מצב המדינה ולמה אנחנו בחרה !!!! תשובה ל GLOOK - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצב המדינה ולמה אנחנו בחרה !!!! תשובה ל GLOOK

prince amir

Recommended Posts

טוב אז עם ככה כל החרדים מצביעים למרצ !!!!

מה?

צודק, ואתם יודעים למה?

מכיוון שחלק גדול מן התקציבים שהם מקבלים, הולכים לפיתוח שכונות עוני ודברים דומים.

נחשו למי האזרחים של שכונות אלו, מצביעים?

נכון, זאת בדיוק הנקודה שלי...

חברי המפלגה עצמה הם חרדים, אבל המצביעים שלהם בכלל לא!

ותדע לך, כמה שאני דיי מתעב את ש"ס בגלל שהם פשוט גונבים כסף מהעם בלי שום בושה, הם מפלגה היחידה שבאמת דוגאת לקהל המצביעים שלהם, ולא רק לעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כבר בש"X עסקינן.

ש"X היא הנגע הרע של המדינה הזאת, והמדינה אשמה בכל.

אנשי המפלגה הקרובים לצלחת מגדילים בעזרת המיסכנות המזרחית את הונם ואת קהל בוחריהם בו זמנית.

הם מארגנים בתי ספר וגנים שמלמדים בהם רק תורה(לא חשבון לא אנגלית לא ספרות וכו') בקיצור לא נותנים אפילו כלים בסיסיים לילדים להצליח בחיים ולצאת ממעגל העוני, כך הם דואגים לדור הבא של מסכנים(בוחרי ש"X) וככל שגודל כוחם בכנסת התקציבים גדלים למימדים מנופחים. הממשלה במקום לתת את כל התקציבים האלו לש"X כדי להגדיל את קהל בוחריה, תשקיע בחינוך בשכונות הללו ותפתור לפחות את הדור הבא מתלות בש"X, ע"י נתינת כלים נכונים להצלחה בחיים.

ומה שהכי מעצבן שזה יוצא מכיס משלם המיסים הישראלי שגם ככה משלם מספיק ומממן גם את הנצחת הפער החברתי, הפער הזה חיוני לש"X כדי לשרוד,(ועכשיו לדוגמה האהובה עלי) זה כמו שחברה שמייצרת אנטי-וירוס מתכנתת גם את הוירוס עצמו, כי בלי הוירוס אין הצדקה לאנטי-וירוס.

הרי מבחינת ציבור בוחריה היא "דואגת להם" אבל הם לא רואים שהיא מכשירה את הדור הבא לכישלון בחיים.

למה אתם חושבים שהיא גדלה כל כך?

השיטה כולה מתנהלת ע"י השייח אחמ... אהה... הרב עובדיה יוסוף, שמנצח על כל ההצגה ונהנה מכל שניה.(קדוש, מעורר פחד ואימה).

יש אנשים שממש מצביעים מתוך פחד או כדי להרגיש טוב עם החטאים שלהם.

יש לי עוד הרבה עליהם אבל אין לי כח נפשי לדבר עליהם. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לפצל את הפורום הזה ל:

* פרום פוליטיקה, שיעורי אזרחות וזיוני זכל.

* פורום כללי שבו מדברים על דברים כללים ולא על פוליטיקה, שיעורי אזרחות וזיוני זכל.

כללי כולל גם פוליטיקה, שיעורי אזרחות וזיוני שכל(בעיקר של YOAV9 סליחה :)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לפצל את הפורום הזה ל:

* פרום פוליטיקה, שיעורי אזרחות וזיוני זכל.

* פורום כללי שבו מדברים על דברים כללים ולא על פוליטיקה, שיעורי אזרחות וזיוני זכל.

כללי כולל גם פוליטיקה, שיעורי אזרחות וזיוני שכל(בעיקר של YOAV9 סליחה :)).

כן, אבל בגלל שאנשים כל כך אוהבים לדבר עחל הנושאים הנ"ל.... שווה לפתוח להם פורום נפרד, אני בטח שהוא יהיה מלא בזיוני סכל, ולא התכוונתי לאלה של YOAV9, אלא מתאימים לכללי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה נבלות במדינה ואני מדברעל ראשי הארגונים הגדולים, כגון ביטוח לאומי, חברת חשמל, משרד התחבורה.

למה לא להפריט את חברת החשמל,איזה עוד מדינה מקבלים חשמל חינם ומשכורת ענקית? , למה מי הם ?

אתה מוכן להגדיר מה זאת משכורת ענקית?

וכמה מתוך סך כל העובדים כ-10,000 מקבלים משכורת ענקית?

ומה המשכורת הממוצעת בחברת חשמל?

סתם כך לזרוק באוויר קביעות לא מבוססות כל אחד יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה נבלות במדינה ואני מדברעל ראשי הארגונים הגדולים, כגון ביטוח לאומי, חברת חשמל, משרד התחבורה.

למה לא להפריט את חברת החשמל,איזה עוד מדינה מקבלים חשמל חינם ומשכורת ענקית? , למה מי הם ?

אתה מוכן להגדיר מה זאת משכורת ענקית?

וכמה מתוך סך כל העובדים כ-10,000 מקבלים משכורת ענקית?

ומה המשכורת הממוצעת בחברת חשמל?

סתם כך לזרוק באוויר קביעות לא מבוססות כל אחד יכול.

מספיק שעובדי חברת החשמל מקבלים חשמל חינם ככל שהם רוצים על חשבוני ועל חשבונך וכל שאר האזרחים שמשלמים פעם בחודשיים חשבון חשמל שרק הולך ומתייקר כדי שהם יהיו מעל לממוצע, אפילו אם לא כולם מקבלים "משכורת ענקית" (נדמה לי שהכוונה היא למשכורת בת 5 ספרות נטו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, כמו שאתם מכירים אותי אני לא אדם שאהב להגיב על דברים בצורה קצרה ולא מעמיקה. הדיון הזה אמר לי "דרשני" ואני ממש הייתי רוצה להכנס לדיון הזה, אבל אני לא חושב שבכלל שווה לי להכנס אליו, כי אצלי כבר אין לו הרבה ערך. אני כבר מזמן הבנתי שאת הבעיות של המדינה הזאתי אי-אפשר לפתור, ומה שהיא מציעה לתושבים שלה ולאזרחים שלה זה לא הרבה. בכל שלטון יש שחיטות, כי שלטון זה דבר משחיט ובכל מדינה תמצאו שחיטויות. שחיטות זה רק סימפטום של מדינת זה לא הגורם לבעיות שלה. אני מספר שנים שניסית לשנות את המצב במדינה הזאתי, הייתי חבר במפלגה(אם כמה שזה נשמע נורא), ניסתי להשפיע, אבל לפני משהו כמו שנה וחצי שנתיים התחלתי להיות אדיש למה שקורה פה במדינה. פעם חשבתי לשרת בתור חייל קרבי ולתרום כמה שיותר למדינה, אחרי זה חשבתי שאני לא שלם עם עצמי בעניין הזה והתחלתי להרהר ברעיון של לשרת בצבא בתור ג'ובניק אחרי זה כבר באו הרעיונות על רצון להשתחרר, בעיקר בעקבות סיבות אינדיבידואליסטיות שיש לי עם החברה של המדינה הזאתי. אחרי זה כבר באים, כמעט באופן אוטומטי מחשבות על לעזוב את הארץ. ולמה? כי המדינה הזאתי היא מדינה שפוגעת באזרחים שלה, אלה שתורמים לה הכי הרבה, המעמד השלישי העובד, שלעורך כל ההסטוריה משלהי האמרפיה הרומית ועד ימינו כי יישות מדינית לא מסוגלת להתקיים/להמשיך להתקיים ללא המעמד הזה, ומה שמדינת עושה זה לדרוך על המעמד הזה ואתה המסקנות אני חושב שהאנשים פה יכולים להסיק לבד.

אם יש משהו יותר מכל שמשחיט את המדינה הזאתי יותר מכל זה הכיבוש, שהוא צורה של דרך שלטון מוחלטת(טוטאליטרית) כאשר מדינה קופא את האזרחים שלה ואת השלטון שלה על עם אחר. אני לא מדבר על המחסומים בגבול של , אלא על המחסומים שישראל מציבה בין כפרים בגדה המערבית, שאין להם שום חשיבות אסטרטגית למעט, אולי, שמירה על עברייני חוק בינ"ל(מתנחלים). שלטון זה דבר משחיט ושלטון מוחלט משחיט באופן מוחלט(שייקספיר, מקבת). כל זמן שישראל תשלוט שלטון מוחלט באוכלוסיה אחרת החברה שלה תמשיך להיות מושחטת. אותו חייל שמתעלל באמא יולדת, או באנשים שרוצים לעבור מכפר לכפר בחג או לעבוד גם מביא את המנהגים המגיעלים שלו הביתה, אל העורף. אותו חייל שבמילואים מרביץ/מפשיט/מתעלל בפלשתינאים שרוצים לעבוד או לבקר את הקרובים שלהם בכפר השכן או העיר, חוזר לעורף וגם מרביץ לאשתו/לחברה/לילדים שלו.

זו רק דוגמא אחת, וכולם יודעים שהכאבים של המדינה שלנו הם רבים, אפשר לכתוב ספר שלם בסגנון של "הבית השלישי - תקומתה ונפילתה של האומה היהודית". אין לי כח להמשיך ולכתוב בעניין זה, אני רק מקווה שיש מספיק אופטמיים בארץ הזאתי שעוד מאמינים שאפשר לשנות כאן משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בהמשך לתגובת אתלון עדיין ישנם אופטימים במדינה הזו אולי בגלל שישנם אנשים שלא מרימים ידיים

ולא משנה מה ואולי פשוט שהם לא רוצים להאמין שזוהי המציאות בה אנו חיים מציאות של שחיתות וגזל מהחלשים

אך עם זאת צריך להבין שלא קם ולא יקום לפחות בשנים הקרובות מנהיג שיוכל לרפא את המדינה מכל מחלותיה

שכן כל מנהיג אשר עלה לשלטון ידע את עבודתו לרוב במספר מישורים מצומצם ועד שלא יקום מנהיג שלמד הכול על הכול

יישם זאת במשך שנים לנו לא תהיה מנהיגות טובה בנוסף לכך מצבנו הביטחוני הלא טוב נובע גם ממדיניות חוץ קלוקלת

והרצון לאשר כל החלטה עם ארה"ב ואירופה שאוהבות להחליט בשבילנו מה טוב ומה לא וחבל שכך אנו נותנים לשלוט

בנו ומי סופג את הקורבנות אנחנו שבוע אחר שבוע ובכל השיגעון שבו אנו נמצאים אני מוצא את עצמי עדיין מאמין שייתכן אחרת

ובסופו של דבר נצא מהחרא אך כמובן יש עוד זמן רב עד אשר זה יקרה ובינתיים הבלאגן סביבנו רק גועש וגובה את קורבנותיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, כמו שאתם מכירים אותי אני לא אדם שאהב להגיב על דברים בצורה קצרה ולא מעמיקה. הדיון הזה אמר לי "דרשני" ואני ממש הייתי רוצה להכנס לדיון הזה, אבל אני לא חושב שבכלל שווה לי להכנס אליו, כי אצלי כבר אין לו הרבה ערך. אני כבר מזמן הבנתי שאת הבעיות של המדינה הזאתי אי-אפשר לפתור, ומה שהיא מציעה לתושבים שלה ולאזרחים שלה זה לא הרבה. בכל שלטון יש שחיטות, כי שלטון זה דבר משחיט ובכל מדינה תמצאו שחיטויות. שחיטות זה רק סימפטום של מדינת זה לא הגורם לבעיות שלה. אני מספר שנים שניסית לשנות את המצב במדינה הזאתי, הייתי חבר במפלגה(אם כמה שזה נשמע נורא), ניסתי להשפיע, אבל לפני משהו כמו שנה וחצי שנתיים התחלתי להיות אדיש למה שקורה פה במדינה. פעם חשבתי לשרת בתור חייל קרבי ולתרום כמה שיותר למדינה, אחרי זה חשבתי שאני לא שלם עם עצמי בעניין הזה והתחלתי להרהר ברעיון של לשרת בצבא בתור ג'ובניק אחרי זה כבר באו הרעיונות על רצון להשתחרר, בעיקר בעקבות סיבות אינדיבידואליסטיות שיש לי עם החברה של המדינה הזאתי. אחרי זה כבר באים, כמעט באופן אוטומטי מחשבות על לעזוב את הארץ. ולמה? כי המדינה הזאתי היא מדינה שפוגעת באזרחים שלה, אלה שתורמים לה הכי הרבה, המעמד השלישי העובד, שלעורך כל ההסטוריה משלהי האמרפיה הרומית ועד ימינו כי יישות מדינית לא מסוגלת להתקיים/להמשיך להתקיים ללא המעמד הזה, ומה שמדינת עושה זה לדרוך על המעמד הזה ואתה המסקנות אני חושב שהאנשים פה יכולים להסיק לבד.

אם יש משהו יותר מכל שמשחיט את המדינה הזאתי יותר מכל זה הכיבוש, שהוא צורה של דרך שלטון מוחלטת(טוטאליטרית) כאשר מדינה קופא את האזרחים שלה ואת השלטון שלה על עם אחר. אני לא מדבר על המחסומים בגבול של , אלא על המחסומים שישראל מציבה בין כפרים בגדה המערבית, שאין להם שום חשיבות אסטרטגית למעט, אולי, שמירה על עברייני חוק בינ"ל(מתנחלים). שלטון זה דבר משחיט ושלטון מוחלט משחיט באופן מוחלט(שייקספיר, מקבת). כל זמן שישראל תשלוט שלטון מוחלט באוכלוסיה אחרת החברה שלה תמשיך להיות מושחטת. אותו חייל שמתעלל באמא יולדת, או באנשים שרוצים לעבור מכפר לכפר בחג או לעבוד גם מביא את המנהגים המגיעלים שלו הביתה, אל העורף. אותו חייל שבמילואים מרביץ/מפשיט/מתעלל בפלשתינאים שרוצים לעבוד או לבקר את הקרובים שלהם בכפר השכן או העיר, חוזר לעורף וגם מרביץ לאשתו/לחברה/לילדים שלו.

זו רק דוגמא אחת, וכולם יודעים שהכאבים של המדינה שלנו הם רבים, אפשר לכתוב ספר שלם בסגנון של "הבית השלישי - תקומתה ונפילתה של האומה היהודית". אין לי כח להמשיך ולכתוב בעניין זה, אני רק מקווה שיש מספיק אופטמיים בארץ הזאתי שעוד מאמינים שאפשר לשנות כאן משהו.

אני מניח שרובכם לא היה בצבא ובכן אני הייתי ועוד בקרבי, כן הייתי בשטחים ועיקבתי אמבולנסים הרבצתי לילדים וכל הזיוני שכל ללו(סליחה על השפה)אבל לכל דבר יש סיבה.

העם שלנו לא יצא מהמצב אם עד שהוא לא יבין שהם רוצים במותינו נקודה. בגיל 0 מאכילים אותם בכפית של שינאה לישראל ואח"כ במסגדים, בבתי הספר ובתיקשורת. בצורה הזאת אין שלום לא יהיה שלום, הם לא מכירים את המושג הזה.

הם מושכים זמן עד שהם יוכלו להשתלט עלינו.

אני לא יודע מי מכם היה תחת התקפת אבנים אבל אבן היא כלי נשק לא פחות מסוכן מסכין ורובה, נפצעים מזה ומתים מזה.

כולם חכמים לדבר בבית אבל כשאתה רואה את הבהמות בהמוניהם זורקים אבנים וחברים שלך מפונים אחד אחד פצועים בכל רמות הפציעה, אז אתה מבין שאתה בסכנת חיים ומתחיל לירות בלי הבחנה כי הם מאות ואין דרך אחרת לעצור אותם. אני גם מעדיף שאישה פלסטינאית תלד במחסום ולא תכניס 20ק"ג חומר נפץ באמבולנס לשטח .

מי שלא יודע באיזה לחץ החיילים נמצאים שלא יטיף להם מוסר, כל עוד לא עושים גבול עדיף שהלחימה תעבור לשטח האוייב.

כל אחד אוכל את מה שהוא בישל, ואני לא הולך 50 ומשהו שנים אחורה לתוכנית החלוקה, בואו נלך 10 שנים אחורה לאינטיפדה הקודמת, הם חיו בתנאים נוראיים: ביוב ברחובות, עכברושים, זבל וזוהמה. היה תהליך שלום שמאד תמכתי בו, הם התפתחו וכמעט הצליחו לשטות בנו.

תראו את עזה לפני 10 שנים ואת עזה היום, היא ניראת היום כמו תל אביב קטנה עם אזורי ושירותי קהילה כמו כל עם נורמלי.

אבל כנראה זה לא הספיק להם והם מסיבה לא ברורה פתחו במלחמה עלינו, עכשיו שיוכלו את מה שהם בישלו יש לכל פעולה גם תוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע לאתלון אחרי דיבוריו הרים על " הכיבוש" הנוראה שלנו שכמעט כבר לא קיים כי אנחנו מחוץ לעזה ורוב הערים שלהם כבר, שיבדוק עם מי יש לנו עסק.

מבחינת הצבא , קודם כל עושים, ולא משנה באיזה תפקיד , אחר כך מתלוננים, מבחינה זו אין הנחות.

גם ברוסיה יש שירות צבאי חובה והם לא מתלוננים והם מליונים , וכנגד מי יש להם להילחם?.

אנחנו פה מיעוט שעוד מעט מצרים התכמנית ועירק ואירן ינסו לפגוע בנו, ומי יגן בנו.

הייתי רוצה שאתלון יסביר לנו על איזה יחס חם נתנו הפלסחראות לשני חיילים שבטעות נכנסו לרמאללה, וחזרו בחלקים.

כמו שאמרו פה מקודם, הם נחונכים להרוג לשנוא ולהרוג יהודים, זה אצלם בדם.

גם אני טוען שיש להפריד את השטחים מהמדינה שיחיו לבד בלי החשמל שלנו ובלי המים שלנו.

רוצים מדינה אז ניתן להם לבד כמו חארות שחיהם הסוררים יעזרו להם.

בעצם אם נחזור ל 77 שהחזרנו את סיני, בגין הטיפש החזיר למצרים את סיני, אבל את השטחים סאדאת אמר לו שמור אצלך.

ואנחו טיפשים הסכמנו, כבר אז ראה סאדאת מה יהיה איתם, היינו כבר אז צריכים לתת את עזה למצרים, סיני עם עזה או לא כלום.

אבל מדינה טיפשה

סכומי הכסף שמשקיעה המדינה בשטחים הוא כפול מאשר לדתיים, הנחות במס, חיילים, כמה כסף זה עולה

למה צריך על שני משפחות מתנחלים גדוד של טנקים.

להעיף אותם משם, לא רוצים , שיסבלו, יש עוד על הרבה מקומות שצריך להגן.

המתנחלים לא מוסיפים מאומה מלבד בזבוז אדיר.

רוצים להתיישב, יש המון מקום בנגב ובצפון, שמה ף אחד לא יפריע לכם.

שילכו לגולן הטיפשים הללו.

האדיאולוגיה שלהם שווה לנו מוות חיילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...