מצב המדינה ולמה אנחנו בחרה !!!! תשובה ל GLOOK - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצב המדינה ולמה אנחנו בחרה !!!! תשובה ל GLOOK

prince amir

Recommended Posts

אני רק לא מבינה למה לדון בזה....

המצב ישאר כפי שהוא היום....

אמנם זה גירוי אינטיליקטואלי לדון בנושא....אך ללא כל השפעה.....

מה לא ברור ? אנחנו לא רוצים להיות שטחיים ולדבר רק על מחשבים ועושקי קברים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יופי ממש יופי כולכם מקטרים ומוציאים קיטור זה לא בסדר וההוא לא עשה אבל רק על עצמכם לא היסתכלתם!!!

בטח שהחרדים יכולים לקבל מליארדים (לאונן כל היום בישבות ולא לעשות כלום) למה לא, מתי אחד מיכם קם ועשה משהו נגד מה שקורה כאן?

500000 חרדים לא עושים כלום במדינה הזאת מלבד לקחת כספים.

הלוואי והבת שלי היתה מקבלת חצי מההשקעה התקציבית שמקבל ילד חרדי (והוא גם מקבל אוכל בבית הספר), אבל למה לא בעצם.

מתי אחד מיכם קם ועשה משהו נגד זה!!!! הם מצביעים בהמוניהם עבור המפלגות שלהם בעוד אנחנו לא טורחים לבוא להצביע ולהשפיע, נכון רוב חברי הכנסת שווים ל.... אבל אם אחוזי ההצבעה בעד המפלגות שחרטו על דגלם שמירת זכויות היו גבוהות יותר כל זה לא היה קורה.

דוגמא: בארץ שלנו חיים מאות אלפי פנסיונרים כוח אלקטורלי של לפחות 15 מנדטים.

נו ויש להם יצוג של ח"כ אחד בכנסת שבאמת ידאג להם, קביוחו כי המטומטמים עדין שמים את הפתק של המפלגה שיצגה אותם פוליטית בשנות השישים ובגלל זה המדינה יכולה לז....... אותם למרות ששלמו מיסים וביטוח לאומי כל חייהם והחרדים ימשיכו לקבל.

וזו רק דוגמא אחת אם תסתכלו על החיים שלכם כמה מיכם באמת הצביעו למפלגה שבאמת מיצגת את מה שאתם רוצים שיהיה כאן - עם יד על הלב אני בטוח שבקושי 10 אחוזים אז בבקשה תאכלו את מה שבישלתם (שרון ימשיך לקחת את הבן לכל מקום וגם בן אליעזר יקיר לכל העולם את בנו בדיוק כמו ברפובליקת בננות) זה מה שהעם רוצא ואת זה הוא מקבל.

כמה מיכם עושים היום מילואים? (כאלה אמיתיים לא בכאילו במרכז הארץ) אני מבטיח לכם שיכולתם לעשות פחות ימים אילו צה"ל היקר שלנו לא היה נותן פטור משרות למאות אלפי הדרדסים אבל אנחנו ממשיכים לשתוק ולא לעשות כלום בנדון, אם כל חילי המילואים במדינה היו מסרבים להתגיס (ואוי כואב לי לחשוב על זה משום שגדלתי בבית שכולו על טהרת הקדושה של המדינה) אני בטוח שתוך 24 שעות היו מגיסים את הדרדסים לצבא בדיוק כמו כל אחד מיכם, מי שזוכר את השביתה שעשו טיסי המילואים אחרי סחבת של כ 5 שנים בנושא הביטוח שלהם נשבר להם והם לא הסכימו להתגיס לשרות מילואים עד שהעינינים לא יסודרו - אחרי 5 ימי שביתה כאשר מערך טייסי הקרב הסדירים עמד בפני קריסה פתאום בא לציון גואל והכל סודר!!! מה שלא הלך ב-5 שנים בדרכי נועם נגמר ב-5 ימים בכוח.

הפוליטקאים בארץ מבינים רק כוח אז תנו להם לטעום ממה שהם מבינם - ובפעם הבאה לפני שאתם משלשלים פתק תחשבו קצת!!!

למי שכתב שיש אלפי מובטלים ששמחים לא לעבוד ובמקומם מעסיקים פועלים זרים - תראה אני לא יודעה בן כמה אתה ואם בחיים שלך החזקת משפחה אבל ממשכורת מינימום (שזה מה שמשולם לפועלים הזרים במקרה הטוב) אי אפשר להחזיק משפחה אז אל תתפלא שאנשים בארץ לא רצים לטפוס את מקומם של הפועלים הזרים, נכון יש לא מעט תחמנים אבל תאמין לי מנסיון אישי רוב רובם של המובטלים רוצא לעבוד הבעיה היא שמיכיוון שהמיסוי בארץ כל כך גבוה למעסיקים משתלם להעסיק עובד זר שעבורו הם לא משלמים ביטוח לאומי וגם לא תמיד מס הכנסה, עבור משכורת נטו של 4500 ש"ח שזה לדעתי הרף התחתון עבור "חיים בכבוד" (2500 ש"ח שכר דירה או משכנתה 1200 ש"ח ו600 ש"ח מיסי עיריה, חשמל ונזק) עבור זה המעסיק משלם בערך 6500 ש"ח אז למה שהו ישלם יותר ולא יעסיק פועל זר בפחות מ- 3000 ש"ח לחודש בלי שום תנאים.

ועם אתה כזה חכם בבקשה תספר לי אתה איך ניתן למפרנס בית ממשכורת מינימום, בארה"ב (מדינה שאנחנו כל כך שואפים להידמות לה) כבר מזמן הבינו את הצורך בכך שאדם צריך לחיות בכבוד ולכן שם המימשל מנסה לשנות את המשכורות התחתונות ממשכורת מינימום למשכורת של כבוד- כן גם לאדם עני מגיע שכר הוגן עבור יום עבודתו.

בתקווה שמה שכתבתי יזיז משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים שלפני חודש בערך התפרסם מחקר שמנתוניו הסיקן, שחלה ירידה עצומה באמון שהעם, נותן במוסדות המדינה(ממשלה, בתי משפט וכו'), אתם יודעים מה המשמעות של זה? המשמעות של זה שהעם נותן פחות לגיטמציה לשלטון, ושהוא פחות אפקטיבי, כל זה מביא לרעידות חמורות בבסיס הדמוקרטיה, אשר כבר ככה רעועה במדינה כמו , דבר זה אם יימשך ייגרום לנפילת המשטר הדמוקרטי בא"י ובמקומו יקום משטר דיקטטורי...אכן, נתונים מדאיגים מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים שלפני חודש בערך התפרסם מחקר שמנתוניו הסיקן, שחלה ירידה עצומה באמון שהעם, נותן במוסדות המדינה(ממשלה, בתי משפט וכו'), אתם יודעים מה המשמעות של זה? המשמעות של זה שהעם נותן פחות לגיטמציה לשלטון, ושהוא פחות אפקטיבי, כל זה מביא לרעידות חמורות בבסיס הדמוקרטיה, אשר כבר ככה רעועה במדינה כמו , דבר זה אם יימשך ייגרום לנפילת המשטר הדמוקרטי בא"י ובמקומו יקום משטר דיקטטורי...אכן, נתונים מדאיגים מאוד...

one way ticket to india

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שכתב שיש אלפי מובטלים ששמחים לא לעבוד ובמקומם מעסיקים פועלים זרים - תראה אני לא יודעה בן כמה אתה ואם בחיים שלך החזקת משפחה אבל ממשכורת מינימום (שזה מה שמשולם לפועלים הזרים במקרה הטוב) אי אפשר להחזיק משפחה אז אל תתפלא שאנשים בארץ לא רצים לטפוס את מקומם של הפועלים הזרים, נכון יש לא מעט תחמנים אבל תאמין לי מנסיון אישי רוב רובם של המובטלים רוצא לעבוד הבעיה היא שמיכיוון שהמיסוי בארץ כל כך גבוה למעסיקים משתלם להעסיק עובד זר שעבורו הם לא משלמים ביטוח לאומי וגם לא תמיד מס הכנסה, עבור משכורת נטו של 4500 ש"ח שזה לדעתי הרף התחתון עבור "חיים בכבוד" (2500 ש"ח שכר דירה או משכנתה 1200 ש"ח ו600 ש"ח מיסי עיריה, חשמל ונזק) עבור זה המעסיק משלם בערך 6500 ש"ח אז למה שהו ישלם יותר ולא יעסיק פועל זר בפחות מ- 3000 ש"ח לחודש בלי שום תנאים.

למה אתה חושב שהמעסיקים משלמים לעובדים הזרים שכר רעב? בגלל שהם לא דורשים עוד! בשבילם 900 דולר זה הרבה כסף והם שולחים אותו למשפחות שלהם.

אם היו באים ישראלים לעבוד בפרדס היו משלמים להם יותר מ3000 ש"ח...

הישראלים לא רוצים לעבוד שם לא בגלל השכר אלא בגלל המאמץ הרב שכרוך בעבודה.

או, נזכרתי בעוד תחום: תחום הבניה. מעניין שהרב הגדול של הפועלים בענף הם ערבים! ולמה לא? הרי זה מתחת לכבודו של ישראלי לסחוב קרשים או להפעיל מנוף! חס וחלילה שהוא יתאמץ טיפה! במקום זה, הוא יקום יום אחד בשבוע ב10 בבוקר, ילך לו בנחת ללשכת עבודה ויקבל את שכר המינימום שלא מגיע לו וימשיך לשבת בבית בלי לעשות כלום.

ולגבי המסים, בגלל החרדים/מתנחלים המדינה נאלצת להעלות את המסים. אם החרדים היו מקבלים זין במקום מיליארד ש"ח, תאמין לי שהמסים היו נמוכים יותר (גם מכס וגם מס הכנסה).

דבר זה אם יימשך ייגרום לנפילת המשטר הדמוקרטי בא"י ובמקומו יקום משטר דיקטטורי...אכן, נתונים מדאיגים מאוד...

נו למה ציפית?

מה שיש היום בארץ מתקרב גם ככה לדיקטטורה.

זה הרי לא יעלה על הדעת (של אדם שפוי) שמדינה תוציא מיליארדים רבים מתקציבה על ציבור שמהווה מיעוט באותה מדינה! תראה את ארה"ב, שם כל אחד מקבל בדיוק את מה שמגיע לו ואין שם אפליה מצד המדינה (אולי חוץ מאפליה כלפי השחורים אבל גם זה הולך ונעלם עם הזמן - אפליה מתקנת).

לא אכפת לי שיהיה משטר דיקטטורי, רק שמי שיהיה בשלטון לא יהיה איזה דוס מסריח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי שיהיה משטר דיקטטורי, רק שמי שיהיה בשלטון לא יהיה איזה דוס מסריח!

אם היית חי במשטר דיקטטורי, אני ממש לא מאמין שהיית אומר את זה...

משטר דיקטטורי זה משטר שמסתמך על דיכוי העם בשביל להמשיך בשלטונו...

תאמין לי, אתה לא רוצה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי ממש יופי כולכם מקטרים ומוציאים קיטור זה לא בסדר וההוא לא עשה אבל רק על עצמכם לא היסתכלתם!!!

בטח שהחרדים יכולים לקבל מליארדים (לאונן כל היום בישבות ולא לעשות כלום) למה לא, מתי אחד מיכם קם ועשה משהו נגד מה שקורה כאן?

500000 חרדים לא עושים כלום במדינה הזאת מלבד לקחת כספים.

הלוואי והבת שלי היתה מקבלת חצי מההשקעה התקציבית שמקבל ילד חרדי (והוא גם מקבל אוכל בבית הספר), אבל למה לא בעצם.

מתי אחד מיכם קם ועשה משהו נגד זה!!!! הם מצביעים בהמוניהם עבור המפלגות שלהם בעוד אנחנו לא טורחים לבוא להצביע ולהשפיע, נכון רוב חברי הכנסת שווים ל.... אבל אם אחוזי ההצבעה בעד המפלגות שחרטו על דגלם שמירת זכויות היו גבוהות יותר כל זה לא היה קורה.

דוגמא: בארץ שלנו חיים מאות אלפי פנסיונרים כוח אלקטורלי של לפחות 15 מנדטים.

נו ויש להם יצוג של ח"כ אחד בכנסת שבאמת ידאג להם, קביוחו כי המטומטמים עדין שמים את הפתק של המפלגה שיצגה אותם פוליטית בשנות השישים ובגלל זה המדינה יכולה לז....... אותם למרות ששלמו מיסים וביטוח לאומי כל חייהם והחרדים ימשיכו לקבל.

וזו רק דוגמא אחת אם תסתכלו על החיים שלכם כמה מיכם באמת הצביעו למפלגה שבאמת מיצגת את מה שאתם רוצים שיהיה כאן - עם יד על הלב אני בטוח שבקושי 10 אחוזים אז בבקשה תאכלו את מה שבישלתם (שרון ימשיך לקחת את הבן לכל מקום וגם בן אליעזר יקיר לכל העולם את בנו בדיוק כמו ברפובליקת בננות) זה מה שהעם רוצא ואת זה הוא מקבל.

כמה מיכם עושים היום מילואים? (כאלה אמיתיים לא בכאילו במרכז הארץ) אני מבטיח לכם שיכולתם לעשות פחות ימים אילו צה"ל היקר שלנו לא היה נותן פטור משרות למאות אלפי הדרדסים אבל אנחנו ממשיכים לשתוק ולא לעשות כלום בנדון, אם כל חילי המילואים במדינה היו מסרבים להתגיס (ואוי כואב לי לחשוב על זה משום שגדלתי בבית שכולו על טהרת הקדושה של המדינה) אני בטוח שתוך 24 שעות היו מגיסים את הדרדסים לצבא בדיוק כמו כל אחד מיכם, מי שזוכר את השביתה שעשו טיסי המילואים אחרי סחבת של כ 5 שנים בנושא הביטוח שלהם נשבר להם והם לא הסכימו להתגיס לשרות מילואים עד שהעינינים לא יסודרו - אחרי 5 ימי שביתה כאשר מערך טייסי הקרב הסדירים עמד בפני קריסה פתאום בא לציון גואל והכל סודר!!! מה שלא הלך ב-5 שנים בדרכי נועם נגמר ב-5 ימים בכוח.

הפוליטקאים בארץ מבינים רק כוח אז תנו להם לטעום ממה שהם מבינם - ובפעם הבאה לפני שאתם משלשלים פתק תחשבו קצת!!!

ועם אתה כזה חכם בבקשה תספר לי אתה איך ניתן למפרנס בית ממשכורת מינימום, בארה"ב (מדינה שאנחנו כל כך שואפים להידמות לה) כבר מזמן הבינו את הצורך בכך שאדם צריך לחיות בכבוד ולכן שם המימשל מנסה לשנות את המשכורות התחתונות ממשכורת מינימום למשכורת של כבוד- כן גם לאדם עני מגיע שכר הוגן עבור יום עבודתו.

בתקווה שמה שכתבתי יזיז משהו

אני מאמין ומבין שאתה כותב את הדברים הקשים האלה מתוך תיסכול וכאב אמיתי. רק שכחת דבר קטן, רוב משתמשי הפורומים כאן הם תלמידי בית ספר שעוד לא יודעים מה זה לפרנס משפחה, חלק פה באמת באים ממשפחות אמידות ואפילו יותר לפי הדברים שהם קונים רק למחשב שלהם, אין להם עוד מושג מה זה שירות צבאי כי יש להם עוד זמן לכך ולא נדבר בכלל על מילואים. זה לא שהדברים שכתבת לא נכונים, להיפך, רק שהם לא הופנו אל האנשים הנכונים לפחות כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הסטודנטים בגרמניה שבתו בגלל שהממשלה לא נתנה להם מספיק כסף לדמי כיס...

כלומר הלימודים היו כבר חינם אבל הממשלה לא נתנה להם מספיק כסף לבירה...

לעזזל אני רוצה להיות בגרמניה... לבקר ב FAB של בדרזדן ולקבל איזה במתנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך או כך השלטון בארץ איננו חזק ואכן מנוהל ע"י מיעוט, ואני לא מתכוון רק לדוסים, לידיעתכם ישנם 12 משפחות הכי חזקות בארץ, כגון משפחת רקנטי ודומיהם אשר מנהלים גם הם את המדינה לטובתם, המיסים לטובתם.

ואולי הגיע הזמן לשנות משטר שילטוני, ולעבור למשטר רפובליקני.

כגון צרפת, שם הנשיא מנהל את המדינה ומחליט את ההחלטות החשובות ללא הפרלמנט.

הגיע אולי הזמן לפנות את 120 ח"כ ל 12 ח"כ שבהם ייצוג קטן לחרדים ולערבים שלא יהיו הרוב.

כבר נמאס, די חלאס , האדיאולויגה מתה יחי חשבון הבנק של הח"כ.

תראו לי מקום עבודה בו אתם לא צריכים להגיע ותקבלו כסף, איפה יש כזה מקום, בכנסת

בכל פרלמנט בעולם כמעט כולם נוכחים בכל ישיבה רק בארץ עם ראיתם בערוץ 33 אולי יש 5 מקסימום בכל ישיבה

וגם אז הם מחטטים באף כאשר עולה חבר כנסת ושואל שאילתה על איזה אישה נכה וחסרת בית!!

ותתפלאו מה מצא ח"כ באף שלו. גוש בגודל מעבד 1800+ :)).

כאשר יש להם וועדות כספים וכו, צריך לתאם מתי לכל אחד נוח אחרת הם לא יכולים לבא, אחד לא מתאים לא, לשני יש ברית

לשלישי צריך להוציא את הילד מהגן, סליחה ח"כ טיפש

במקום עבודה כאשר יש ישיבה , אין לך זכות להגיד לא נוח לי , לא נוח לך הביתה לך לחטט באף בבית

רק אם יש לך סיבה טובה אתה יכול להעדר

בקיצור דרך חיים טובה , שמנה וחסרת טעם , נוסחה מעולה

קחו 120 איש + רכב+לישכה+כסף+עוזרים+הטבות= בלגן ובזבוז.

קחו 12 וקיבלתם צוות מצומצם והחלטי.

בארהב יש 2 מפלגות גם אנחנו צריכים ככה לא 80

בוא נראה לאיפה נגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...