התקנת windows xp בנוסף לויסטה מובנה במחשב נייד - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת windows xp בנוסף לויסטה מובנה במחשב נייד

rjjb7

Recommended Posts

קיבלתי נייד עם ויסטה מובנה.

במחשב שתי מחיצות.

ברצוני להתקין בנוסף לויסטה עקב בעיות התאימות הרבות של ויסטה ועקב הצרכים שלי בווינדוס .

כמובן שאין בעייה להתקין במחיצה השנייה את האקספי ולהגדיר בטיימאאוט את הוינדוס שיהווה ברירת מחדל.

הבעייה היא שהבנתי (מפורומים וכד') שתיכנתו את כך שבעת ההתקנה של אקספי היא עושה בעיות במהלך ההתקנה כדי להקשות על המשתמש להתקין אקספי.

האם זה נכון או שאפשר להריץ על המחיצה השנייה אקספי בשיטה הישנה והטובה?

אשמח לקבל תגובה במיוחד מאחד שניסה זאת ולא מתוך שמועות או ספקולציות (את השלב הזה כבר עשיתי בעצמי)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי בוט מהסידי של האקספי וכשהוא מגיע למסך של הפירמוט הוא נותן הודעת שגיאה שהוא לא מזהה הארדיסקים במחשב (למרות שיש מן הסתם)..

ההודעה:

Setup did not find any hard disk drives installed in your computer

האם כדאי לנסות להפעיל ישירות מהדיסק? כלומר שהמחשב כבר עלה פשוט להכניס את הסידי ולהתקין את האקספי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי בוט מהסידי של האקספי וכשהוא מגיע למסך של הפירמוט הוא נותן הודעת שגיאה שהוא לא מזהה הארדיסקים במחשב (למרות שיש מן הסתם)..

ההודעה:

Setup did not find any hard disk drives installed in your computer

האם כדאי לנסות להפעיל ישירות מהדיסק? כלומר שהמחשב כבר עלה פשוט להכניס את הסידי ולהתקין את האקספי?

אני בנייד שלי הייתה לי בעיה דומה, הייתי צריך לשלב דרייבר של SATA בתוך ההתקנה כדי שזה יעבוד.

השתמשתי בתוכנה NLITE כדי לעשות את זה.

סליחה על ההיתפרצות

מה ההבדל אם אני מתקין מהדיסק ישר אחרי שאני מעלה את המערכת הפעלה או שאני מעלה את זה מהבוט..

חוץ מהזמן .....

שתוך כדי התקנה לא תוכל לעשות פירמוט לכונן הבוט שלך(כי לשמה הוא העתיק את הקבצים בהתקנה הראשונית בווינדוס לפני הריסט) ועם תעלה מבוט אז כן תוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קריטי, זה תלוי איפה ואיך אתה רוצה להתקין.

אני למשל לפעמים משתמש בזה כי אני מפרמט את C ומתקין מחדש תוך כדי(וגם הרבה אנשים שאני מכיר עושים ככה). זה פשוט ועושה את העבודה.

לפעמים אני רק מתקין מחדש את הווינדוס בלי פירמוט אז לא צריך את זה.

יש כאלה משתמשים בכלל בתוכנות צד שלישי לטיפול במחיצות.

הכול תלוי בצרכים שלך.

עריכה: הופה קיבלתי קידום לדרגת פריק. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בנייד שלי הייתה לי בעיה דומה, הייתי צריך לשלב דרייבר של SATA בתוך ההתקנה כדי שזה יעבוד.

השתמשתי בתוכנה NLITE כדי לעשות את זה.

שתוך כדי התקנה לא תוכל לעשות פירמוט לכונן הבוט שלך(כי לשמה הוא העתיק את הקבצים בהתקנה הראשונית בווינדוס לפני הריסט) ועם תעלה מבוט אז כן תוכל.

השתמשתי גם בNLITE שהיא אחלה תוכנה אבל משום מה עדיין הוא לא קיבל את ההתקנה כנראה שעשיתי משהו לא תקין (או שהדרייברים לא מדוייקים- אבדוק זאת שוב או שלא הזנתי אותם כמו שצריך בתוכנה..)

תוכל לתת לי צעדים כללייים שעשית בהרצת NLITE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...