אשמח להצעות שיפור לגיימיג ללא OC עד 4K - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח להצעות שיפור לגיימיג ללא OC עד 4K

Charybdis

Recommended Posts

Armageddon26 תרד מה E5200 אתה עוד תתחתן איתו.

אין בכלל מה להשוות בין שני המעבדים, כל הנתונים "על הנייר" וזה לא מעיד בצורה מושלמת כל הביצועים בתכלס.

E8400 מעבד הרבה יותר מהיר וחזק מ E5200. המעבד מותאם לאנשים שיש להם תקציב נמוך ועדיין רוצים לקבל ביצועים טובים, במקרה הזה המעבד הכי טוב זה E8400 ללא ספק.

לגבי הספק, 380 יחזיק את המערכת, בתנאי שהוא לא יהיה ג'נרי והיעילות שלו תהיה גבוהה מאוד (80-85 פלוס לדוגמא), לכן ספק כמו באנטק NSK, עד כמה שהמארז והספק האלו מכוערים, הם בהחלט יכולים להחזיק מערכת עם HD4850.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

Armageddon26 תרד מה E5200 אתה עוד תתחתן איתו.

חחחחחחחחחחחח

לדעתי לא יהיה צוואר בקבוק ומה שיקבע בסוף זה כרטיס המסך - אבל איך שבא לך.

E8400 באמת מעבד טוב למי שמחפש ביצועים.

המפרט שהצעת סבבה רק שלדעתי תשקיע יותר בציוד ההקפי (מקלדת, עכבר, רמקולים, מסך) ולמה אתה צריך כרטיס קול וכרטיס רשת?

(ותחליף את המעבד לגרסת OEM כי אתה קונה בנוסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, ב TMS גירסת הOEM יקרה יותר מה BOX ...

ולמה אתה מתכוון צוואר בקבוק?

הכרטיס מסך חלש?

לגבי הציוד ההיקפי אתה צודק

צריך להרגיש איך זה להחזיק בעכבר לפני שקונים.

ורמקולים אני לא צריך יותר מסטיראו פשוטים.

אולי בעתיד נשדרג ל 2.1

[יש לי כאלה בבית]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שתהיה ירידה משמעותית במחירים, שכן כנראה אף אחד לא יקנה את ה I7- לא בגלל מחירם, אלא בגלל מחיר החלקים האחרים כמו לוח X58 וזכרונות .

לגביך האמגדון , הגורם הכי משמעותי לביצועי משחקים הוא כרטיס המסך. אך הכל תלוי אחד בשני- אם המעבד חלש-הוא מגביל את כרטיס המסך, אם יש מעט - המשחק ירוץ בתקיעות. לכן מומלץ להשקיע במעט טוב אם עוד מעט לדוגמא יצאו משחקים שדווקה דורשים מעבד טוב, בסצנות העומס במשחק המעבד ממש יכול לקרטע ולהרוס את החוויה. וכן גם 5 פריימים יכולים לתקן את זה.

מחיר גרסאות OEM וBOX משתנות זה כנראה בגלל הספקיות, שכן יש יותר BOX במלאי לכן הוא זול יותר כדאי שאנשים יקנו אותו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סוגר לך את הכל הדיון בהודעה אחת..

דבר ראשון, אפשר להוציא את המסך LCD SAMSUNG 22 מדגם 2253BW ב-1000 שקל דרך wallashops (חבר שלי הוציא את זה בדיוק ב-1000..)

אז זה 1000 שקל מהתקציב.

אם אתה לא רוצה לחרוג מ-4000 שח, קח את המחשב הזה - FoxPc Gamer Bronze 2, עם שדרוג זה יוצא 2920 ב-3 תשלומים

או 2832 במזומן (בסקאיי המחירים הם למזומן)

מבוסס E7200+P43+4GB+HD4850+640GB

אם יש לך אפשרות לחרוג במאה שקל, קח את המחשב הזה - FoxPc Gamer Bronze 4 שעולה 3200 ב-3 תשלומים, או 3104 למזומן..

מבוסס E8400+P43+4GB+HD4850+640GB

ככה, גם לא ויתרת על מסך 22 אינצ' טוב וגם יש לך כרטיס מסך שריץ משחקים בהגדרות גבוהות מאוד :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...