מה הקונסולה הכי טובה (playstaion xbox wii ועוד)??? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הקונסולה הכי טובה (playstaion xbox wii ועוד)???

אבשה

מה הכי טוב?!?!?!?!?  

686 הצבעות

1. 1. מה הכי טוב?!?!?!?!?

• wii
    • xbox 360
    • PS3
    • PS2
      0
    • PS1 זה סתם מעפן על תצביעו
    • PS2 וwii כי PS3 ממש יקר

Recommended Posts

זה די ברור שPS3 ינצח כאן, הוא היחיד בעל יבוא רשמי בארץ, והשם פלייסטישן, יותר מקובל.

בארה"ב למשל רוב הסיכויים היו בוחרים יותר X360.

:hizuk:

ואני בעל ps3. וחוץ מזה כל אחד יבחר בקונסולה שלו ולא בקונסולה שהוא חושב להכי טובה. אני נמנע מלהצביע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מזה כל אחד יבחר בקונסולה שלו ולא בקונסולה שהוא חושב להכי טובה. אני נמנע מלהצביע.

אז מה שאתה אומר בעצם שמי שיש לו PS2 מתכחש לזה ש-PS3 טוב יותר

ומי שקנה PS3 קנה את המכשיר למרות שהוא חושב ש- x-box יותר טוב

הגיוני לחלוטין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה אומר בעצם שמי שיש לו PS2 מתכחש לזה ש-PS3 טוב יותר

ומי שקנה PS3 קנה את המכשיר למרות שהוא חושב ש- x-box יותר טוב

הגיוני לחלוטין!

האיכות של כל קונסולת משחקים נמדדת לפי כמה פרמטרים, והפרמטר החשוב ביותר הוא ספריית המשחקים.

זהו גם פרמטר שיכול להשתנות בכל זמן, כך שמי שקנה 360 לפני שנה-שנתיים יכול להיות שעכשיו הוא קצת מצטער בגלל שהוא רואה יותר ויותר משחקים שמוצאים חן בעיניו אצל ה-PS3, וכך בדיוק להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות של כל קונסולת משחקים נמדדת לפי כמה פרמטרים, והפרמטר החשוב ביותר הוא ספריית המשחקים.

זהו גם פרמטר שיכול להשתנות בכל זמן, כך שמי שקנה 360 לפני שנה-שנתיים יכול להיות שעכשיו הוא קצת מצטער בגלל שהוא רואה יותר ויותר משחקים שמוצאים חן בעיניו אצל ה-PS3, וכך בדיוק להיפך.

זה די נכון אבל אני פשוט רציתי לדעת מה אנשים חושבים זה כל-כך מסובך ואני לא רוצה לשמוע עכשיו "כן נראה אותך מגלה מה אנשים חושבים :P"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה רציתי לדעת מה אנשים חושבים מה הכי טוב??????

למה שטותי ואם אני רוצה לדעת מה אנשים חושבים אסור לי??

טוב טוב תרגעו רק רציתי לדעת מה הרוב חושבים.

זה די נכון אבל אני פשוט רציתי לדעת מה אנשים חושבים זה כל-כך מסובך ואני לא רוצה לשמוע עכשיו "כן נראה אותך מגלה מה אנשים חושבים :P"

:screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הוא רואה לרוב את אותם משחקים יוצאים ל360 ולPS3

שרק חלק קטן יחסית מהמשחקים הנחשבים יוצאים בלעדיים באמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy: :screwy: :screwy:

קרעת אותי מצחוק, בנאדם!!! ;D

בכל מקרה...לי אין קונסולה אבל לדעתי 360 היא הקונסולה הטובה ביותר! (במיוחד אחרי שטקן כבר לא בלעדי לפלייסטיישן - מכה קשה לסוני!)

קונסולה מהנה, עם ספריית משחקים טובה, שירות LIVE מעולה וגם הרבה יותר משתלמת מ-PS3.

החיסרון היחיד הוא שמי שמרבה לצפות בסרטי בלו-ריי יכול להיות שעדיף לו PS3 כי זה נגן הבלוריי המשתלם ביותר!

ד"א - בזמן האחרון רצה שמועה של- 360 תצא גירסא עם כונן בלו-ריי! יש אמת בדבר?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרעת אותי מצחוק, בנאדם!!! ;D

בכל מקרה...לי אין קונסולה אבל לדעתי 360 היא הקונסולה הטובה ביותר! (במיוחד אחרי שטקן כבר לא בלעדי לפלייסטיישן - מכה קשה לסוני!)

קונסולה מהנה, עם ספריית משחקים טובה, שירות LIVE מעולה וגם הרבה יותר משתלמת מ-PS3.

החיסרון היחיד הוא שמי שמרבה לצפות בסרטי בלו-ריי יכול להיות שעדיף לו PS3 כי זה נגן הבלוריי המשתלם ביותר!

ד"א - בזמן האחרון רצה שמועה של- 360 תצא גירסא עם כונן בלו-ריי! יש אמת בדבר?!

כן גם אותי הוא הצחיק ואתם רואים לא כל אחד יצביע לפי מה שיש לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אותי הוא הצחיק ואתם רואים לא כל אחד יצביע לפי מה שיש לו.

אתה צודק. למה שבנאדם שקנה משהו ואח"כ הסתבר לו שעשה טעות לא יודה בזה? מה זה יתן לו?

גם אני עשיתי טעות כשקניתי את המחשב האחרון שלי לפני שנתיים+...לא התייעצתי כאן בפורום ויכולתי לקבל הרבה יותר ב-6K ששילמתי.

אין מה לעשות אנשים טועים, קורה.

ותענו לי בבקשה על השאלה שלי לגבי ה- 360 מצויד בכונן בלו-ריי....יש אמת בשמועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...