר והעיצוב-גודל וגם קצת הטווח עבודה שנע בין 10 מטר ל-80 מטר... (כאילו שאתה יוצא לרחוב כדי לבדוק אם תוכל להעביר שיר במדיה פלייר)

כמו שמישהו הציע מקודם אני גם ממליץ על דונגל חמוד וקטן שנמכר בבאג ואם אתה רוצה לחסוך את ה-20 שקל האלה אז לך לאייבורי וקנה שם.

לינק לדונגל הקטן בעולם המדובר-

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=6233&perur=2&t=10&c=280

מלבד זה אם אתה מחפש באמת שלט רחוק למחשב אתה יכול לבנות מקלט אינפרה אדום או לקנות כזה ולחבר אליו כל שלט שתרצה, זה גם עולה בערך עד 50 שקל גג..

מלבד זה יש גם שלטים מוכנים ובעבר נמכר אחד כזה בבאג ממש נחמד ב-100 שהיה לו גם ג'ויסטיק שמשמש כעכבר ולדעתי זה יחודי ושימושי.

תחילט מה מתאים לך ותתחדש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...