המלצה או דעה לגביי מצלמה - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה או דעה לגביי מצלמה

sgt_flippy

Recommended Posts

אני רוצה לקנות ניקון די-80

האם העדשה הזאת תתאים לה.?

http://www.amazon.com/Nikon-70-300mm-4-5-5-6G-Digital-Cameras/dp/B000HJPK2C/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1224610679&sr=8-1

ואני חושב לקנות אותה

מה הממלצות לגביי המצלמה הזאת וגם העדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז ככה :

אני לפני כמה זמן עשיתי מחקר לא קטן על מצלמות וכו'..

אני כנראה גם אקנה את ה -80D ..

בקשר לעדשה :

היא תתאים.!

אבל.. (כן !! תמיד יהיה "אבל" , חחחח :))

אני גם רציתי לקנות אותה אבל זה תלוי במה אתה רוצה לצלם ..

בהתחלה רציתי לקנות אותה ואז שיכנעו אותי שה - 18-200 עדיפה..

זה בעיקר תלוי בתקציב שלך ובמה אתה מתכוון לצלם והאם יש לך או שאתה קונה עוד עדשות. ?

בהצלחה :)

נ.ב.

יש פה אנשים שמבינים בצילום וכל מה שקשור.. הם עזרו לי נורא..

אבל אף פעם זה לא רע להתייעץ עם מקור/ות אחר/ים ..

הלכתי להתייעץ בחנות ואם אנשים שאני מכיר מכמה פורומים וקרוב משפחה שמבין בזה..

וגם אם אתה רואה סתם צלם באירוע אתה יכול לשאול אותו.. אם הוא לא עסוק אני מאמין שהוא יענה לך בשמחה ואף יעזור לך ..

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לגבי המצלמה. על סמך מה קיבלת החלטה לקנות אותה? לא שאני אומר שהיא רעה, היא טובה מאוד, פשוט לדעתי כשאתה נכנס ל SLR, אתה חייב לבדוק אופציות אחרות ולנסות את המצלמות בעצמך, אפילו בחנות, לפני שאתה קונה

לגבי העדשה, לא שיש לי ניסיון איתה אבל בהיותה עדשת טלה זום, לא הייתי לוקח אותה בתור העדשה היחידה שלך, אם כבר אז האופציה של 18-200 נשמעת לי הרבה יותר הגיונית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה כאן דיון מפרך בנושא. עליך להבין שהמלצה של צלם מקצוען שמחויב למערכת עדשות מסוימת ושיש לו צרכים ותקציב שונים משלך, לא תמיד תקפה לצלם החובב שרוכש את ה-SLR הראשונה שלו.

ה-D80 ביחד עם ה-18-200 היא חבילה מצוינת. ה-D90 כנראה עדיפה, אבל עולה יותר (למרות שהמחיר שלה ירד לאחרונה). מספר בלוגרים ברשת, ken rockwell הרעשן שבהם (אבל אני בהחלט מעריך את הדיעה שלו, אבל הוא שפוט על ציוד של ניקון) טוען שה-D40 היא המתאימה ביותר לצלם המתחיל ואפילו עדיפה על ה-D80, את הכסף שנחסך, אליבא דרוקוול, תשקיע בעדשה, פילטרים ומבזק איכותי (הוא טוען שה-400 הפשוט והזול מספיק לרוב צרכי הצלם החובב).

העניין הוא שאם אתה לא מחויב למערכת מסוימת ולא מתכוון לרכוש בעתיד עדשות אקזוטיות (דברים בסגנון 200 מ"מ F/2 וכו'), אזי לחברות האחרות יש אלטרנטיבות מעניינות. למספר חברים בפורום יש ציוד של פנטקס והם בסך הכל מאוד מרוצים. אתה יכול להמתין לתגובה של מי מהם או להריץ חיפוש בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איזה טובה ?

האם את ה די-40 איקס , די -40 או את הדי 80

ואיזה עדשה תתאים לכל אחת (אני רוצה עדשה יפה וטובה שמתי שזה יתחבר למצלמה זה יראה הכי מגניב בעולם משהו כזה)

ואיפה אני יכול לקנות את זה (באיזה חנויות אתם ממליצים , גר בראשון לציון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיזה עדשה תתאים לכל אחת (אני רוצה עדשה יפה וטובה שמתי שזה יתחבר למצלמה זה יראה הכי מגניב בעולם משהו כזה)

אתה אמיתי? מצלמת SLR זה כלי עבודה, לא קישוט. עדשה טובה היא יצירה הנדסית מורכבת ולעיתים יקרה מאוד בעל תפקיד מוגדר הנגזר מתכונותיה.

רוצה עדשה יפה?

nikkor200f2afsgifedvrlarge.jpg

אחת מהעדשות הטובות בעולם, היא גם תראה נהדר על גוף D700. הצלחה עם הבחורות מובטחת.

רוצה עצות רציניות? תפרט את הצרכים המדויקים שלך, את הנסיון שיש לך ולאיזו רמה אתה מעונין לשאוף, מה הציוד שכבר יש לך וכמובן את התקציב ונתחיל לפתח פה דיון רציני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה לצלם ?

מאקרו + מאקרו של ציפורים ?

אנשים / עצמים / פרחים ?

ספורט ?

נופים ?

לכל דבר יש עדשה שהכי מתאימה לו..

ואם התקציב שלך 4.5K אז עדיף לך ללכת על יותר זולה.. ולא ה - D80 כדי שיהיה לך כסף לעדשות..

אולי אפילו חברה אחרת.. כמו פנטקס או אולימפוס, ויש עוד מלא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמל פליפי, היא טובה מאוד, קטנה, נעימה לתפעול, עדשת קיט שנחשבת ללא רעה, אבל לצרכים מסוימים יש טובות ממנה. לפנטקס ואולימפוס לדוגמא יש ייצוב מובנה בגוף והן לרוב גם בנויות טוב יותר (לפחות בהשוואה לקטגוריה זאת). אם תרצה להוסיף בהמשך עדשה ארוכה יותר ומיוצבת עבור הניקון, תגלה שהמחירים המבוקשים מפולפלים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תענה על השאלות המבוקשות :

מה אתה רוצה לצלם ?

מאקרו + מאקרו של ציפורים ?

אנשים / עצמים / פרחים ?

ספורט ?

נופים ?

לכל דבר יש עדשה שהכי מתאימה לו..

ואם התקציב שלך 4.5K אז עדיף לך ללכת על יותר זולה.. ולא ה - D80 כדי שיהיה לך כסף לעדשות..

אולי אפילו חברה אחרת.. כמו פנטקס או אולימפוס, ויש עוד מלא..

אם תענה על השאלות הנ"ל יהיה לנו יותר קל לענות לך..

כי להגיד לך לקנות זה קל..

אבל שתתאים לצרכים שלך זה כבר סיפור אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה עדשה שתצלם לי הכל

אין דבר כזה. עדשת היא אוסף של פשרות והתקציב שלך מגביל אותך מבחינת מספר ואיכות העדשות שאתה יכול לרכוש. תחדד את הדרישות שלך.

סמל פליפי, אני מתפתה להמליץ לך להשיג מצלמת SLR פילם פשוטה עם עדשת פריים 50 מ"מ ולצלם רק איתה כמה שבועות. לאחר מכן אתה תוכל להגדיר ביתר קלות את אורכי המוקד שנראים לך חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...