מצב המדינה ולמה אנחנו בחרה !!!! תשובה ל GLOOK - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצב המדינה ולמה אנחנו בחרה !!!! תשובה ל GLOOK

prince amir

Recommended Posts

לא אכפת לי שיהיה משטר דיקטטורי, רק שמי שיהיה בשלטון לא יהיה איזה דוס מסריח!

אם היית חי במשטר דיקטטורי, אני ממש לא מאמין שהיית אומר את זה...

משטר דיקטטורי זה משטר שמסתמך על דיכוי העם בשביל להמשיך בשלטונו...

תאמין לי, אתה לא רוצה את זה.

לא נגזים ונגיד שאנו חפצים בשלטון דיקטטורי....

אף על פי שייתכן שיכל להיות מועיל למדינה עצמה ולתושביה - אם השלטונות באמת היו מנסים....

פשוט בכל דבר יש את צדדיו החיוביים....אז גם בשלטון דיקטטורי יש....ולא ניתן להתעלם מכך במיוחד במצב של ארצנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הייתי אומר שאת המצב הכי טוב מתאר קובי עוז שלדעתי הוא אומן טוב מאוד , מתאר את מצב המדינה בשיר יושבים בבית קפה

" יושבים בבית קפה ומרגישים בתוך בועה , מה לא עשינו , איפה טעינו, מה נשתנה.

מה לא לא עשינו הלכה המדינה

ואת בתוך הגיפ שלך שומעת סטאריו , ומונו בחוץ בשחור ולבן

ואת בתוך הגיפ שלך לא פותחת רדיו כי חבל לך על הזמן."

לדעתי אנחנו האנשים הקטנים אלא שיושבים בבית קפה בתוך בועה וחולמים שיהיה בסדר

וזאת בגיפ אלא העשירים ומנהיגי המדינה, שבישבילם הכול וורוד , ואין זמן אפילו להקשיב כי הם יודעים שבחוץ חרה.

שיר שבאמת מראה את פרצוף המדינה לשנת 2002

עצוב רבותיי עצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש צורך לא רק לדבר אלא גם לעשות, אם נתחיל להתריד קצת את חברי הכנסת (יש היכן שהו רשימת טלפון של כל הטמבלים הללו?) אל תפחדו לומר להם את דעתכם על תפקודם ותמיד תאמרו שבפרימריס לא תתמכו בהם אם לא ישנו את דרכם (הם לא יוכלו לדעת שאתם לא חברי המפלגה באמת), הפגנות כמו שהסטודנטים ערכו (הכל בגלל הפיצה של שרה) והעיקר בבחירות הבאות במקום לשבת בבית ולבכות על המצב כחו יוזמה והשתתפו בכנסים ובהצבעה ביום הבחירות העיקר לצאת מהאדישות !!! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו על זה שמצד אחד דיקטטורה נתפסת כשלטון שצריך לעבור מהעולם. מצד שני דיקטטורה לפחות לזמן מוגבל תפטור אותנו (אולי) מהעונש הקולקטיבי שנקרא ש"ס-מפד"ל-יהדות התודה ושאר מזוקני הפנים שרק רוצים ורוצים ורוצים וגם מקבלים ולא נותנים כלום בתמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו על זה שמצד אחד דיקטטורה נתפסת כשלטון שצריך לעבור מהעולם. מצד שני דיקטטורה לפחות לזמן מוגבל תפטור אותנו (אולי) מהעונש הקולקטיבי שנקרא ש"ס-מפד"ל-יהדות התודה ושאר מזוקני הפנים שרק רוצים ורוצים ורוצים וגם מקבלים ולא נותנים כלום בתמורה.

בקשר למפד"ל אני לא מסכים אתך.

ציבור בוחריה משרתים בצבא, משלמים מיסים וממלאים את חובותיהם בדיוק כמוך.

בקשר לשאר: עושקי קברים!!!!!!! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק, ישנם משטרים עם לגיטמציה אלוהית כמו איראן ועוד כל מני מדינות ערב, אשר חד משמעית אינם דמוקרטיות...

אז אל תהיה בטוח כל כך שתחת משטר דיקטטורי תיפטר ממזוקני הפנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל אני לא מגיב לדיונים מהסוג הזה, לרוב זה הודעות מתלהמות בין ימין לשמאל, ופרצי רגשות מטומטמים לעיתים.

נאמרו פה דברים נכונים וטובים, כבר 5 שנים אני מחכה לקרוא כזה דבר ברשת, אני רואה מתי שהעם הזה מקבל מכות וכאב והשפלה הוא מתחיל לחשוב, אף על פי כן דרך החשיבה השתנתה לטובה.

נתחיל מזה שכל מה שמאחד דתיים חילונים כופרים ומאמינים היא המדינה, כל עוד היא לא בסכנה הקשר מתפורר, והשינאה עולה וגועשת, תמיד לא מבינים למה העם שלנו סבל הכי הרבה, אין תשובה לשאלה, גורם לך לחשוב שאולי מישהו באמת מכוון את הדברים מלמעלה, אבל זו היא דעה אישית.

העם הזה התחרבן משנת 67 ומעלה, צהלת הניצחון ושיכרון הגבורה סיממו את העם הזה, מנעו ממנו להבין מה המדינה באמת צריכה, המצב התדרדר עוד יותר במלחמת יום כיפור, חשבנו שכוחנו בידינו, וקיבלנו מכות קשות, ונחלצנו מהם בכאב ובדם רב, ולא למדנו כלום, על זה תעיד מלחמת לבנון, והיום תעיד על זה האינתיפאדה, שיכרון השלום שהשמאל המנוול והדו פרצופי הציג, מבלי לתת את כל העובדות השלמות, גרמו לזה שנתנוון עוד יותר, רדפנו אחרי תענוגות החיים, האשמנו אחד את השני במצב, וזרקנו מעלינו את המוסר כמעט לחלוטין, כמה שאני מתעב את השמאל המזויף הזה, ולכל מי שלא יודע אין שמאל היום במדינה, זהו נחש ערמומי וארור, אפילו הפלסטינים הבינו זאת.

אני יכול להגיד לכם מליון דברים למה המדינה הזאת דפוקה ומה צריך לתקן בה, חלק חשוב כבר נאמר פה, רק צריך ליישם את הרעיונות הללו, להעיף את 120 המטומטמים, לבטל ביטוח לאומי לאנשים שאינם בני 45 ומעלה, יצא לי כמה פעמים לחתום, ואוו השחיתות מדהימה, בן אדם שיש לו חנות מגיע לחתום, וכבר לאנשים אין בושה לרמות ולגזול, זה מדהים, אנים עושים פרצופים אם תיתן להם עבודה שלא מוצאת חן בעיניהם, לא פלא שיש פה עובדים זרים בכמויות ואנחנו תלוים בהם, בן אדם שלא ילך לעבוד לא יקבל כסף!, למה לו לעבוד שהוא יכול לחתום?

אבל, אלו רק כדורי אקמול לטווח קצר, החינוך חייב להשתנות, ערכים יהודים חייביל להילמד בבתי הספר, ללמוד על תרבות ומוסר לפני הכל, וזה הכיון הכי טוב שהחברה יכולה להציע, שום דבר אחר לא יעזור.

ולסיכום, חברה/ מדינה, שכל מטרתה הוא לייבא הנאות, לפרוק מעליה את שורשיה האמיתים ולחקות התנהגות אובדנית (אירופית מערבית), להתכחש לערכי היהדות, להתענג על עוצמת הניצחון הצבאי, ולתת פורקן ליצר ההרסנות של האדם בשם הדמוקרטיה, סופה שתלך ותדרדר עד להתפוררות ותחדל להתקיים.

נ.ב

Minimizer מה שלומדים בישיבות זה לא טימטום, זה לא פחות עמוק וקשה מפיסיקה, או ספרות.

אל תיתן לסיטגמות לשטות בך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. אם ציבור מצביעי המפד"ל אכן משרתים בצבא ותורמים (יש גם נח"ל חרדי כך שזה אף פעם לא "כולם") אני חוזר בי מהטעות. האמת שגם חלק או אולי כל הנציגים של ש"ס בכנסת עשו אבל הציבור שתומך בהם הוא בחלקו משתמט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היהדות היא מה שאנחנו עם אנחנו חילוניים או דתיים ואל לנו לשכוח כי אנשים מתו על כך, כואב לי הלב על הנסיון הרע של הציבור הדתי לכפות על רוב העם תורה ולחכות למשיח, המשיך יבוא רק כאשר אנחנו כעם נלמד לחיות איש איש ברדכו ובאמונה של יהודי למרות מנהגים שונים ועל לנו לכפות אחד על השני יהדות שהרי לא בטוח של מי יהדות טובה יותר.

רק יודע שאתה יהודי , נולדת ככה , ואהבה שלך לאחיך היהודי לא משנה מה הוא.

הכוח החרדי אכן צריך להזיז את התחת השמן שלו ולכת לעבוד כמו כולם ולעשות צבא כמו כולם.

רק להזכיר לכם רבותיי שבתורה שלנו רק בני שבט לוי לא היו לוחמים , אך ורק הם, שהם כיום הכוהנים שלנו.

אז כל אחד שלא כוהן אין לו אפילו את הזכות לקבוע שדתו היא אמונתו, בני לנחמו וגם שמרו על התורה וכעם לא היה לנו מנצח

והפירוד הוא הגורם לנזק הכי גדול שלנו.

ונכון השקעה בחינוך שווה יותר מכל השקעה לעתיד, עם תשקיע מליון דולר יותר במערכת חינוך תקבל אחרי 10 שנים 10 מליון

חינוך מעולה=חוכמה=כסף

אם היו משקיעים במקום בהתנחלויות היה מצב המדינה יותר טוב, אם אדם מרגיש שהוא צריך לבנות את המדינה אין מקום טוב יותר מאשר

הנגב והצפון, מקומות אשר דורשים המון צומת לב שנשכח מזמן.

ןמה עם קזינו בנגב, כמה כסף היה למדינה כל חודש , בחישוב של מפעל הפיס יצא סכום של מעל 500 מליון שקל לחודש.

אז למה אין , כמה בתי מלון ותיירות ומסלולי מרוצים אפשר לבנות שם וכמה פרנסה תהיה לתושבים

אלא רק קצת מדברים שאפשר לעשות תוך פחות מ 3 שנים

ולחסל את ההשקעה פחות משנה אחרי פתיחת מקום כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Minimizer מה שלומדים בישיבות זה לא טימטום, זה לא פחות עמוק וקשה מפיסיקה, או ספרות.

לא התכוונתי 'טמטום' מבחינת רמת הלימוד אלא מבחינת התוכן...

כל לימודי הישיבה מתבססים על 'עובדה' שקיימת ישות עליונה שמכוונת את החיים שלנו ושופטת כל אחד ואחד מאיתנו באופן אינדיבידואלי.

= בולשיט

הם רוצים להאמין בזה, בבקשה! מי אני שאגיד למישהו לא להאמין במשהו, אבל מה שמעצבן אותי בכל הסיפור זה שהם מקבלים על זה כסף והרבה!

למה אני לא מקבל כסף מהממשלה על זה שאני עוזר פה בפורומים??? לדעתי זו "עבודה" הרבה יותר חשובה ותורמת לחברה מאזר שאני אשב באיזשהו חדר, ואתנדנד לי כמו שיכור/מסטול ואקרא ספר (למה לא כיפה אדומה? אגדה זו אגדה).

ולמה בתי ספר חילוניים ממשלתיים מקבלים תקציבים קטנים פי כמה מבתי הספר הדתיים? למה ההורים שלי צריכים לשלם כל שנה מעל 1000 ש"ח על המחשבים, המזגנים, התחזוקה וכו'?

לגבי לימוד ערכי היהדות בבית הספר, מצד אחד אני תומך אבל מצד שני אני מתנגד.

מצד אחד, זה נכון שצריך לחנך את הנוער לסובלנות וליחסים טובים בין אדם לחברו

מצד שני, אני לא חושב שצריך להעביר את זה במתכונת הנוכחית (על סמך "החכמים") כי זה עלול ליצור התנגדות לנושא ומחלוקות בין התלמידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. אם ציבור מצביעי המפד"ל אכן משרתים בצבא ותורמים (יש גם נח"ל חרדי כך שזה אף פעם לא "כולם") אני חוזר בי מהטעות. האמת שגם חלק או אולי כל הנציגים של ש"ס בכנסת עשו אבל הציבור שתומך בהם הוא בחלקו משתמט.

נראה לך?

אני מוכן להתערב שמעל 90 אחוז ממצביעי ש"ס שרתו בצבא.

מהסיבה הפשוטה שמעל 90 אחוז ממצביעי ש"ס הם בכלל לא חרדים..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהסיבה הפשוטה שמעל 90 אחוז ממצביעי ש"ס הם בכלל לא חרדים..!

צודק, ואתם יודעים למה?

מכיוון שחלק גדול מן התקציבים שהם מקבלים, הולכים לפיתוח שכונות עוני ודברים דומים.

נחשו למי האזרחים של שכונות אלו, מצביעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...