מצב המדינה ולמה אנחנו בחרה !!!! תשובה ל GLOOK - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצב המדינה ולמה אנחנו בחרה !!!! תשובה ל GLOOK

prince amir

Recommended Posts

טעות.

אז השמאלנים אמרו שאם יהיו פיגועים, אז לישראל תהיה "כתובת" לתגובה.

הפעם, אם התקיפות יבואו מתוך מדינה עצמאית, כל העולם יראה בפעולות תגמול ישראליות פעולות הגנתיות במקום תקיפת אזרחים תחת כיבוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טעות.

אז השמאלנים אמרו שאם יהיו פיגועים, אז לישראל תהיה "כתובת" לתגובה.

הפעם, אם התקיפות יבואו מתוך מדינה עצמאית, כל העולם יראה בפעולות תגמול ישראליות פעולות הגנתיות במקום תקיפת אזרחים תחת כיבוש.

אז כבר יהיה מאוחר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוחר מדי למה?

לישראל תמיד תהיה עדיפות צבאית על מדינות ערב, הן בשל הטכנולוגיה העדיפה שברשותנו והן בשל היכולת הגרעינית שלנו (אנחנו אמנם לא מעצמה גרעינית אבל יש לנו מספיק פצצות :)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוחר מדי למה?

לישראל תמיד תהיה עדיפות צבאית על מדינות ערב, הן בשל הטכנולוגיה העדיפה שברשותנו והן בשל היכולת הגרעינית שלנו (אנחנו אמנם לא מעצמה גרעינית אבל יש לנו מספיק פצצות :)).

אל תזלזל באויבים שלך.

למיצריים יש מערבי בדיוק ברמה שלנו אבל בכמות פי 3.

לאיראן יהיה עוד 3 - 5 שנים אטומי.

אם נקפא על השמרים נופתע ונובס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר אתלון , בבקשה אל תקרא לי פאשיסט כי אין לך מוסג אפילו קטן קטן ,מה זה, האם המשפחה שלך עברה את השואה,כנראה שלא

אז אין לך מוסג מה זה, בוא נלמד אותך קצת היסטוריה מר אתלון , כנראה נרדמת בשיעורים הללו, אותם לפלישתים שגרים פה היום אינם

אלא אנשים שנדדו ממקום למקום וב200 השנים האחרונות גרו פה , אין להם היסטוריה של 1200 שנה כי אין שום שריד לכך.

אני כן אקרה לך פאשיסט, כי מה שאמרת קודם זה בגדר פאשיזם. אין קשר בין פאשיזם לנאציזם, למעט זה שנאציזם זה פאשיזם מעורב בשנאת יהודים, זרים והומואים.

ידע כללי: 200 שנה אחרונות, זה די המאה ה19 או סוף ה18, הערבים לא פלשו לאיזור הזה בשנים האלה. לומר שהערבים באו לאיזור במאה ה19 זה הבדיחה הכי טובה ששמעתי כבר כמה זמן. אם כבר מדברים על נוודים זה עם שנדד מפה, ואחרי 2000 שנה חזר לכאן בתור עם נווד שהתפזר בכל העולם, ורק במשך ה100 שנים האחרונות התחיל להתיישב פה במתכונת הנוכחית שלו.

אני חושב שאתה מעליב פה את האדם הלא נכון, בעלבון הלא נכון, ואני אפילו לא הולך להגיב לטמטום כזה. אני רק יכול לומר לך שאני האדם האחרון שאתה יכול לומר עליו את הדברים שאמרת פה.

חלקם הם רומאים שהתיישבו פה מכיבושים, חלקם הם נוודים, אבל לא היה להם אף פעם עם , לא היסטוריה , ולא בטיח.

זה השטות הכי גדולה ששמעתי אי-פעם בכל הנוגע להסטוריה. הפלשתינאים הם חלק מהערבים שפלשו לאיזור א"י וצפון אפריקה במאות השביעית עד השמינית לספירה. הרומאים, ש"התיישבו פה קודם" בכלל לא התמאו עם הערבים, ובכלל לא היה להם קשר איתם. הקשר היחדי שהיה לרומאים עצמם(לא לביזאנטים) עם הערבים היה כשהערבים פלשו לסיציליה, אבל אני לא אכנס איתך לעובודת הסטריות, כי אתה ממש לא מבין בזה. אני מציע לך, שלא תכנס לנושאים שאתה לא מבין בהם, בטח שלא כאשר אין לך ידע בעניין ואתה בונה את כל הויכוח סביב ההשמצות שלך עלי. הדברים המטוטמים שלך אפילו לא ראויים לגתובה הולמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב בהיסטוריה איך יש לך בכלל שכל להשוות בין להלחי והאצ"ל נגד הטרור הפלסתינאי, האצל והלחי לא הרגו חפים מפשע, הם נלחמו נגד החיילים הבריטים, להקמה מדינה אחרי שאף מדינה אחרת לא רוצה את היהודים ,

כן, אפשר להשוות, וגדולים ממני עושים את ההשוואה הזאתי. אצל והלחי כן הרגו חפים מפשע, וכתוצאה מהטרור חסר התקנות שלהם גם כמעט ונהרגו יהודים, כאשר הטרורסטים פוצצו את מלון הקינג-דיוויד בירושלים, עוד פעם אני לא אכנס לויכוח עם אדם כמוך שרק מתיימר להבין. זה כמו שד"ר מהאוניברסיטה לא יתווכח עם ערס מירוחם. האצל והלחי לא לחמו להקמת מדינה יהודית, הם פעלו בצורה לא רציונאלית, כשהמטרה היא לסלק את הבריטים מכאן בלי לחשוב הלאה.

אם אתה לא זוכר, המופתי של ירושלים לא נפגש אם היטלר ???.

תתפלא, שמן הסתם אני זוכר את זה. ואני גם זוכר שיצחק שמיר ומנחם בגין, ראשי האצל והלח"י נפגשו עם היטלר, בכדי שיסלק מכאן את הבריטים ויבוא לשלוט במקומם.(זה היה לפני פרוץ מלחמת העולם השנייה, אבל אחרי ליל הבדולח, נובמר ב1938).

בנוגע לבריטניה וצרפת ושאר המדינות , שכחת שאין להם אויבים אולי ???

גם כשהיו להם אוייבים, הגיוס לא היה תמיד חובה, רק בעת מלחמה. וכשאתה מזכיר גניבת נעליים וטרטורים של מפקדים בצבא שלנו, אני רק יכול לומר לך, שעל אף שהצבא הבריטי הוא על בסיס התנדבותי לא מקבלים אליו כל אחד, גם אם הוא רוצה, ולכן הרמה של הצבא היא מעולה, כי מגייסים לשם רק את הטובים ביותר, ולא את כל הדרעק כמו בארץ.

מכתב הקצינים הוא תירוץ להתחמק ממילואים בכלל, הם בכלל שיכים למפלגות ורוצים חשיפה, טוב הם לפחות עשו שלא כמוך הם תרמו משהו, רק מצחיק שהם קצינים, טוב אחרי מכתב כזה הם לא יהיו, ואם לא ראית שם , מי שחתם על המכתב הם יפי נפש מרמת אביב ג

בעלי כסף רב ועשירים , לא תראה בניהם , אנשים מן השורה , אפילו מזרחיים לא היו שם, פשוט בושה.

האנשים האלה תרמו הרבה למדינה, ויום אחרי שהם מתחילים קצת למתוח ביקורת על מה שקורה במערכת הם הופכים להיות אינטרסנטים. רואים שאתה חייל מפגר שלומד את מה שהרמטכל שלך מכתיב לך בעל-פה שום יכול חשיבה עצמית, כמו כל חייל צייטן שהוא לא אינדיבידואליסט.

גם החיילים של הרייך השלישי לא שאלו הרבה שאלות ועשו מה שהמפקדים שלהם אמרים להם.

אין לך אפילו קצה של מושג מה הולך שם , איזה ילד פלסתינאי זורק עליך בלוק שיכול להרוג אותך, אתה חושב שזה יגרום לו לסיוטים בלילה?

יש לי חברים , והם עברו הכול , וכולם אומרים בפה אחד , הם מתחילים, הם רוצים את זה , ומגיע להם, נראה לך שחיי סתם יכניס מכות לאיזה ילד, הוא מכניס לו מכות בגלל שהוא ניסה להרוג אותו באבנים ,ואולי אתה יכול להגיד לשני הילדים שמתו ע"י ערבים שניפצו לם את הראש באבים גדולות בגלל שהם יהיו יהודים , מה תגיד על זה , מוצדק ?, אין לנו מדינה אחרת , שכחת ?, כי אנטישמיות יש בכל העולם!!!!!!

אולי תיכף תגיד שהילד יורה עליך עם בזוקה, וזורק לך עליך בניינים. אני רק יכול לומר לך שיש מקרים שהחיילים הישראלים בכוונה עושים פרובקציות, ואם לא הם אז המתנחלים. מה זאת אמר מגיע להם? כי אתה יושב בתוך עיר שהיא לא שלך, אתה מתפלא למה מתקיפים אותך?

הנה לך ההשוואה בין השלטון הבריטי(שהיה יותר לגיטמי פה) לכיבוש הישראלי: יושבים חיילים זרים בשטח לא שלהם, וכופים את עצמם על אוכלוסיה, ומה האוכלוסיה עושה? מתקוממת נגדם. כן, נראה לי מאוד שחייל יכניס סתם מכות לילד, ואני מכיר הרבה חיילים שעושים את זה ומתגעים בזה.

אנטישמיות יש בעיקר בראש של אנשים כמוך, שמתגרים בכוונה ותאמין לי שאני בעצמי מבין למה ליהודים היו קוראים לפעמים מוצצי דם, רמאים ומלווים בריבית, כי הם תמיד רוצים רק עוד ועוד ותמיד מרמים, אם לא את הזולת(עם אחר) אז אחד את השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר אמיר פרינס,

אתה ההוכחה הוחתכת לכך, שחוסר השכלה מביא בסופו של דבר לחוסר סובלנות כלפי הזולת ולקשוי רב בהבנתו.

אני הבנתי כבר שאני לא מנהל כאן דיון עם משהו שמנסה להוכיח את דברי אחרת, אלא רק מגיב בהשמצות ובשברי עובודת מסולפים שראשי המדינה שלו מטיפים לו. לכן, אתה יכול לכתוב את השטויות שלך כאן עד מחר, ואני פשוט לא הולך להגיב, כי להתווכח עם אנשים על נושאים שהם לא מבינים בהם או אין להם בהם מספיק ידע, זה לא הוגן וגם סתם מבזבז את זמנם של אנשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדם שלו , הוא לא בן אדם נורמלי , ולא במובן הרע של המילה , אלא במובן הטוב שלה .

כמו שהוא פעם אמר לי : אני לא שייך לפה .

כמה נכון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר אתלון, מתרומם קטן שלא גמר בית ספר, אפילו ד"ר לא תגיע בחיים עם שטיות כמו שלך , בן גורין נפגש אם היטלר .

בסיידר, הבן אדם היחידי שמדבר שטויות זה אתה ובקצב, לא פלא שאתה לא הולך לצבא, אנשים כמוך שידברו ככה חוטפים

מכות, אפילו ממחלקה שניה, אתה מזכיר לי את הטמבלים בצבא שמלשינים ואחר כך כל הפלוגה מכניסה לו מכות.

תחזור שוב ללמוד היסטוריה כי בטח יש לך ציון 0 , ואם לא טוב לך פה במדינה אני מציע לך או להתאבד , אפשרות מועדפת או לעזוב את הארץ שאתה כלכך שונא את האנשים בה, קח את הHD שלך ולך מפה,קל לך לדבר , ברברים ילד קטן, אתה יודע מה זה מילואים ???

אולי לא כולם רעים או טיפשים כמוך, אולי נמצא לך מקום בלשכה של עראפת בלהגיש תה! דרך אגב עבודה מועדפת, אהה סליחה לא עשית

צבא אז אתה לא יכול לקבל , סליחה , אופס, משכנתא , או גם לא לא עשית , מה אמרת יש לך 100 באנגלית 5 יחידות בהכול.

סליחה מה אמרת אתה רוצה לעבוד עם חברות הייטק בתחום הביטחוני , סליחה אתה לא יכול , לא עשית , אתה אפס.

אני לא חושב שאפילו למשא"ז יקחו אותך, טוב אולי לפני 18 כן אבל אחרכך לא !

קל לקשקש אבל תזכור לא אני התחלתי איתך אתה התחלתה איתי , טוב זה מעיד על הנטיות שלך.

בקיצור אתה יכול :-* לי אתה יודע איפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר אתלון, מתרומם קטן שלא גמר בית ספר, אפילו ד"ר לא תגיע בחיים עם שטיות כמו שלך , בן גורין נפגש אם היטלר .

לא אמרתי שבן-גוריון נפגש עם היטלר, אמרתי ששמיר ובגין נפגשו עם היטלר, ואם אתה לא מאמין לי אני יכול לשלוח לך ספר שאושר ע"י משרד החינוך שיאשר לך את זה.

בסיידר, הבן אדם היחידי שמדבר שטויות זה אתה ובקצב, לא פלא שאתה לא הולך לצבא, אנשים כמוך שידברו ככה חוטפים

מכות, אפילו ממחלקה שניה, אתה מזכיר לי את הטמבלים בצבא שמלשינים ואחר כך כל הפלוגה מכניסה לו מכות.

בגלל אנשים כמוך, בין היתר, אני לא הולך לצבא, כי הנורמות החברתיות של המדינה הזאתי לא מקובלות עלי בכלל.

תחזור שוב ללמוד היסטוריה כי בטח יש לך ציון 0 ,

ואם לא טוב לך פה במדינה אני מציע לך או להתאבד , אפשרות מועדפת או לעזוב את הארץ שאתה כלכך שונא את האנשים בה, קח את הHD שלך ולך מפה,קל לך לדבר , ברברים ילד קטן, אתה יודע מה זה מילואים ???

אולי לא כולם רעים או טיפשים כמוך, אולי נמצא לך מקום בלשכה של עראפת בלהגיש תה! דרך אגב עבודה מועדפת, אהה סליחה לא עשית

צבא אז אתה לא יכול לקבל , סליחה , אופס, משכנתא , או גם לא לא עשית צבא, מה אמרת יש לך 100 באנגלית 5 יחידות בהכול.

סליחה מה אמרת אתה רוצה לעבוד עם חברות הייטק בתחום הביטחוני , סליחה אתה לא יכול , לא עשית , אתה אפס.אני לא חושב שאפילו למשא"ז יקחו אותך, טוב אולי לפני 18 כן אבל אחרכך לא !

אני רואה שאתה כ"כ מכיר אותי, שאתה רק מגיב בהשמצות חסרות שחר. אתה לא מגיב שום תגובה ראויה על הדברים שלי. אני מציע שאולי תתחיל לקרא ספרי הסטוריה ליסודי ולהבין שהרומאים בכלל לא באו במגע עם הערבים באיזור א"י, אבל אני כבר הבנתי שאין לי כאן פרטנר בר-דעת להתווכח איתו. ועוד פעם, הדברים המודגשים מראים על האופי הפאשיסטי שלך.לגבי המשכנתא, אני יודע גם ברייך השלישי פגעו בכל מי שלא התגייס לוורמאכט או סירב לשרת. אתה חתיכת פאשיסט וכמעט 90 אחוז מהאנשים במדינה הזאתי הם כך, כי כולם מדברים כמוך. תבחרו את שאול מופז לדיקטאטור וזהו.

ואני חושב שאתה יודע להגיד זיג הייל

להגיד כן, את זה כל אחד יכול, אבל להאמין בזה ולהתנהג כך רק אתה ואנשים כמוך יכולים. אני גם בטוח שאתה יודע לצעוד בצעדי ברווז.

אתה פ-א-ש-י-ס-ט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וטב אתלון , אני לא רוצה לרדת לרמות נמוכות , אני מתנצל , כל זכותו של אדם להביא את דעתו ומחשבותיו בסיידר, בלי לפגוע !!!

מקובל ? :hi:

מקובל, אני רק מקווה שאתה לא סותר את עצמך, ושאתה לא עושה דברים בחיים שלך נגד הרצונות שלך....

מר אתלון, מתרומם קטן שלא גמר בית ספר...

בסיידר, הבן אדם היחידי שמדבר שטויות זה אתה ובקצב...

... אתה מזכיר לי את הטמבלים בצבא שמלשינים ואחר כך כל הפלוגה מכניסה לו מכות.

תחזור שוב ללמוד היסטוריה כי בטח יש לך ציון 0

אולי לא כולם רעים או טיפשים כמוך, אולי נמצא לך מקום בלשכה של עראפת בלהגיש תה!

לא עשית , אתה אפס.

אני לא חושב שאפילו למשא"ז יקחו אותך, טוב אולי לפני 18 כן אבל אחרכך לא !

בקיצור אתה יכול :-* לי אתה יודע איפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...