דעה לגבי מצלמה עד 1000 שח . - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעה לגבי מצלמה עד 1000 שח .

The-StiG

Recommended Posts

הבנתי .

עכשיו כמה שאלות כי אתה אומר שיש לך התנסות איתה ?

1. איך הצילומים בכללי באור יום בחוץ ?

2. איך הצילום מאקרו והזום ?

3. איכות בלילה? ירודה או גבוהה? והאם יש פלאס מספיק טוב ?

4.הפלאש אם אני מצלם ממרחק של כמה מטרים (1-3) הוא יאיר את התמונה כמו שצריך (בעיקר לצילום רכבים בלילה ..)

5. האם הוידאו מספיק טוב , והאם אפשר לעשות בה זום עם הוידאו ?

6. רוחב עדשה ראיתי שהוא 27, זה מספיק טוב ?

7. האם יש מצבי צילום מספקים והאם השליטה במצלמה היא טובה וקלה ?

אממ כרגע זהו , אני יודע שזה קצתה רבה אבל בגלל שאני משלם חשוב לי לקנות משו איכותי שיספק אותי . חוץ מזה חבר אמר לי שלא כדאי לקנות פוגי , יש משו מאחורי הדברים שלו . ומה עם היבואן , יש לך התנסות בשירות איתו (קבוצת שמעוני . ) ...

אני ממש מודה לך על התשובות ועל העזרה אחי באמת באמת תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא פוג'י? אני לא מומחא או מתיימר להיות אחד כן? אבל לפוג'י יש סדרה איכותית עם חיישנים גדולים יותר מאשר קומפקטיות אחרות...מה שנותן תוצאה יותר טובה ברוב המקרים...

הצילומים באור יום טובים המאקרו מעולה אל תשכח שיש לך מאקרו ממרחק סנטימטר אחד...שזה מספק מאוד למצלמה קומפקטית...איכות בלילה אני לא ממש יכול להעיד...מה שכן אני יכול לומר שיצא לי לצלם איתה חשיפות ארוכות...הייתי מרוצה מהתוצאה...אבל שוב...אני לא מומחא ולא מקצוען מספיק בכדי להחליט מה טוב ומה לא טוב...אני רק נותן דעה...

פלאש לא יצא לי בכלל להשתמש אבל תחפש את המצלמה ב Dpreview אני חושב שנתתי לך כבר את הקישור...רשום שם את עוצמת הפלאש במפרט...

עדשה של 27 היא עדשה מאוד מאוד רחבה...אני חושב שהכי רחבה בתחום הקומפקטיות וגם בדמוי ה SLR...בוא נגיד שאם היית הולך על 36 בS1000...או 30 וכמה שלא יהיה היית מתקשה לצלם במקומות סגורים ודחוסים...או אפילו סתם להכניס את כל החברה לתמונה אחת...היתרונות לעדשה רחבה מרובות ומגוונות...

מצבי צילום שונים...לא בדקתי את רובם...לרוב אני פשוט מסובב עד שאני מגיע ל M ומתחיל לסדר את ההגדרות כמו שאני אוהב...

הבעיה היחידה במצלמה היא שאין אפשרות למהירות תריס שליותר מ 4 שניות...בשביל לעשות את זה אני כמעט בטוח שאתה צריך ללכת למצבי לילה וכל מיני כאלו...לא רלוונטי לך אם אתה לא הולך לצלם באפס תאורה עם חצובה...וגם אם כן לא כזה קריטי...למרות שאני אוהב את האפשרות שיש לי SHUTTER של 30-1/4000

שוב...לא שימושי ברוב המקרים...במצב אוטומטי וגם במנואלי המצלמה לא תאכזב משתמש בייתי חובב...וגם חובב צילום קצת יותר מתקדם...

המצלמה קלה מאוד...יושבת בצורה ממש כייפית ביד...קטנה ונוחה...בהתחלה חשבתי שאבא שלי יקנה משהו בומבסטי כי הוא אמר שהוא קונה בסגנון של דוד שלי...יש לו את ה S7000 שהיא דיי גדולה וכבדה...אבל S8000 ממש קלה ונוחה...

אם החבר שלך לא ממליץ פוג'י שאל אותו מה הסיבה...ועל איזה דגם הוא כן ממליץ...יכול להיות שההמלצה שלו פוגעת טוב יותר במטרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אחי ממש ממש תודה רבה על כל העזרה . אני יבדוק באמת למה הוא לא ממליץ פוגי ומה הוא כן ממליץ למרות שההמלצה שלך נראית לי מתאימה מאוד .

אני יבוד קתא עוצמת הפלאש ואני ממש מודה לך , אם יהיה לי עוד שאלות אני ישאל . (אם אפשר לא לנעול את הנושא . )

רק שאלה אחרונה וחשובה מאוד , הפלאש הוא קופץ אוטומטי או רק כאשר הוא פתוח הוא בשימוש (כלומר אם אני מצלם בחושך המצלמה תזהה את זה והפלאש יפתח אוש לא ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא פוג'י? אני לא מומחא או מתיימר להיות אחד כן? אבל לפוג'י יש סדרה איכותית עם חיישנים גדולים יותר מאשר קומפקטיות אחרות...מה שנותן תוצאה יותר טובה ברוב המקרים...

נכון, לפוג'י יש את ה-SuperCCD המעולה שלהם. אבל לא ב-S1000 או ב-S8000. ה-F40 הזולה יותר לועסת ויורקת את דמויות ה-SLR האלו בתנאי תאורה קשים. שלא לדבר שכמו רוב הסופרזום הזולות, יש הרבה טענות על האיכות האופטית של מצלמות אלו.

אני לא אומר שהמצלמות האלו גרועות. אבל חשוב לדעת מה אתה קונה ולא לצפות לנפלאות ב-1000 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי שב1000 שקל אני לא קונה באיכות מעולה ויותר מדי גבוהה.

ב1000 שח אני קונה בדיוק מה שאני צריך ולא יותר מזה ,אני לא מצלם חתונות או דברים מיוחדים כך שאין לי ממש הרבה ציפיות או בקשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...