השוואת ציונים! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואת ציונים!

MishaK

Recommended Posts

אני כיתה ט' (עולה לכיתה י') והציונים שלי בתעודה הם:

מקצוע ציון התנהגות

מתמטיקה 100 מעולה א

אנגלית 100 מעולה א

ערבית 90 טוב מאוד ב

ביולוגיה 100 מעולה ב

תנ"ך 95 טוב מאוד ב

ספרות 100 מעולה א

הבעה 90 טוב מאוד א

היסטוריה 100 מעולה א

אזרחות 100 מעולה א

לימודי הסביבה 95 טוב מאוד א

חינוך גופני 100 מעולה א

מחשבים 100 מעולה א

כפי שאתם רואים יש לי תעודה טובה מאוד מכיון שאני בליגה בכדורסל וחובה לכל מי שבליגה תעודת מצטיין כי עם לא הוא עף מהליגה אפילו שהוא הכי טוב בעולם בכדורסל.

ככה הציונים האלו היו לי מכיתה ג'-ט'...

אבל אל תראו אותי כזה חרשן חנון אני ההפך אני גם לומד וגם מקובל בבית ספר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

DARK DRAGON , יה חרשןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ! ;D

חחח אחי אני פשוט משקיע אבל אני שוב אומר אני לא חרשן כל הזמן לומד מתי שצריך אני לומד וכל השאר אני עם חברים והעיסוקים השונים שלי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני יעשה שפה מגעילה אבל העיקר שאני עם חברים שלי ומציק למורה כל הזמן זה סבבה...ושוב אני לומד מתי שצריך חוץ מזה אני לא עושה כלום ואני חרשן כאשר יש מבחנים ועבודות ולאחר מכן אני בכלל לא לומד עם לא צריך...

שוב אני לא חנון וכל בית הספר ובתי ספר אחרים חברים שלי אז אל תיראו אותי ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שייש ציונים גבוהים זה לא אומר שאני חנון אתה לא מכיר אותי אז ככה שאין לך בדיוק איך להגיד איך זה נראה זה פשוט רצנון ללמוד ולהוציא ציונים כמו שצריך כיוון שעם לא הייתי ככה לומד לא הייתי בליגה של הכדורסל בגלל זה כל השנים אני לומד מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם רוצים ממנו.

הבנאדם מצטיין בלימודים ומגיע לו כל הכבוד על זה!!

מה אתם קוראים לו "חנון" בגלל שהוא מוציא ציונים טובים בלימודים? תרדו ממנו חבר'ה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשכרה, יש לך ציונים טובים אז סבבה, אתה לא צריך להצטדק...

אני מכיר מישהו שממש ממש חורש וזה עצוב כי הוא עושה הכל בשביל ציונים פחות כי אכפת לו מהחומר, אבל... ללמוד בבית, זה חוקי לא ? 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה קבוצה ובית ספר אתה? (DARK DRAGON)

אה והציונים שלי הם (לכיתה ח' עולה לט'):

מתתימטיקה א1 100

אנגלית א1 90

מדעים 100

חנ"ג 95

לשון 100

הבעה 100

הסטוריה 100

ספרות 60

תנ"ך 55

מחשבים 100

ערבית 100

אפילו שהציונים שלי טובים אני לא לומד בכלל מתימטיקה אני די טוב והחומר מאוד קל לי אפילו זכיתי בתחרות ארצית מטעם בית הספר אנגלית אני יודע טוב מהמחשב הסטוריה אני יודע מידע כללי ספרות ותנ"ך אני לא לומד ותמיד מבריז משיעורים אז אני לא יודע כלום הבעה ולשון אני פשוט יודע (זה מקצועות כאלה שאם יש לך את זה אתה לא צריך ללמוד) מחשבים זה קל חינוך גופני אני די טוב וערבית בהתחלה היה לי מאוד קשה ויום אחד למדתי הרבה מהבסיס (האותיות ומילים בסיסיות) ועכשיו אני יודע די טוב.

אני לא מבין מה הקטע של אלה שלא רוצים ללמוד תחרשו בבגרויות תקבלו ציונים מאוד טובים ואחרי זה לא תצתרכו ללמוד יותר חוץ מלימודים באוניברסיטה בגרות קובעת חלק גדול מהחיים.

גם לדעתי לא צריך ללמד דברים בלשון שלא תורמים אבל במתימטיקה למשל אני בטוח שאנשים אגילים שלא עוסקים בזה לא משתמשים אף פעם בפירוק לגורמים מטריציות או מגזרות ובכל זאת מלמדים זאת כי זה גם תורם לפיתוח החשיבה לפי דעתי צריך ללמד זאת בצורה שמפתחת יותר את החשיבה ולא בצורה של תרגול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...