סלקציה בדיזנגוף סנטר - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלקציה בדיזנגוף סנטר

NiTRo37

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במידה והסיבה לגיטימית (ולא חסרות סיבות לגיטימיות) אז אני מסכים איתך,

במקרה שמדובר באפליה על רקע בלתי מוצדק (ואלו המקרים היותר נפוצים) טוב שיש חוק "עם שיניים" (והחוק הנוכחי הוא בהחלט כזה) שיסדיר את המצב.

לא להכניס אדם לקניון כי יש לו חולצה של AC/DC? לא להכניס בחורה כי יש לה חגורה עם ניטים?

זה פתח לדברים מאוד מסוכנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם תופעת הפריקים בסנטר זה סיוט של החיים,

אבל, ואני שם דגש על המילים הבאות:

בפעם האחרונה שבדקתי, המדינה האחרונה שלא אפשרה לקבוצת אוכלוסיה מאוד מסויימת לא להכנס למקומות בילוי כאלו ואחרים היתה גרמניה הנאצית.

קחו את מה שאמרתי לאיזה כיוון שבא לכם, אני חושב שהייתי מספיק ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הפסדתם שום דבר, הקניון הזה מאעפן גם ככה...

ואת הדעות הקדומות שלהם הם רכשו מניסיונות העבר שלהם, היו "פריקים" שהיו מתיישבים בגשר למעלה במשך שעות ועושים בלאגן, משחיטים, מטרידים אנשים וכד'... ככה שאתה לא צריך לקחת את זה אישי, אם כי אין ספק בכללשמה שעשו לך לא היה במקום - במקומך הייתי מגיש תביעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שם באותו יום לפגישה של יחצנים כזאת... ובמקרה לחבר שלי יש חולצה של להקה כלשהי, לי שער ארוך (אבל אני תמיד קושר) ונראתי רגיל לחלוטין (חולצה אפורה פשוטה ומכנס צבאי פשוט - אני אישית לא ממש לובש חולצות של להקות או משו כזה, לא מת על זה) ואת חבר שלי הוא לא הכניס אז אותי גם לא ואז היה איתי עוד חבר שבכלל לא קשור לכל זה שואל אותו למה הוא לא מכניס והוא אמר לנו שאסור להכניס ילדים, אז אמרנו לו מה זה בשבילך ילדים? אז הוא כזה סטם ת'פה לשניה ואז אמר 21. והוא היה נורא לחוץ מזה.

ואז הלכנו לכניסה אחרת ונכנסנו...

בגדול הסיבה לזה ממה שאני יודע זה שכשיש מפגשי ישראבלוג במקום אז באים מלא "פריקים" / "מטאליסטים" / "אימואים" תיקראו לזה מה שבא לכם (שלדעתי האישית כולם פוזרים אחושרמוטה אבל זאת לא הנקודה חח..) ועושים כל מיני בעיות בקניון... בעזריאלי הם היו מקשקשים על קירות כל הזמן, שוברים דברים וכו'. וזה לא שכולם עושים את זה, תמיד יש את הילדים היוצאים מן הכלל, כך שזאת לא סיבה להכליל... כנראה שזה מה שקרה בסנטר, כי כשאני הסתובבתי בפנים אני קולט שכל הקיר של החנות "קומיקזה" מקושקש שם (ויש שם ציורים ממש יפים) והם הרסו את זה.

לדעתי הדבר הכי נכון לעשות באותו יום זה פשוט להגביר את האבטחה...

לא להכניס אנשים עם חולצות של להקות/קעקוע/חגורת ניטים/פוני גיי/שער ארוך זה הדבר הכי טיפשי שאפשר לעשות.

אגב יש על זה דיון שלם במטאליסט למי שמעוניין: http://forums.metalist.co.il/forum_posts.asp?TID=15565&PN=1&TPN=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התרד...

אני חושב שראיתי אותך...אתה גבוהה כזה והיתה לך חולצה שחורה ומאחורה היה כתוב AC DC איך שלא קוראים להם..וחברה שלך נמוכה ועליתם בערך בשעה 6 בערב מהכיוון של דיזנגוף לכיוון עזריאלי ? יש מצב חח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...