מה אתם אומרים על הסט הבא ? - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הסט הבא ?

matanf

Recommended Posts

גם אני אגב מחפש עדשה שתכסה לי את כל אורכי המוקד, היציאה האחרונה של קנון עם ה 18-200 שלהם הייתה נפילה קשה עם עיוותים מפה ועד להודעה החדשה, ראיתי שטמרון מתכננים משהו גדול עם 18-270 ומייצב, אני מחכה לשחרור וביקורות של הדבר הזה...

אתה מדבר על ה-AF18-270mm F/3.5-6.3 Di II VC (Vibration Compensation) LD Aspherical (IF) Macro של Tamron

עוד לא ראיתי ביקורות עליה, אבל המחיר מדהים לטווח כזה.. 600 דולר

המחיר שלה בארץ יהיה בסביבות 2200 שקל.. אם היא תהיה איכותית כמו ה-18-250 הרגילה זו תהיה מציאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם אני את הסט אז זה יהיה בפעם אחת כי אני צריך לעשות את זה דרך דוד שלי מארה"ב וזה חתיכת סיבוך..

קיצר..

עוד כמה זמן ייצאו העדשות הנ"ל בארה"ב ?

שווה לחכות ?

עכשיו לגבי העדשה..

אתם יכולים להגיד לי בדיוק למה כל אחת מההעדשות מתאימה ?

55-200 ?

18-55 ?

**אני גם רוצה לצלם פורטרטים, ה - 55-200 תתאים לזה ? (אני רוצה לוודא)..

עוד שאלה קטנה..

עד עכשיו לא הבנתי מזה Nikkor .. מישהו יכול להגיד לי ?

ועוד אחת אחרונה:

שמעתי שב - D90 יש ווידיאו ... איך האיכות שלו ?

אשמח לקבל תשובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לגבי העדשה..

אתם יכולים להגיד לי בדיוק למה כל אחת מההעדשות מתאימה ?

55-200 ?

18-55 ?

**אני גם רוצה לצלם פורטרטים, ה - 55-200 תתאים לזה ? (אני רוצה לוודא)..

עוד שאלה קטנה..

עד עכשיו לא הבנתי מזה Nikkor .. מישהו יכול להגיד לי ?

אתה שואל שאלות לא נכונות. אין דבר כזה "למה כל עדשה מתאימה". תחשוב לבד. עדשה עם אורך מוקד קצת יותר קטן תתן לך אפשרות לצלם בזווית רחבה, למשל נופים. ככל שאתה הולך לקצה הרחוק של הסקלה, אתה בעצם מקבל יותר זום, אז זה יכול לשמש אותך יותר לצילומי טבע, חיות וכו'.

אז לפי השאלה שלך, כל עדשה תתאים לצילום פורטרטים, הכל שאלה מאיזה מרחק אתה מצלם. בעיקרון לצילום פורטרטים הטווח המומלץ הוא 50-100.

Nikkor זה עדשות של ניקון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כמה שאלות..

א) הסיגמא מיוצבת ?

ב) עדשת הטלא 18-55 מיוצבת ?

ג) שווה להשקיע עוד 600 שקלים כדי לקנות את ה - SB800 במקום ה - 600 ?

מצטער שאני שואל כל כך הרבה שאלותת, אני פשוט רוצה גם להפיק את המיטב מהקניה ומהכסף שאני משקיע וגם להשכיל קצת.. (אף פעם לא רע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל חברה המייצרת עדשות יש את הקיצור שלה המצביע על מייצב מובנה בעדשה. בניקון זה , טמרון זה VC, סיגמה זה OS, קנון זה IS. אם אתה רואה את הקיצור הזה בעדשה ספציפית של חברה ספציפית זה אומר שהיא מיוצבת. זה ל א' ו ב'. לגבי הפלאש, יש פה אנשים שיודעים יותר ממני... אם אתה רוצה את ההכי טוב אז קח בחשבון שיצא כבר SB900, למרות שזה כבר מפלצת אמיתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה ההבדלים בדולרים ביניהם :

SB600 184.95$

SB800 314.95$

SB900 429.95$

ככה שההבדל בין ה 600 ל-800 לבין ה-800-900 יותר קטן.

מה אומרים בכל זאת ?

האם זה מרכח אור ?

http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=product.jsp&A=kitInfo&Q=&sku=247098&is=REG

??

עוד אחת :

הפרש של 1311 ש"ח מצדיק לקנות את ה : 12-24 של ניקון במקום הסיגמא ?

אחת אחרונה :

בתמונה הבאה:

image002xz6.jpg

הוא חיבר שתי עדשות במצלמה או משהו כזה ?

או שזהו האורך של העדשה ? או שהשחור הזה בסוף זה בשביל מיקוד ואור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השחור בסוף זה HOOD, תוספת חיונית, במיוחד בעדשות כאלו, למניעת השתקפות אור השמש או החזרים בוהקים אחרים בעדשה.

ה-SB900 מפלצת. אפילו ה-SB800 מוגזם לצרכים של חובב מתחיל, אבל אני לא אפתח את הדיון הזה מחדש.

אבל רק תחשוב, אם המבזק יהיה גדול ומסובך מדי לתפעול כך שכל פעם אתה תבחר להשאיר אותו בבית, זה פשוט בזבוז כסף. לרוב הצרכים של צלם חובב אפילו ה-SB400 יעשה עבודתו נאמנה (הוא חזק מספיק לטווחים שבהם תעבוד, ניתן להקפיץ אותו או לחבר לו דפיוזר). רוצה עוד יכולות ועוד קצת כוח, תלך על ה-SB600. כמובן שאם בעתיד אתה מתכוון לעבור לתחום צילומי אירועים או צילומי עיתונות, תלך על ה-SB800 או אפילו על ה-900 (אבל אז כבר תשדרג את כל הציוד שלך, תקנה בודי נוסף וכו').

למה אתה רוצה עדשת 12-24 (מקביל ל-18-36)? כפי שכבר נכתב, זאת עדשה לצרכים מיוחדים, היא לא מתאימה לרוב הנושאים. כבר מיצית את ה-18-55 שאתה ממש חייב את האקסטרה שדה רחב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...