התשתית המתקדמת ביותר טכנולוגית כיום - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התשתית המתקדמת ביותר טכנולוגית כיום

gtabak_37

Recommended Posts

אני וחבר שלי מתווכחים בלי הפסקה איזה תשתית יותר טובה ויותר מתקדמת טכנולוגית, או .

אני רוצה לסיים את הוויכוח כאן ועכשיו- אם אפשר גם סיבות למה תשתית כזאת יותר טובה מהאחרת.

תודה לעוזרים

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להשוואת בכלל, כל עניין התשתית הוא שקוף לך כמשתמש ולכן גם לא משנה.

אם זה כדי לבחור למי להתחבר אני מציע פשוט להתחבר למי שנותן לך שירות יותר זול או יותר אמין, כלומר, אם אתה יודע שאנשים בבניין/אזור שלך יש בעיות עם תקלות של הוט אז תבחר בבזק ולהיפך.

מה גם שהטכנולוגיות והפרוטוקולים שבהם והוט משתמשים אינם בתחרות. נגיד ואתה לוקח רק את הפתרון לקילומטר האחרון של כל חברה - ADSL וDOCSIS, כל אחת מהטכנולוגיות האלו באו לתת פתרון לתווך אחר. אתה לא יכול להתחבר עם DOCSIS על גבי זוג הנחושת של קו הטלפון כמו שאתה לא יכול להתחבר עם ADSL על קו קואקסיאלי של הכבלים. ואחרי הקילומטר הזה ההשוואה הרבה יותר מסובכת ובכלל לא חד משמעית מבחינת .

מסקנה: בזבוז זמן לנסות למצוא מי "יותר מתקדמת" מבחינה טכנולוגית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים פה לא רלוונטים, על הקו הקואסיאלי של הוט אתה לא מקבל רק , אלא גם שירותים אחרים.

מה גם שהם מפצלים קווים ועוד כל מיני דברים. אני לא יודע מה המקסימום שהם יכולים לתת לבית ממוצע, אבל זה לא המספרים האלו.

וזה גם לא אומר שאם הם היו יכולים לתת כאלו מהירויות הbackbone שלהם יכול לעמוד בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...