שאלה דיי פשוטה, תאימות כרטיס מסך חדש למערכת מחשב קיימת - תקציב עד 1000 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה דיי פשוטה, תאימות כרטיס מסך חדש למערכת מחשב קיימת - תקציב עד 1000 ש"ח

elada22

Recommended Posts

זה המפרט שלי:

+AMD 3600 (ליבה כפולה)

לוח M2A של ASUS

2 סלוטים של זיכרון = 1.5 GB DDR2

עכשיו אני משתמש בכרטיס מסך המובנה של הלוח

אני חיכיתי עד עכשיו עם הקנייה של כרטיס המסך כי העדפתי שהוא יהיה כמה שיותר חדש

השאיפות שלי לא רציניות אני רוצה לשחק GTA4 בצורה חלקה ושירוץ על הביצועים המקסימליים וגם NFS הבא שעומד לצאת (אין לי מושג מה השם ומה הדרישות)

הבנתי שהמערכת שלי יחסית מיושנת ובגלל זה אם אני אשים לה לדוגמה 4850 אז הוא לא יגיע לניצול מלא

אההה ואגב, יש לי ויסטה וגם ואני משתמש בעיקר בXP

תודה רבה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי הגדרות מקסימאליות אי אפשר להבטיח שום דבר פשוט כי המשחקים עוד לא יצאו... מה שכן כרטיס טוב למערכת שלך כן יביא לך שיפור ביצועים משמעותי..

בשביל שנוכל לעזור לך

מהו ספק הכח שלך + מה התקציב שלך לכרטיס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מהמקסימום,

בהתחשב במעבד, בהנחה שאתה לא עושה OC ולא תעשה 98GT יהיה הכרטיס הכי חזק שכדאי לך לקנות, וגם הוא כנראה לא ינוצל במלואו.

אם הספק באמת ג'נרי, אתה יכול לקחת סיכון מינימלי ולקנות 4670/3650 שלא דורשים מתח 6 פינים, למרות שעדיין יכול להיות שהספק לא יעמוד בעומס.

אתה גם יכול ללכת על שילוב זול של 96GT וספק FSP 400W שעולה ~200 ש"ח ויחזיק את כל הכרטיסים שציינתי עד עכשיו כמו גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה נקבעת [במסכי LCD] לפי הרזולוציה המקסימלית [הטבעית] שהמסך מסוגל להציג.

כמובן שהרזולוציה מושפעת גם מתקנים, חיבורים, יכולות הצגה של , אבל זה לא רלוונטי.

מה גודל המסך שלך, ומה הסוג שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מסך CRT 17" סתם מעפן של MAG עד שאני אקנה LCD

אני מתכנן לקנות 19"

נ.ב.

500 שקל???

זה ממש זול

איך אני בוחר את הסוג של הכרטיס? כי אני יודע שזה רק השם של הצ'יפ שלו ובעצם אני צריך לבחור כרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי זו חברה מעולה בעלת שם מיקצועי אתה יכול להתחיל לחפש ולא תימצא כרטיס זהה כזה במחיר של החנות הזאת,וגם יש לי תGF9600GT והוא אצלי על LCD 19 מריץ לי כל משחק על הגדרות גבוהות ורזולוציה 1280X1024 + פילטרים אז ללא ספק הכרטיס שהצעתי לך שווה. תיקנה אותו תאמין לי אתה לא תיתחרט :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...