כרטיס מסך AGPX8 בתקציב נמוך (עד 350~ שקלים) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך AGPX8 בתקציב נמוך (עד 350~ שקלים)

vr950

Recommended Posts

אני יודע שלרוב מתעסקים פה ב High-end ויש לי שאלה קצת שונה ::)

הלך לי לא מזמן 4200 Ti (AGPX8) ואני לא ממש מצליח למצוא לו מחליף (קשה היום כשאין PCIE :kopfpatsch:), מחשב חדש לא בא בחשבון בינתיים (לצערי).

אז אני מחפש מחליף ל 4200 Ti , שיהיו לו את אותם ביצועים פחות או יותר בתקציב של עד 350 שקלים.

בינתיים אני שוקל את הgeforce 6200A למרות שעושה רושם שהוא נופל ממנו בכמה פרמטרים, יש לפורום המלצות?

תודה מראש :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תהיה בעיה בכלל, הינה כמה כרטיסים התואמים בדיוק מה שאתה רוצה.

1) http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4510

X1650 512MB DDR2 כרטיס מעולה.

הכרטיס הכי משתלם לך ובמחיר משתלם, אל תקח 6200, הכרטיס הזה בכלל לא מתקרב אליו.

בקשר לביצועים? שכח מהביצועים של הכרטיס הקודם שלך, עם הכרטיס הזה, אין מה להשוות בכלל.

זה אתר הבית של הכרטיס: http://www.gecube.com/products-detail.php?prod_cat_pid=9&prod_cat_id=169&prod_id=64514

** יש את הסדרה החדשה של ATI שהיא 2400 , כל הסדרה של 2400, לא חזקה ובכלל לא מתקרבת לכרטיס ה X1650. רק לידע כללי אם תראה.

מה המפרט שלך בכללי?

למרות שזה לא כזה משנה, כל עוד יש גי'גה , מעבדפנטיום 4 בתדר נורמאלי, ספק נורמאלי, אתה בסדר גמור.

כי אולי לא באמת תגיע לשיא כוחו של הכרטיס אבל ביצועםי מטורפים בהשוואה לכרטיס הקודם שלך, כן יהיו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאלץ לחלוק על דעתו של ELECTRIC, מכיוון שה- X800GTO הינו כרטיס חלש יותר בכללי וספציפית מה X1650 למשל.

*** יש סיכוי טוב לפתוח לX800 צינורות עיבוד, אבל זה עניין של 50-50, כמו כן, אם תעשה אובר קלקו לX800 תוכל להביא אותו לאותו קו עם ה X1650 שהוא בכל זאת, וגם בכלליות חזק יותר מה X800. לכן, ניתן ללכת על ה X800 גם כן, ועל ידי אובר קלוק די קטן, להביא לאותו קו, אבל תדע שגם לשני אפשרי אובר קלוק.

ישנה בעיה קטנטונת גם כן, X800GTO תומך אך ורק ב SHADER MODEL 2.0 לעומת ה X1650 שתומך ב 3. זה עניין לא קטן, מכיוון שיש כמה וכמה משחקים אשר דורשים 3 כבר, נכון, אלו יהיו משחקים שלפותח השרשור אם הוא ישחק בהם ישחק בהם על הגדרות נמוכות "יחסית", אבל עדיין. עניין משמעותי.

אם יש לך אפשרות להוציא 400 שקל, תקח אך ורק את ה 2600 שהוציאו פה כמה הודעות מעליי, הוא אוכל גם את ה X1650 וגם את ה- X800 ללא כל בעיה, והוא כרטיס הרבה הרבה יותר חזק משניהם.

לכן תעשה שיקול, או 300 שקל, או 360 או להשקיע עוד 30 שקל ולקחת משהו שאוכל בוודאות לאל כל בעיה את שני האחרים?

החלטה שלך.

**** אם יש לך כרגע 512MB זכרון , אין לך מה לחשוב, השג עוד 512 או עוד סטיק של 1GB אשר יתנו לך ביחד עם כרטיס חדש, בוסט רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) הוא איננו זקוק ל SM 4.0 כלל, וגם אם ייצא משחק שכזה, תהיה בטוח שגם ה 2600 יריץ אותו בצורה גרועה, כמו כן, יש לו מחשב יחסית ישן, 80 שקל לפעמים זה הרבה, הוא סך הכל ביקש משהו שיהיה דומה לביצועים קודמים, זאת אומרת שהוא לא כבד, כך שאם הוא הסתדר עם כרטיס חלש עד היום, לא תהיה לו בעיה עם כרטיס חזק למשוך עוד זמן מה.

2) על DX10 אין מה לדבר.

3) 55ננו ו 65 ננו זה בערך אותו הדבר.

אבל עדיין 80 שקל זה קצת פחות משליש תקציב, אני אישית, הייתי משקיע עוד 80 שקל , זאת דעתי, אבל לפעמים כשלא צריך, כנראה שלא צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה את הכרטיס מסך הכי זול שאתה מוצא ביד 2...

אתה לא צריך יותר מזה... סתם ביזבוז כסף...

וכמו שAutomatics אמר תסתכל על אחוזים ולא על "מה? אבל זה רק ** שקל"

אם למשהו יש תקציב של 100 שקל ואתה מביא לו ב180 ואומר "רק 80 שקל" הבאת לו כרטיס מסך בחריגה של 80 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, ללא כל ספק.

לפי דעתי, אם הוא הסתדר עד היום עם הכרטיס שהיה לו, כרטיס כדוגמת X1650, או אפילו 2400 או אפילו X800GTO יהיו קפיצת מדרגה עצומה מאוד בשבילו, ככה שלפי דעתי, תקנה את הכי זול מבין כולם, ועדיין יהיה לך כרטיס מעולה ביחס למה שהיה לך עד כה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...