מה אתם אומרים על השילוב כרטיס קול + רמקולים ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על השילוב כרטיס קול + רמקולים ?

asilbob

Recommended Posts

הזמנתי אותו אחי התקציב של הכרטיס קול זה כמו מה שקניתי ב470

הכרטיס קול עוד לא היגע רק אחרי סוכות אני יוכל לשנות אבל ......... אבל רק משהו באמת יותר טוב באותו מחיר

קראתי הרבה והכרטיס הזה הייה הכי מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שיש לי

יכול להמליץ

אם כי - ההבדלים בין כרטיס האון בורד לM אודיאו אינם כאלו משמעותיים בקובצי MP3

כך לפחות באוזניים שלי

( פנדה - 470 שח' - נמצא אצל היבואן שבוע וחצי אצלך )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שיש לי

יכול להמליץ

אם כי - ההבדלים בין כרטיס האון בורד לM אודיאו אינם כאלו משמעותיים בקובצי MP3

כך לפחות באוזניים שלי

( פנדה - 470 שח' - נמצא אצל היבואן שבוע וחצי אצלך )

ותגיד יש לך תשילוב של MX5021 והכרטיס קול M-Audio Revolutions 5.1

יש לך תשילוב הזה אחי ? בכללי איך האיכות אחיי ?

[br]פורסם בתאריך: 18.10.2008 בשעה 18:27:56

מחזק אחלה בחירהץ אומנם אין לי אף אחד מהשניים אבל יש עליהם ביקורות טובות ברשת במיוחד על הכרטיס קול. כמעט קניתי גם אבל בסוף הזמנתי אהD2X

למה גם הרמקולים יש אליהם ביקורות חבל על הזמן אחי ..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה השילוב

את הכרטיס מפנדה הבאתי ליפניי שבועיים וכבר שבוע וחצי הוא מורכב - תענוג , קניתי אותו במחשבה להשקעה ארוכת טווח ( כי כמו שאמרתי בקבצים של ה ההבדל הוא לא קריטי ) כאשר אני אכניס איכותיים יותר .

הMX הם תענוג בפני עצמו ( למי שנהנה ממיד באס חם ) והם מקבלים תוספת פירוט נעימה עם הכרטיס החדש ( מהרמקולים אני נהנה כבר כחודשיים ) עדיין לא הספקתי לשמוע את כל הקבצים שיש לי ( הרבה ) אבל מדגם הצלחתי ואני חושב שעשיתי ( בדיעבד ) בחירה טובה ( אפילו טובה מאוד במסגרת התקציבית - אם כי מי שיגיד להכניס מגבר ורמקולים גם יהיה צודק והייתי יכול בהחלט להגדיל את התקציב - אני עובד - אבל לעצלנות שלי ולמחשב זה מספיק ויותר ממספיק בינתיים )

הבחירה מומלצת והייתי עושה זאת שוב .

MX ו M אודיו ( 1050 ועוד 470 = 1520 שח' של מוסיקה טובה למי שנהנה ממיד באס ולמי שאוהב פירוט של הגבוהים טוב יעשה אם יקח את ה 6021 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואחי אתה מרגיש שנוי גדול בין הכרטיס קול שהייה לך למה שיש לך עכשיו ??

ומה זה אין שנוי גדול בMP3?

בMP3 השנוי אמור להיות הכי גדול לא אחי ? כי זה שירים .........

אז עם אתה לא מרגיש אבדל בן איכות שהייתה לך למה שיש לך עכשיו בMP3 אז איפה יש באמת שנוי בסרטים ??

קשה לי להאמין שלא יהיה שנוי גדול מאוד מאוד בן הכרטיס שיש לי עכשיו הפשוט המבונה על הלוח למה שקניתי M-Audio Revolutions ...........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין הרבה שינוי שאני מרגיש ( שים לב לאמת הסלקטיבית האישית שלי כלומר לדעתי ולשמיעתי בלבד )

מה שכן יכול להיות ואת זה לא היה לי פנאי לבדוק ( כמו שאמרתי לפני כן ) לא הסתכלתי קצב דגימה וקצב סיביות

זהו

השילוב הוא טוב

יש פירוט גבוה יותר של המוסיקה

ויש קבצים שלא הרגשתי שיפור

הכרטיס און בורד שלי הוא של רילטק 5.1 HD אודיאו

כך שתחליט אתה

( גם אני חשבתי שהכרטיס החדש ישפר קבצים שהאיכות שלהם נמוכה עד כה, ממה ששמתי לב אין כאן ניסים וניפלאות - קובץ באיכות נמוכה הוא קובץ באיכות נמוכה -או שאני לא יודע להפיק את המקסימום מהכרטיס , צר לי לא היהי לי פנאי להשקיע )

טוב

מיציתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כן אבל אחי

בודקים שהאיכות שלו גבוה אחי ....... שירMP3 שהאיכות שלו נמוכה מה לעשות הישמע לא הכי איכותי .........

אבל אני מאמין שעם תעשה השוואה בין הכרטיס קול שיש לך למה שהייה לך בשירים באיכות גובה אתה אמור לשמוע אבדל גדול .....

עם לא אז מה הטעם בלהשקיע כרטיס ב470 שקל ......זה לא מעט

אני זוכר שמשהו אמר שיש לו גם תכרטיס קול ......ויש שיני רציני מאודדדד אפילו שהוא מעלה תווינדוס אז במנגינה של הפתיחה שומעים אחרת

והכרטיס קול שהייה לך הקודם נחשב לכרטיס טוב ? זה כרטיס מובנה של הלוח אחיי? עם לא כמה הוא עלה לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני שומע עם הכרטיס החדש ואני אגיד כך

יש צלילים שלא שמעתי ליפני כן

החלוקה של הסטראו טובה יותר במה טובה יותר

הצלילים נישמעים נקיים יותר

זה פחות או יותר

אם הייתי יכול להחזיר את הכרטיס -לא הייתי עושה זאת ( ואני יכול )

אני מאוד נהנה ומרוצה מהקניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...