המלצה למצלמה דיגיטלית עד 1000 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמה דיגיטלית עד 1000 ש"ח

haimiko84

Recommended Posts

שלום לכולם,

הייתי רוצה את עזרתכם האדיבה לגבי קניית SLR או דמוי SLR (לפי התקציב, דמוי SLR נראה הרבה יותר הגיוני).

לגבי הדרישות-אפשרות לוידאו, שתיהיה איכותית עד כמה שניתן בתקציב נ"ל.

מה אתם אומרים לגבי 10MP FUJIFILM S1000FD , שעומד בדרישת התקציב, וסה"כ נראת לא רעה בכלל..? כמובן שאני לא ממש מבין בעסק, ולכן אני פונה אליכם.

תודה רבה,

חיימון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה המלצה לדגמים ספציפיים שיתאימו לצרכים שלך, קרא את השאלות שבדף הבא וענה על כמה שיותר מהן:

http://boren.sent.com/photography/digicam-questionnaire.html

אם השאלות בחלק השני לא ברורות לך, אתה יכול לדלג עליהן, אבל חשוב שתענה על השאלות שבחלק הראשון (עשר השאלות הראשונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורן שלום,

תודה רבה על עזרתך, אך כנראה שלא הסברתי את עצמי כראוי.

שימוש המצלמה לא יהיה לצורך צילום אומנותי או מקצועי, אלא לצורך פרטי- צילומים "ברגיל".

אודה לך אם תכוון אותי.

תודה רבה,

חיימון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורן, שוב שלום.

להלן התשובות:

1. תקציב עד 1300 שקל. החברה הרחיבה את התקציב בין רגע.

2. נושאי הצילום יהיו רגילים, צילומי משפחה וכו'.

3. בגלל שפלאש חיצוני גורר הגדלת תקציב משמעותית, נאלץ לוותר על זה. נקח את האפשרות הטובה יותר אחרי פלאש חיצוני.

4. לא בתוכניות.

5. אם אין כסף לפלאש חיצוני, אני מניח שהתשובה ידועה.

6. כן.

7. אכן, אך היא לא מספיק איכותית.

8. להדפיס לא, כמובן לפתח. לראות על גבי מסך-בוודאי.

9. אני מניח את העדשה הסטנדרטית. אני מודה שלא התעמקתי במאמר שיש שם.

10. עם יכולות גבוהות שדורשת נרתיק נפרד.

אני מאוד מודה לך על העזרה.

תודה,

חיימון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין המצלמות שבתקציב, זו שנותנת את הצילום האיכותי ביותר באור חלש היא הפוג'י F100. יש לה גם טווח עדשה שימושי למדי - 28-140 (תצטרך לקרוא את המאמר כדי להבין על מה מדובר). ה-F100 קטנה שלא דורשת נרתיק, אבל זה לא אומר שאתה מתפשר על איכויות. כמעט כל המצלמות הקומפקטיות שכן דורשות נרתיק (שנקראות גם "דמויות-SLR") פחות איכותיות ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורן שלום,

אכן במקרה נתקלתי במצלמה הזו, כמובן על גבי הפורום הזה. ראיתי גם סקירות שמשבחות את המצלמה הזו.

האם אין איכותית שהיא אכן דמוי SLR בתקציב הנדרש שלא נופלת באיכות?

תודה רבה,

חיימון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אין איכותית שהיא אכן דמוי SLR בתקציב הנדרש שלא נופלת באיכות?

ה-S9600 (גם כן של פוג'י) כוללת איכות תמונה דומה מאוד והרבה יתרונות משלה, אם כי רובם לא מאוד רלוונטיים לך - EVF, תושבת לפלאש חיצוני, שליטות ידניות, עדשת 300 מ"מ, גלגל זום מכאני. היא עולה מעל 1900 ש"ח.

בשביל מה אתה צריך דמוית-SLR? ההבדל בינן לבין מצלמות קומפקטיות מתבטא בעיקר בעיצוב החיצוני. המצלמות האלה לא כוללות אף אחד מהיתרונות של מצלמות DSLR אמיתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן שלום,

תשמע, זה לא אני זה החברה. היא ממש נעולה על הצורה של דמוית SLR. מהביקורת על F100 ממש התלהבתי, ונראה לי שזו השקעה די משתלמת.

אני אנסה לראות מה עושים בנידון(עם החברה...).

תודה רבה לך ולאריאל, הייתם לי לעזר רב.

חיימון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...