שינוי הגדרות מודם נחשב לעבירה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי הגדרות מודם נחשב לעבירה?

MasterDK

Recommended Posts

שלום. לא מזמן רכשנו מחשב שני ויחד איתו ראוטר, לצערי היו בעיות עם הגדרת הראטור כך שיחג במקומי, ולכן שינתי את הגדרות המודם שקיבלתי מתשתית/ספקית, ועכשיו המודם מחייג והראטור מקבל אייפי מהמודם. לא מזמן התחילו להופיע בעיות של ניתוקים וחשבתי להתעצבן קצת על התמיכה של האינטרנט, השאלה היא האם אני מודיע להם את העובדה שהמודם עבר שינוי מההגדרה המקורית שלו יכולות לצוץ עם זה בעיות? כאילו זה חוקי לעשות את זה או דברים בסגנון?

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זו עבירה מסוג פשע ודינה עד 5 שנות מאסר.

למה אתה מטעה אותו ככה?!

העונש הוא עד 8 שנים מאסר בפועל, תתפלל שלא תגיע לשופט שרוצה

לעשות ממך דוגמא של "למען יראו וייראו".

ועכשיו ברצינות, תשנה איזה הגדרות שבא לך, אבל ככל הנראה יגידו שהם לא מספקים תמיכה לדברים כאלו.

ברצינות, זה לא "כנראה" מה שיגידו לו, זה בדיוק מה שיגידו לו.

מצד שני, באיזה מודם מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי אתם ממש עוזרים..

מאיפה אני יודע, אני מאמין שאם אחד מכם יתן לי את הרכב שלו לזמן מה ותאום אני אהפוך אותו לספינה לא ממש תוהבו את זה.

אני וואי אני דיי בטוח שזה מה שיגידו לי, רק רציתי לדעת אם לא מופיע סעיף על זה בחוזה או משהוא (שלמשהוא לא קיים אצלי).

מדובר על מודם aztech adsl2+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האזטק 600E בתור מודם בלבד הוא מצויין ויציב (גם בשילוב עם ראוטר ייעודי), בתור נתב הוא גרוע. לגבי התמיכה, תלוי על איזה נציג תיפול, אבל באופן כללי מתנערת מכאלו ששינו לה את ציוד (או מטרתו), סביר להניח שהנציג יסביר לך שזה לא תקין מה שעשית והוא יציע לך בשביל המשך הטיפול לאפס את המכשיר וליצור חייגן רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...