בעייהl קליטה נמוכה בין המחשבים..., כנסו לפרטים... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייהl קליטה נמוכה בין המחשבים..., כנסו לפרטים...

RS4

Recommended Posts

יש לי מחשב נייח שנמצא בקומה הראשונה שמחובר בראוטר של מהירות 2 מגה

ועכשיו המחשב השני נמצא בקומה הראשונה בתוך ממד והקליטה שם נמוכה ביותר ככה שאי אפשר להשתמש באינטרנט

מה אני אוכל לעשות בשביל שתהיה קליטה גבוהה בין שני המחשבים

והאם מומלץ להגדיל תחבילת גלישה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגדיל את רוחב הפס אצל הספקית שלך לא יעזור לקליטה.

זה כמעט בלתי אפשרי לקבל קליטה נורמאלית בממ"ד, הדרך הכי טובה היא ליצור איכשהו קו אוויר נקי בין 2 האנטנות, דרך חלון אם אפשר, או להשאיר תמיד את הדלת פתוחה ולראות אם זה עוזר.

הפיתרון הכי טוב, שיבטיח 100% קליטה הוא חוטית - קצת עבודה, אבל משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם עם מגבר -- לא ממש מומלץ -- אבל יעשה את העבודה -- http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/RouterAsAP.htm

למה לא מומלץ?

זה נראה לי הרעיון האידיאלי?

שמעתי שיש רפיטר ויש גם מימו

מה ההבדל ביניהם ומה טווח המחירים?

ואיך זה מתחבר בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיתרון האידיאלי הוא להעביר כבל לתוך הממ"ד . ניתן לבצע את זה דרך צנרת הטלפון בבית.

במידה ואתה רוצה לקנות משחזר , אז תזכור שגם הוא עדיין יצטרך לחדור את הממ"ד...

בגלל זה תמליצו לי על רפיטר או MIMO שיעשה את העבודה

לא אכפת לי להשקיע העיקר שלא יהיו תקלות

הדלת בממד לא חייבת להיות סגורה אם צריך אני ישאיר אותה פתוחה זאת לא הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הראוטר / כ. שלך לא תומך mimo אז להשקיע כסף על רכיבים חדשים יהיה פשוט בזבוז.

אי לא מבין מה הבעיה פשוט להעביר כבל ?

אם אתה עדיין מתעקש על MIMO, או על מגבר אות כלשהו, אתה מוזמן לבצע חיפוש בפורום [נפתחו על זה מספיק נושאים].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הראוטר / כ. רשת שלך לא תומך mimo אז להשקיע כסף על רכיבים חדשים יהיה פשוט בזבוז.

אי לא מבין מה הבעיה פשוט להעביר כבל ?

אם אתה עדיין מתעקש על MIMO, או על מגבר אות כלשהו, אתה מוזמן לבצע חיפוש בפורום [נפתחו על זה מספיק נושאים].

איך אני יודע אם הכרטיס רשת לי תומך MIMO?

כי המחשב חדש היום קניתי אותו

צריך גם שהמחשב הנייח למעלה יהיה תומך MIMO?

הבעיה היא שאני רוצה להיות בתנועה חופשית עם המחשב בקומה למטה לא רד במממד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט בטוח שבכרטיס האלחוטי בנייד שלך אין תמיכה ב-MIMO אבל רק עלמנת להיות בטוחים תרשום את מספר הדגם והחברה שלו.

הסבר לגבי משחזרים (מגברים ו-AP) יש במדריך שנתתי לך אליו LINK אבל בכל מקרה אל תצפה לניסים גדולים מדי -- זו מערכת מורכבת (נתב+AP) שלא נותנת ביצועים מדהימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט בטוח שבכרטיס האלחוטי בנייד שלך אין תמיכה ב-MIMO אבל רק עלמנת להיות בטוחים תרשום את מספר הדגם והחברה שלו.

הסבר לגבי משחזרים (מגברים ו-AP) יש במדריך שנתתי לך אליו LINK אבל בכל מקרה אל תצפה לניסים גדולים מדי -- זו מערכת מורכבת (נתב+AP) שלא נותנת ביצועים מדהימים.

dell inspiron 1525

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מכשיר כזה כמו מודם של שנקרא HPNA

והבנתי שהוא מגביר את העוצמה של האינטרנט גם באזור שהוא נמצא

אז אני אוכל להתקין אחד כזה בקומה הראשונה? תהיה עם זה בעיה?

זה סוג של רפיטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-HPNA אין שום קשר להגברת האותה.

HPNA זאת ביתית שמבוססת על התשתיות של קו הטלפון הביתי [פרטים מנומקים יותר - בחיפוש]. ואין לה שום קשר להגברת האות, וזה בהחלט לא פיתרון כדאי למצב שלך.

הכי אידאלי זה להעביר כבל . גם מגברים לא יביאו לך תוצאות שתיהיה מרוצה מהם. מה הבעיה להעביר כבל ולקבל 100% קליטה 24/7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-HPNA אין שום קשר להגברת האותה.

HPNA זאת רשת ביתית שמבוססת על התשתיות של קו הטלפון הביתי [פרטים מנומקים יותר - בחיפוש]. ואין לה שום קשר להגברת האות, וזה בהחלט לא פיתרון כדאי למצב שלך.

הכי אידאלי זה להעביר כבל רשת. גם מגברים לא יביאו לך תוצאות שתיהיה מרוצה מהם. מה הבעיה להעביר כבל ולקבל 100% קליטה 24/7.

דווקא כן יכול להיות פתרון, הרי הוא לא חייב להתחבר אלחוטית בממ"ד.

הבעיה המרכזית עם זה היא שזה פשוט יקר - צריך לפחות שני מתאמים או נתב ומתאם, כאשר מתאם עולה 300 ש"ח בערך והנתב HPNA3 יעלה עם שיטת הסבסובים של לפחות אותו דבר (למרות שמדובר בנתב הרבה יותר טוב בהשוואה לנתבים ה"רגילים" של בזק).

בנוסף חייב להיות שקע של אותו קו טלפון בממ"ד.

דבר אחרון, האמינות של השיטה הזאת משתנה מאוד בין מקום למקום, לכן אי אפשר לדעת מתי (אם בכלל...) יצוצו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...